Connect with Us

All posts tagged "euro"

Life Style 13:40 - 8 Nentor, 2019

Fitoi 32 mijë euro nga videot në Youtube dhe u dënua përjetësisht/ Zbulohen pamjet e shtëpisë luksoze të 17 vjeçarit

17-vjeçari Faze Jarvis, u bë i njohur këto ditë për shkak të mashtrimit që ai bënte në lojërat që ai i publikonte në Youtube dhe fitonte...

Showbizz 11:53 - 2 Nentor, 2019

“12 mijë euro për një koncert”/Zbulohen shifrat “tronditëse”, ja sa paguhen këngëtarët shqiptarë

Prej vitesh është përfolur se këngëtaret shqiptarë paguhen me shifra të frikshme për koncertet e tyre të përditshme në shumë vende të Shqipërisë dhe jo vetëm....

Showbizz 13:09 - 14 Tetor, 2019

“Sinan Hoxha hodhi mijra euro në dasmën time”/ Blero zbulon shifrën e saktë

Në muajin shtator, këngëtari shqiptar Blero, kurorëzoi në martesë dashurinë me moderatoren e fashme Afronën. Në këtë dasmë që bëri shumë bujë në mediat rozë,  nuk...

Kryesore Show Biz 12:40 - 20 Qershor, 2019

8000 euro për një postim/ Modelja seksi tregon fitimet luksoze prej Instagramit

Modelja seksi Abigail Ratchford i ka habitur të gjithe me fitimet e saj luksoze dhe postimet në Instagram. Sipas “Cosmopolitan” modelja fiton 900,000 euro në vit...

Kryesore Show Biz 15:40 - 11 Maj, 2019

“Refuzova Playboy për 70 mijë euro”/Spikerja me dekoltenë e zbuluar rrëfen sekretet e jetës së saj

Enki Bracaj e pohon se koha kur jepte lajme me dekoltenë zbuluar në “Zjarr tv” e rriti audiencën e televizionit ku punonte. Pas dy vitesh mungesë...

Kuriozitete 12:53 - 21 Prill, 2019

Ishin fshehur 40 mijë euro në furrë/Gruaja i djeg bashkë me ëmbëlsirën

Silvia Moro nga Venecia , vendosi ëmbëlsirën në furrën e shtëpisë, por pas disa minutash ndjeu një erë të pazakontë që vinte nga kuzhina. Bashkëjetuesi i...

Kryesore Show Biz 13:38 - 20 Prill, 2019

“Për Notre Dame nga paga ime”/Deputeti shqiptar jep 1 mijë euro për katedralen

Disa ditë më parë Kosova vendosi të dhurojë shumën simbolike prej 20 mijë eurosh për të ndihmuar në rindërtimin e Katedrales Notre Dame. Por edhe  deputeti...

Kuriozitete 13:10 - 8 Prill, 2019

Përse mund të kushtojë 800 euro një hamburger? Ja veçantia e përgatitjes së tij

Në Tokio të Japonisë duket se kjo është e mundur, pasi Patrick Shimada, kuzhinier restoranti, përgatit jo vetëm hamburgerin më të shijshëm, por edhe më të...

Kryesore Show Biz 22:00 - 7 Prill, 2019

Dhoma më e lirë kushton 300 euro nata/Princ Harry dhe Meghan e teprojnë me shpenzimet

Mediat shkruajnë çdo ditë për lindjen e fëmijës mbretërore, të cilat gjithmonë e më shumë përhapin thashetheme për marrëdhënien e çiftit, për shpenzimet që ata bëjnë,...

Kryesore Show Biz 12:40 - 1 Prill, 2019

Këngëtarja e njohur fiton 170 milionë euro në vit, por “braktis” babain e saj

Adele është konsideruar gjithmonë si një ndër divat e muzikës së huaj dhe këngët e të cilës kanë miliona klikime në Youtube. Së fundmi sipas ‘The...

Life Style 12:11 - 8 Mars, 2019

Kush shpenzoi 16.7 milion euro për makinën më të shtrenjtë në botë?

Makina e re dhe e vetme e prodhuar nga kompania Bugatti quhet La Voiture Norie dhe u ekspozua në festivalin e makinave në Geneva. Blerësi duket...

Kryesore Show Biz 15:10 - 6 Mars, 2019

Shpenzon 500 mijë euro për t’u kthyer në një “robot seksi”/Ja çmenduria e pornostares

Një pornostare iu është nënshtruar një numri të madh operacioneve plastike për t’u dukur si një “kukull seksi e gjallë”. Sybil Stallone, e cila i është...

Kryesore Show Biz 10:10 - 2 Mars, 2019

I kërkuan 800 euro për 1 milion klikime në YouTube, reagon këngëtarja shqiptare

Tashmë e dimë të gjithë që klikimet në YouTube blihen dhe nëse doni të dini sesi, thjesht nuk keni kontaktuar me njeriun e duhur. Këngëtarja shqiptare...

Kryesore Show Biz 15:53 - 13 Shkurt, 2019

Fitoi 1.1 milionë euro në lotari, paraqitet me maskë për t’i marrë që mos t’i kërkojë para fisi

Një burrë nga Xhamajka, që fitoi 1.1 milion euro në një lotari, është paraqitur për t’i marrë paratë duke mbajtur venë një maskë nga Scream. Sipas...

Kryesore Show Biz 13:10 - 11 Shkurt, 2019

Fiton 4 mijë euro në muaj, striptistja shqiptare tregon si i bashkon çiftet e martuar

Sara është një vajzë shqiptare që ka 3 vite që ushtron profesionin e kërcimtares ekzotike, ose e njohur ndryshe striptiste. Në një rrëfim për emisionin “Exclusive”...