Connect with Us

All posts tagged "Familje"

Showbizz 16:18 - 10 Mars, 2020

U bë nënë për herë të parë pas 8 vitesh/ Këngëtarja poston foton e ëmbël

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Yllka Kuqi, pas 8 vitesh martesë me muzikantin Astrit Pallaska është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bënë...

Showbizz 17:38 - 26 Shkurt, 2020

“Veten dua gjallë”/ Pas historisë së dhimbshme, Aurela Gaçe jep mesazhin për familjet shqiptare

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të mira shqiptare. Së fundi ajo solli një projekt me një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjitha gratë...

Showbizz 18:21 - 21 Shkurt, 2020

Mbretëresha urdhëroi heqjen e titujve/ Meghan Markle: “Nuk më ndal dot asgjë”

Sipas mediave të huaja mbretëresha i ka ndaluar Meghan Markle dhe Princ Harryt të përdorin titujt mbretëror përderisa nuk janë më pjesë e familjes mbretërore. Meghan...

Trendi Sot 12:45 - 16 Shkurt, 2020

Financat dhe puna do të jenë prioriteti juaj/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Dashi Në fund të javës me ndikimin e Marsit dhe Uranit do të merrni një surprizë përsa i përket financave. Demi Ju pret një udhëtim i...

Showbizz 12:50 - 28 Janar, 2020

Do të prezantojë në Sanremo krah Georgina Rodriguez/ Alketa Vejsiu zbulon kush do ta shoqërojë gjatë festivalit

Moderatorja Alketa Vejsiu do të jetë një nga prezantueset e Festivalit të Sanremo-s, që pritet të startojë në datën 4 Shkurt.Ajo do të prezantojë në natën...

Showbizz 11:10 - 16 Janar, 2020

Ekskluzive-Nga ardhja në jetë e vajzës deri tek debati me bashkëshortin/ Këngëtarja rrëfen jetën e saj pas kamerave

Sabina Dana është një nga këngëtaret që solli shumë hite për publikun shqiptar. Ende këndohet dhe mbahet mend hiti i saj “E kam pas” në një...

Showbizz 14:27 - 10 Janar, 2020

Gruaja tentoi të vriste pronarin e televizionit/ Pas ngjarjes reagon Adelina Tahiri

Familja e këngëtares së njohuir Adelina Tahiri është përfshirë në një gjendje të rëndë kum daja i saj Abdullah Mehmetaj është goditur disa herë me çekan...

Showbizz 17:33 - 31 Dhjetor, 2019

Më të dashuruar se kurrë/ I dashuri biznesmen i Genta Ismajlit feston me familjen e këngëtares

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga personazhet më të komentuara së fundi. Këngëtarja ka vendosur që ta bëjë publike jetën e saj private dhe ka treguar...

Showbizz 16:24 - 20 Dhjetor, 2019

Brenda shtëpive të zbukuruara të personazheve VIP/ Kartolinat më të ëmbla familjare për këtë fundvit

Jemi në prag festash dhe nuk mund të mungonin fotot e personazheve të famshëm shqiptarë pranë pemës së Krishtlindjeve. Pranë bredhit shumëngjyrësh dhe në shoqërinë e...

Showbizz 12:09 - 19 Dhjetor, 2019

Pak kohë më parë babai i saj ndërroi jetë/ Big Mama humb njeriun e shtrenjtë

Para disa kohësh, këngëtarja shumë e dashur për publikun Big Mama humbi njeriun e saj më të shtrenjtë, babain. Ende pa e kaluar këtë periudhë të...

Showbizz 14:59 - 29 Nentor, 2019

Morena Taraku prek me gjestin e saj: “Do të jem këtu për t’iu ndihmuar me gjithë forcat e mia”

Personazhet e njohur shqiptarë janë sensibiluzuar duke iu gjendur pranë të gjitha familjeve të prekura nga tërmeti i fuqishëm. Disa prej VIP-ave kanë ndihmuar duke dhuruar...

Showbizz 12:26 - 29 Nentor, 2019

E kritikuan se nuk po bënte asgjë për popullin e saj/ Dua Lipa jep lajmin e mirë për të prekurit nga tërmeti

Pas kritikave të ditës së djeshme që iu bë nga fansat, Dua Lipa ka reaguar në Instagram duke dhënë një lajm të mirë për ët gjithë...

Showbizz 18:31 - 27 Nentor, 2019

Aurela Gaçe ngushëllon familjarët: “Zemra copë, dhimbje”

Aurela Gaçe ka qenë një nga artistet që ka treguar mbështetjen e saj në këto momente të vështira për të gjithë shqiptarët. Tërmeti 6.4 ballë që...

Showbizz 18:21 - 27 Nentor, 2019

“Ne rrimë pranë trungut tënd Nënë Shqipëri”/ Sabri Fejzullahu hap dyert e shtëpisë për familjet në nevojë

Pas gjestit human të të birit, Sabri Fejzullahu ka bërë gjestin human duke u bashkuar me dhimbjen e familjeve të prekura nga ky tërmet i tmerrshëm...

Showbizz 15:34 - 27 Nentor, 2019

“Sot po zhvendosim familjen e parë pa strehë”/ Pas nismës për familjet e prekura nga tërmeti, Angela Martini jep lajmin e mirë

Pas kësaj fatkeqësie natyrore ku humbën jetën shumë njerëz, të shumtë kanë qenë artistët që janë angazhuar për të ndihmuar familjet e prekura. Një prej tyre...