Connect with Us

All posts tagged "fansa"

Showbizz 11:55 - 3 Janar, 2020

“Mu kthyen edhe mua kundër”/ Jonida Maliqi tregon si e sulmuan fansat e Elvana Gjatës pasi i dorëzoi kupën Arilenës

Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e Këngës ka shkaktuar shumë reagime në media. Këngëtarja Jonida Maliqi ishte ajo që i dorëzoi kupën e fitores Arilena...

Showbizz 17:26 - 28 Nentor, 2019

“Përdore famën për të ndihmuar njerëzit e tu”/ Fansat “kryqëzojnë” Dua Lipan për indiferencën ndaj situatës në Shqipëri

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që janë sensibiluzuar dhe kanë ndihmuar familjet që janë prekur nga tërmetet. Shumë prej tyre kanë dhuruar para, të...

Showbizz 14:53 - 25 Nentor, 2019

VIDEO-Fansat “çmenden” pas aktorit shqiptar/ Bllokojnë aeroportin dhe shkaktojnë kaos

Aktori më i dëshiruar nga femrat për shkak të tipareve të tij seksi i cili së fundmi ka pranuar që është shqiptar, Can Yaman ka bërë...

Showbizz 12:30 - 18 Nentor, 2019

10 milionë fansa nga e gjithë bota/ Fotot më “bombë” të modeles ruse, Anastasiya Kvitko

Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, vazhdon të provokojë me format e saj bombastike. Prej një kohë të gjatë ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të...

Showbizz 11:05 - 15 Nentor, 2019

Çfarë po ndodh?/ Fansat e Ardit Gjebreas “fushatë” në internet për këtë arsye të çuditshme

E mbani mend këngen e famshme të këngëtarit dhe moderatorit Ardit Gjebrea e lançuar në vitin 1997, “Dimëroj”? Mesa duket kjo këngë vazhdon të dëgjohet ende...

Showbizz 18:20 - 13 Nentor, 2019

Fotoja që nxorri zbuluar Kejvina Kthellën/ Fansat e masakrojnë në komente: “Nuk je ti”

Modelja shqiptare Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë. Prej ditësh të gjitha mediat kanë shkruar për lidhjen e saj me Redjan...

Showbizz 12:40 - 4 Nentor, 2019

“Hodhi 1000 dollarë, trajtoi fansat si legena”/ Pas akuzave, plas sherri mes Noizyt dhe gazetares shqiptare

Pak vite më parë, gazetarja shqiptare Dasara Karaiskaj, shpërtheu në një status kundër reperit Noizy , i cili gjatë një koncerti në Tiranë, nxorri nga çanta...

Showbizz 15:19 - 2 Nentor, 2019

VIDEO- Të çmendur pas Taynës/ Fansat e saj vrapojnë duke bëritur drejt saj, ja reagimi i reperes

Tayna është një nga reperet më të përfolura të momentit. Këngët e saj janë hite të padiskutueshme dhe kjo normalisht nga numri i mad hi fansave...

Showbizz 16:07 - 1 Nentor, 2019

VIDEO-Tayna ndez skenën/ Reperja provokon fansat me lëvizjet seksi

Reperja Tayna është një nga personazhet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizzit shqiptar. Siç e dinë të gjithë ajo është një nga reperet më...

Showbizz 11:00 - 23 Tetor, 2019

“Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove”/ Fansat janë të bindur, kënga zemërthyese e Selena Gomez i dedikohet Justin Bieber

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, është rikthyer përsëri në muzikë duke u “hakmarrë” për ish-in e saj Justin Bieber. Të paktën kështu thuhet sipas fansave....

Showbizz 15:17 - 20 Tetor, 2019

E dashura e Olsi Bylykut publikon foton me Xhensila Myrtezajn/ Fansat kapin detajin

Aktori i humorit Olsi Bylyku prej kohësh është  në një romancë dashurie me partneren e tij, Egli Tako. Tashmë ajo është prënsë tij në çdo dalje...

Showbizz 15:28 - 15 Tetor, 2019

FOTO-Motra e Encës nuk përmbahet më/ Tërbon fansat me pozat provokuese

Prej disa kohësh tashmë, Enca nuk është e vetmja e famshme në familjen Haxhia. Motra e saj, Uindi Haxhia, është bërë tepër e ndjekur për shkak...

Showbizz 21:26 - 11 Tetor, 2019

Të çmendur pas Mozzik/ Fansat vrapojnë pas makinës për të takuar reperin

Mozzik është një ndër reperët më të dashur të shoëbizit shqiptar. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube dhe ka shumë fansa. Këtë e...

Showbizz 16:03 - 8 Tetor, 2019

“Më ke frymëzuar dhe i ke bërë ditët e mia magjike”/ Oriola Marashi suprizohet nga fansat

Oriola Maarshi është një nga vajzat ë të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Modelja shpesh herë ndan foto seksi në rrjetet sociale dhe komente...

Showbizz 14:26 - 5 Tetor, 2019

“Kocka të deformuara dhe…”/ Sia trondit fansat, këngëtarja tregon se çfarë po ndodh në jetën e saj

Pas një heshtjeje të gjatë nga rrjetet sociale, ylli i popit amerikan Sia, është rikthyer në vëmendjen e mediave rozë. Përmes një postimi në Twitter ,...