Connect with Us

All posts tagged "falje"

Showbizz 16:54 - 18 Shkurt, 2020

Skandali i bujshëm i tradhtisë / Jordyn Woods nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Pothuajse po bëhet një vit që nga skandali i tradhtisë që Jordyn Ëoods dhe Tristan Thompson i bënë Khloe Kardashian. Tashmë ajo e ka lënë pas...

Showbizz 14:51 - 13 Shkurt, 2020

Moderatorja shqiptare e pranon hapur: “Jam tradhtuar dhe kam falur për hir të dashurisë”

Moderatorja shqiptare Fjodora Fjora si rrallë herë ka folur për detajet nga jeta e saj private. E ftuar në emisionin Glamour Zone, për herë të parë...

cfare mesova ne 15 vite martese
Kuriozitete 16:05 - 19 Nentor, 2019

Nuk kërkon falje dhe urren kafshët/ Ja 10 cilësitë e “këqija” të meshkujve të cilat duhet t’i dini para se të martoheni

Martesa është një “çështje” serioze. Kërkon përgjegjësi, rregulla dhe themele të forta mbi të cilat mund të ndërtohet një marrëdhënie e sinqertë dhe e ndërgjegjshme. Të...

Showbizz 11:53 - 15 Nentor, 2019

FOTO-“Kërkoj falje”/ Pas këngëve të suksesshme, reperi shqiptar tërhiqet nga rrjetet sociale

Ai po shijon suksesin e koncertit gjigant në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë dhe hitet e tij të njëpasnjeshëm duke treguar se karriera e tij është...

Showbizz 15:20 - 2 Nentor, 2019

“I kërkoj falje të gjithë atyre që…”/ Pas një heshtjeje të gjatë në muzikë, Mariza Ikonomi merr vendimin drastik

Prej disa vitesh, këngëtarja shqiptare Mariza Ikonomi nuk ka qenë tepër aktive në skenë por ka qenë në qendër të vëmendjes për udhëtimin e saj në...

Kuriozitete 15:34 - 28 Tetor, 2019

“Falin por kurrë nuk harrojnë”/ Zbuloni 15 fakte mahnitëse rreth shenjës së Binjakëve

1.Binjakët konsiderohen si më njerezit me më shumë humor në të gjithë Zodiakun. 2.Astrologët e konsiderojnë Binjakun si shenjën më inteligjente të Zodiakut. 3.Binjaku është më...

Showbizz 10:55 - 12 Tetor, 2019

“Turp gazetares, duhet të më kërkoni falje”/ Pas kritikave për “Shote Galicën”, reagon Delinda Disha

Pas aktrimit të saj në “Klanifornia”, ku aktorja Delinda Disha luajti rolin e Shote Galicës, mori shumë kritika për batutat e saj. Një ndër batutat e...

Showbizz 22:12 - 11 Tetor, 2019

“Kërkoju falje burrave të Kosovës”/ Gold Ag kritikon ashpër Delinda Dishën

Të shtunën e kaluar aktorja Delinda Disha solli në skenë rolin si Shote Galica, nje nga figurat historike në Kosovë. Mirëpo kjo ka shkaktuar shumë reagime...

Kryesore Show Biz 12:10 - 20 Shtator, 2019

“Kërkoj falje për skandalin”/ U tha se ishte në një lidhje me një femër, reagon “Paloma”

Rreth dy ditë më parë, aktorja e cila në Shqipëri njihet si “Paloma”, publikoi në Instagram një foto e cila u komentua shumë. Silvia Navarro shfaqej...

Kryesore Show Biz 12:53 - 8 Gusht, 2019

“Dua t’ju kërkoj falje”/ Këngëtarja shqiptare tregon periudhën e vështirë në jetën e saj

Disa vite pasi u largua nga Kosova për në Zelandën e Re, Vesa Luma premtoi se do të vazhdonte punën për këngë të reja, por deri tani...

shenjat e horoskopit qe nuk kerkojne kurre falje
Kuriozitete 20:00 - 20 Shkurt, 2019

Krenarë sa më s’ka/ Këto shenja zodiaku nuk e pranojnë kurrë gabimin 

Demi Kokfortësia dhe krenaria janë karakteristikat kryesore të një Demi. Ata janë gjithnjë në kundërshtim me personat që bien në kundërshtim me idetë e tyre. Zakonisht...

Kryesore Show Biz 10:25 - 20 Shkurt, 2019

Pengje të vjetra, Brad Pitt i kërkon falje Jeniffer Aniston për mënyrën se si u divorcua prej saj në vitin 2005

Javën e kaluar, Brad Pitt i surprizoi të gjithë  teksa mori pjesë në ditëlindjen e Jennifer Anistonit, e cila mbushi mbushi 50 vjeç. Aktorja bëri nje...

tradheti
Kuriozitete 23:20 - 12 Shkurt, 2019

Mos bëni gafë t’i tradhëtoni/ Këto shenja nuk do t’ua falin kurrë

Virgjëresha Të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës janë shumë të fortë, por ndjehen edhe shumë të zhgënjyer  për shak të historive të dështuara të dashurisë. Kjo...

Fashion 21:45 - 9 Shkurt, 2019

Gucci kërkon falje për bluzën “raciste” që kushton 890 dollarë

Gucci ka tërhequr nga tregu një golf, pasi përdoruesit e mediave sociale thanë se ishte racist dhe të kujtonte fytyrën e një afroamerikani. Bluza  890 $...

armina dhe shkelzen
Kryesore Show Biz 11:10 - 20 Janar, 2019

Çfarë nuk do të falte kurrë Armina dhe ku nuk përputhet ajo me Shkëlzen Berishën ?

Ajo është një nga blogeret më të njohura në vendin tonë. Po flasim për Armina Mevlanin e cila ka arritur të ketë sukses tashmë edhe jashtë...