Connect with Us

All posts tagged "famshme"

Showbizz 12:24 - 27 Tetor, 2019

“Cili këngëtar u bë i famshëm falë tyre?”/Mozzik dhe Getinjo thumbojnë reperin shqiptar

Reperët e famshëm shqiptarë Mozzik dhe Getinjo njihen tashmë për hitet e tyre të njëpasnjëshme të cilat numërojnë miliona klikime. Dy vëllezërit ishin të ftuar së...

Kuriozitete 12:35 - 21 Tetor, 2019

FOTO-Shkalla më e famshme në botë/ Pas filmit “Joker”, turistët po bëjnë namin në këtë zonë

Trendet në rrjetin më të përdorur social “Instagram”, po ndryshojnë cdo ditë e më shumë. Këtë herë “fiksimi” më i ri i përdoruesve është një dhe...

Showbizz 11:32 - 6 Tetor, 2019

VIDEO-“Publiku nuk do e dijë kurrë”/ Cila është vajza e famshme shqiptare që “tërboi” Majk?

Mbrëmjen e djeshme, startoi emisioni humoristik “Klanifornia” nën drejtimin e Marina Vjollcës. I ftuari special ishte këngëtari i njohur shqiptar Majk, i cili u përball me...

Kryesore Show Biz 10:25 - 21 Qershor, 2019

“Mosmirnjohëse, unë të bëra të famshme”/ Pas ofendimeve të Roza Latit, reagon me ironi Enca

Disa muaj më parë Trejsi Sejdini e ftuar në emisionin e Roza Latit “Why Not” gjatë një përgjigjeje të saj tha emrin e Encës. Një ndër...

Kryesore Show Biz 14:25 - 25 Maj, 2019

“Je një mbretëreshë”/ Aktorja e famshme puth në buzë moderatoren duke i habitur të gjithë

Producentja dhe skenaristja Lena Waithe, vendosi këtë herë të zëvendësonte moderatorin e famshëm Jimmy Kimmel. E ftuara surprizë ishte aktorja e njohur, Halle Berry dhe Lena i...

Fashion 11:25 - 19 Maj, 2019

Foto/Kostumi seksi që po ‘çmend’ të famshmet dhe po tregon linjat perfekte të trupit

Trendi më i fundit i cili po “pushton” Instagramin dhe të famshmet në botë por edhe ato shqiptare po e veshin, është kostumi super seksi  i...

Kryesore Show Biz 12:40 - 18 Maj, 2019

Ngordh macja më e famshme e internetit/Lë pas 100 milionë dollarë

Ajo u bë e famshme në vitin 2102 nga memet e shumta në internet për shkak të fytyrës së saj në dukje të nevrikosur por kjo...

Kryesore Show Biz 10:40 - 17 Maj, 2019

“Isha vetëm dhe e pashpresë”/Të famshmet rrëfejnë historitë e tyre të abortit

Gratë në Alabama së fundmi po protestojnë kundër ligjit të ri që ndalon abortin, pasi ai konsiderohet një shkelje e të drejtës për planifikim familjar dhe...

Kryesore Show Biz 11:25 - 10 Maj, 2019

“Punova fort që të arrija këtu”/Tayna tregon se si dukej para se të bëhej e famshme

Ajo është kthyer së fundmi në një nga reperet më të famshme në Shqipëri dhe këngët e saj brenda pak ditëve kthehen në hite. Përmes postimit...

Kryesore Show Biz 11:53 - 1 Maj, 2019

Para dhe pas/Si dukeshin këngetaret para se të bëheshin të famshme

Numri i fansave të tyre shkon në miliona dhe kanë bërë mijëra koncerte në të gjithë botën. Por, këta super-të famshëm ishin fëmijë dhe adoleshentë të...

Fashion 10:53 - 19 Mars, 2019

Të famshmet shqiptare që janë fiksuar pas aksesorit të kokës, që po na kthen pas në fëmijëri

Nuancat e errëta duket se janë ndër më të preferuarat, por mund të eksperimentoni edhe me detajet, si gurët ose perlat, apo me materialet, ndërsa mund...

Fashion 21:15 - 17 Mars, 2019

Flet gruaja më e famshme e modës në botë: “Veshjet që çdo femër duhet t’i ketë në gardërobë!”

Të jesh femër është e vështirë në ditët e sotme, mirëpo të jesh një femër e kompletuar dhe të ecësh paralelisht me modën është akoma edhe...

Kryesore Show Biz 21:00 - 10 Mars, 2019

Foto/Modelja ruse e cila u bë e famshme falë formave tërheqëse të saj

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Kardashian. Por fama e...

Fashion 10:12 - 11 Shkurt, 2019

Çfarë veshën yjet në “Grammy”: Të famshmet që mahnitën në tapetin e kuq!

Mbrëmja më e rëndësishme e muzikës “Grammy” nxori në pah  disa nga momentet më të paharrueshme të modës. Yjet nuk zhgënjyen në tapetin e kuq të...

Kryesore Show Biz 12:25 - 10 Shkurt, 2019

Blogerja e famshme shqiptare zbulon sa paguhet në “E diell”!

Blogeren nga Prishtina, Argjira Spanca e pamë të dielën e kaluar si pjesë të stafit në emisionin e “E diell”, në “Top Channel”. Ndërkohë ditën e...