Connect with Us

All posts tagged "Event"

Fashion 12:33 - 13 Janar, 2020

Yjet në tapetin e kuq të “Critics Choice”/ Jennifer Lopez dhe Nicole Kidman shkëlqyen me pamjen e tyre

Yjet më të mëdha të televizionit dhe të kinematografisë u bënë bashkë në eventin e rëndësishëm Critics Choice Awards. Yjet që tërhoqën të gjithë vëmendjen dhe...

Showbizz 15:31 - 26 Nentor, 2019

Kledi Kadiu dhe Albi Nako bashkohen me fatkeqësinë e shqiptarëve/ Dhurojnë paratë e eventit për të prekurit nga tërmeti

Balerini i njohur Kledi Kadiu dhe Albi Nako do të mbanin një ‘ëorkshop’ në ‘Albi Nako Dance Academy’, por ky event është anuluar. Këtë e ka...

Showbizz 18:04 - 2 Nentor, 2019

“Pasiguritë, frikërat tona janë të njëjta”/ Meghan Markle flet për “mësimet” e jetës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka qenë nën shënjestrën e mediave të cilat e kanë kritikuar shpesh herë atë për thyerje të rregullave. Por Meghan ka...

Kryesore Show Biz 14:10 - 22 Shtator, 2019

Eventi i bamirësisë më i rëndësishëm në botë/ Cilët janë VIP-at shqiptarë që morën pjesë

Eventi i bamirësisë i quajtur “AmfAR Gala” , njihet si një nga eventet më të rëndësishëm në botë për dhurimin e donacioneve për kauzat që ata...

Teknologji 16:03 - 9 Shtator, 2019

Eventi më i madh i këtij viti për Apple/ Ja çfarë pritet të sjellë kompania gjigante

Të martën Apple do të mbajë një event të rëndësishëm dhe më të madhin për këtë vit. Kompania gjigante do të prezantojë modelin më të ri...

Kryesore Show Biz 18:06 - 28 Gusht, 2019

Bën shqiponjën në mes të Rusisë/ Këngëtarja bën krenarë të gjithë shqiptarët

Inis Neziri është një nga emrat më të rinj të këngëtarëve në Shqipëri. Edhe pse nuk ka qëlluar ta shohim në videoklipe apo shumë aktive në...

Kryesore Show Biz 15:18 - 13 Korrik, 2019

Luana Vjollca thyen kufijtë/ Nominohet si artistja më e mirë në eventin e rëndësishëm

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca po korr shumë suksese në fushën e muzikës. Pas publikimit të këngës “Yalla Habibi” me këngëtarin ndërkombëtar Faydee, Luana është nominuar...

Kryesore Show Biz 23:50 - 18 Mars, 2019

Brenda eventit të të famshmëve/Xhesika Berberi pozon krah modeleve të “Victoria’s Secret”

Xhesika Berberi ishte dje pjesë e evenit “Daily Front Row Awards” në Los Angeles, ku ishin të ftuara disa nga emrat më të njohur të botës...

Kryesore Show Biz 11:40 - 10 Shkurt, 2019

Elvana Gjata gati për t’u rikthyer në skenë! Zbulohet eventi i rëndësishëm ku do ta shohim këngëtaren

Këngëtarja Elvana Gjata i ka munguar publikut që prej tetorit të 2018-ës, kur ndodhi masakra në ish-Bllok. Në këto muajt e fundit jeta e saj ka...

Kryesore Show Biz 12:25 - 13 Nentor, 2018

Nga Nicki Minaj te Fifty Shades Freed, këta janë fituesit e mbrëmjes së djeshme të “People’s Choice Awards”

Mbrëmja  e djeshme në Santa Monica ishte një mbrëmje festive pasi organizohej “People’s Choice Awards. People’s Choice Awards është një ceremoni vjetore për dhënien e çmimeve...

Kryesore Show Biz 00:05 - 7 Nentor, 2018

“Më shpëtoi jetën”, Ariana Grande zbulon se ku gjeti ngushëllim pas tragjedive të njëpasnjëshme

Nëse mendoni se keni pasur një vit të vështirë, hidhini një sy jetës së këngëtares Ariana Grande: sulm terrorist në koncert, ish-i dashuri humb jetën nga...

Kryesore Show Biz 23:20 - 10 Mars, 2018

Tjetër sukses për bukuroshen shqiptare/ Bëhet pjesë e eventit të rëndësishëm Britanik

Rita Ora do jetë e ftuar në një eveniment të rëndësishëm. BBC Music Biggest Weekend. Bukuroshja shqiptare shoqërohet nga emra të mëdhenj të muzikës si Liam...

Kryesore Show Biz 15:00 - 21 Shkurt, 2018

Çifti Clooney kundër armëve/ Dhurojnë 500 mijë dollarë për financimin e eventit

George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal, kanë dhuruar 500 mijë dollarë në mbështetje të organizimit të një manifestimi të madh më 24 mars, në Uashington...

Kryesore Show Biz 23:25 - 14 Nentor, 2017

Ribashkohet çifti i Spiderman/ Këtë herë jo për një lidhje

Çifti juaj i preferuar ka pasur një moment shumë të bukur këtë javë. Emma Stone dhe Andrew Garfield janë bashkuar në çmimet Governors të shtunën dhe...

Fashion 16:00 - 31 Mars, 2015

Katie Holmes shkëlqen me të kuqe

Një zonjë elegante dhe me shumë klas, kështu është konsideruar Katie Holmes. Aktorja hollivudiane, është shfaqur në premierën e filmit “Woman In Gold”, ku ka shkëlqyer...