Connect with Us

All posts tagged "famshem"

Kuriozitete 15:53 - 12 Nentor, 2019

FOTO-Si do të dukeshin sot këta 12 njerëz të famshëm nëse do të ishin akoma gjallë

Legjendat si John Lennon dhe Kurt Cobain ndihmuan në formimin e industrisë së muzikës në atë që është sot. Ata frymëzuan miliarda, por për fat të keq,...

Showbizz 22:30 - 24 Shtator, 2019

27 vite më e re/ DJ i famshëm ndërkombëtar martohet në fshehtësi me modelen seksi

Mbrëmjen e së shtunës, Dj i njohur Tiesto është martuar dhe dasma ka qenë super private. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dj nëpërmjet një...

Kryesore Show Biz 12:43 - 28 Gusht, 2019

“La Casa de Papel”/ Futbollisti i famshëm i habit të gjithë, bëhet pjesë e serialit më të ndjekur në botë

Seriali më i ndjekur në botë në Netflix, “La Casa de papel”, duket se ka “rrëmbyer” edhe yllin brazilian të futbollit, Neymar. 27-vjeçari është rreshtuar në...

Kryesore Show Biz 21:53 - 6 Gusht, 2019

Gjithçka nisi në rrjetet sociale/ Njihuni me 6 të famshmit që kanë pranuar të vërtetën

Ka shumë të famshëm që shpesh herë nuk e kanë pranuar që janë të lidhur ose kanë dicka mes tyre. Por më vonë kanë preferuar të...

Kryesore Show Biz 21:40 - 6 Gusht, 2019

Aktori i famshëm “shokon” fansat/ Bën ndryshimin drastik në pamje

Ai u bë i njohur për rolin e tij në filmin e famshëm “John Wick”. Aktori i famshëm Keanu Reeves së fundmi ka habitur fansat kur...

Fashion 11:53 - 8 Qershor, 2019

Zbulohet më në fund “sekreti”/ Ja çfarë bëjnë të famshmit që të dalin seksi në foto

Keni dëshirë të dukeni edhe ju si të famshmet të cilat duken super seksi në foto? E zbuluam më në fund sekretin. Arsyeja lidhet pikërisht me...

Kryesore Show Biz 13:10 - 22 Maj, 2019

“Jam single, njeh ndonjë djalë të famshëm?”/Moderatorja i nxjerr “sekretet” Meghan Markle

Dukesha e Sussex Meghan Markle është përfolur shumë për jetën e saj para martesës me Princ Harry dhe së fundmi moderatorja britanike Lizzie Cundy, ato u...

Kryesore Show Biz 11:25 - 7 Maj, 2019

Ndryshime drastike/8 aktorët e famshëm të cilët nuk janë më si më parë

8 aktorët e mëposhtëm kanë qënë të preferuarit tanë në filmat e fëmijërise. Por BrightSide ka sjellë këta aktorë në versionin e tyre si të “rritur”...

Life Style 13:25 - 4 Maj, 2019

Portokalli ‘sumo’/Pse ky frut është bërë i famshëm në Instagram?

Kanë qenë njerëzit me më shumë popullaritet në Instagram të cilët kanë ndarë fotot e tyre me frutin e ri të preferuar, i cili tashme është...

Kryesore Show Biz 11:40 - 30 Prill, 2019

Pëson arrest kardiak për të disatën herë/Moderatori i famshëm në “luftë” me jetën

Moderatori i njohur Larry King ka pasur probleme me zemrën që në vitin 1987, dhe si duket fatmirësisht vijon që t’u mbijetojë sulmeve të papritura shëndetësore.Ai...

Kryesore Show Biz 22:30 - 6 Prill, 2019

Çifti i famshëm sapo na dha idenë më “cool” për një tatuazh të përbashkët me partnerin

Dyshja më e famshme e televizionit Chrissy Teigen dhe John Legend tregoi dje tatuazhet e veçanta që kishte bërë në pjesën e brendshme të parakrahut. Në...

Kryesore Show Biz 11:53 - 13 Mars, 2019

Njihuni me të famshmit shqiptarë që mbajtën sekret lajmin se do të bëheshin prind

Shumë personazhe të njohur shqiptarë kanë zgjedhur që ta mbajnë të fshehtë pritjen e ëmbël apo ardhjen e një pjesëtari të ri në familje. Madje aq...

Kryesore Show Biz 23:22 - 25 Shkurt, 2019

Ky është fotografi i famshëm shqiptar që ka realizuar setin e parë fotografik të Kendall Jenner

Fotografi shqiptar me famë botërore Fadil Berisha, së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet supermodelja Kendall Jenner. Berisha, përmes...

Kuriozitete 20:45 - 24 Shkurt, 2019

8 udhëheqës të famshëm dhe fobia e tyre e përbashkët: Macet

Ndonëse është një ndjesi e pakuptueshme dhe e pashpjegueshme për dikë që adhuron macet, duhet thënë se jo të gjithë i duan ato. Përkundrazi, frika ndaj...

Kryesore Show Biz 11:40 - 17 Shkurt, 2019

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare dekorohet me çmimin e jashtëzakonshëm në Turqi

Aktori i njohur me origjinë shqiptare Can Yaman, ka marrë një çmim mjaft të rëndësishëm nga revista “GQ” përgjatë një ceremonie speciale ku ishin të ftuar...