Connect with Us

All posts tagged "fantazi"

Kuriozitete 14:40 - 25 Nentor, 2019

Ka ndezur fantazinë e burrave për shumë dekada/ Zbulohet çfarë do të thotë nëse visheni vetëm me ngjyrën e zezë

Ngjyrat na eksitojnë mendjen në mënyra të ndryshme, dhe se si reagojmë ndaj disa prej tyre mund të tregojnë shumë në lidhje me personalitetin tonë. Veshjet e...

Kuriozitete 12:25 - 20 Tetor, 2019

Fantastikë në shtrat dhe me fantazi/Zbuloni personalitetin tuaj seksual sipas shenjës së horoskopit

Dashi Dashi është shenja klasike e zjarrit që kënaqet në takimet seksuale. Zona e tyre erogjene është pas syve të tyre të errët dhe në tru,...

Life Style 16:27 - 2 Maj, 2019

Pasion, fantazi dhe tradhti/ Ja shenjat e horoskopit që do të jenë ‘zjarr’ këtë muaj

Lilith te Peshqit në muajin Maj do të sjellë ëmbëlsi në sferën erotike, ku çdo çift do të përjetojë ndjesi të reja dhe emocione të thella....

shkojne ne shtrat me ke t'i dale para
Kuriozitete 12:25 - 1 Maj, 2019

Cila është fantazia më e shfrenuar që kanë shenjat e horoskopit në shtrat? Zbulojini

Kjo është fantazia më e shfrenuar që shenjat e horoskopit kanë në shtrat. Dashi: Pozicione seksuale atletike Demi: Masazhet erotike Binjakët: Të flasë me fjalë ‘të pista’ Gaforrja : Të...

Kryesore Show Biz 16:25 - 1 Prill, 2019

Foto/Modelja amerikane “nxeh” fantazinë e fansave në rrjetet sociale

Modelja dhe aktorja amerikane, në Instagramin e saj, ka postuar disa foto, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e fansave të shumtë që e ndjekin. 27-vjeçarja...

fantazite e grave
Femra 23:00 - 27 Mars, 2019

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në...

Kryesore Show Biz 15:53 - 25 Mars, 2019

Foto+16/Modelja ruse lë pak vend për fantazi me format e saj tërheqëse

Bukuroshja ruse,  njihet ndryshe edhe si një ndër rivalet kryesore të Kim Kardashian. Jo rrallë herë modelja e ka ngacmuar me deklarata të ndryshme Kardashian, për...

Life Style 00:05 - 12 Mars, 2019

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je, të të them çfarë fantazie seksuale ke

DASHI Adrenalina është ajo që duan këta persona, duke e përfshirë sidomos në shtrat. Ata janë të ngazëllyer për t’u eksituar në vende të pazakonta në...

Femra 15:40 - 1 Janar, 2019

Ju tregojmë fantazitë më të zakonshme të grave

Stereotipet kontribuojnë në fakt më në krijimin e një prototipi grash të cilat fantazojnë nënshtrim dhe romanticitet. Në fakt strategjitë e krijimit të ideve mbi fantazitë...

Life Style 23:22 - 13 Nentor, 2018

Fantazitë më të “pista” të femrave, 5 dëshirat më të habitshme të tyre që duhet t’ua plotësoni

Shumica e grave kanë fantazi erotike, dhe këto mund të jenë ndër më të ndryshmet. Më poshtë, po ju sjellim më të shpeshtat, referuar studimeve. TU...

Fashion 11:25 - 10 Nentor, 2018

Kushtojnë një qerre me para! Si kanë evoluar “Reçipetat e Fantazisë” nga viti 1996 deri më sot

Ka shumë reçipeta të shtrenjta, por si ato të “Victoria’s Secret” vështirë t’i gjeni diku tjetër. Marka e njohur e të brendshmeve ka një histori të...

Kuriozitete 23:10 - 2 Shtator, 2017

Rrugët më të bukura në botë të cilat duhet ti vizitoni të paktën një herë në jetë

Për një hap drejt të ardhmes, apo thjesht për një shëtitje romatike ju duhet të kaloni nga këto mrekulli të krijuara nga zoti. Po flasim për...

Showbizz 16:00 - 22 Dhjetor, 2014

Abi Clarke nuk i lë asgjë fantazisë!

Abi Clarke nuk i ka lënë asgjë fantazisë me këtë veshje. Vajza e njohur e shout Towie ka kaluar mbrëmjen në Londër ku shihet në formë...