Connect with Us

All posts tagged "falas"

Kuriozitete 13:53 - 22 Qershor, 2019

“Vetëm për ushqim falas”/ Studimi i ri “habit” meshkujt, ja çfarë ndodh në takimet romantike

Një studim i kryer së fundmi nga psikologët britanikë, i ka shokuar të gjithë meshkujt. Sipas tyre, 23 deri në 33 për qind e grave thonë...

Kuriozitete 23:30 - 19 Mars, 2018

Foto/ Nëse konsumoni për një orë, restoranti ju jep falas biftek 6 kg

Një restorant anglez shërben një biftek të madh me peshë 6 kg për të gjithë ata klientë trima që guxojnë ta porosisin. Bifteku që peshon sa...

Kuriozitete 10:15 - 1 Janar, 2018

Mënyrat për të udhëtuar falas në 2018 !

Nëse udhëtimi është një ndër synimet e Vitit të Ri, ju duhet të siguroheni që keni fituar një lotari të mirë. Por mos u shqetësoni, do...

Kuriozitete 00:00 - 29 Nentor, 2017

Mënyra se si milioneri po udhëton me familjen e tij pa shpenzuar asnjë para

Kjo është një familje e rrallë, dhe shumë me fat mbi të gjitha. Po përjetojnë një jetë ëndrrash pa harxhuar asnjë para. Kjo familje i ka...

Kuriozitete 23:30 - 26 Nentor, 2017

Tani mund të udhëtoni nëpër botë falas/ Mjafton të kujdeseni për kafshët e të tjerëve

Ju tani mund të udhëtoni në botë duke u kujdesur për kafshët e njerëzve falë kësaj faqeje në internet.  Ju nuk po ëndërroni! Puna e ëndrrave...

Teknologji 19:30 - 2 Korrik, 2015

Google do të ofrojë Wi-Fi falas në të gjithë botën

Google do të sigurojë Wi-Fi falas me shpejtësi të lartë në të gjithë botën. Për të vënë në jetë këtë projekt, do të merret si shembull...

Kultura 16:14 - 11 Mars, 2015

Galeria Kombëtare të Arteve vizitohet falas

Këtë të premte më 13 Mars, hyrja në Galerinë Kombëtare të Arteve do të jetë falas. Vizita në Galerinë Kombëtare të Arteve, qëndra më e madhe e...