Connect with Us

All posts tagged "farmaciste"

Kryesore Show Biz 16:32 - 11 Shtator, 2019

E nxehtë dhe shpërthyese/ Kjo është farmacistja më “bishë” që keni parë ndonjëherë

Ajo quhet Ana Vakili. Ana është bërë e njohur në realityshoën më të famshëm si “Love Islands”. Bukuroshja brune është gjithashtu farmaciste dhe yll televizioni. Ana...

Kryesore Show Biz 12:40 - 3 Qershor, 2019

“Kim Kardashian e Britanisë”/Farmacistja seksi nuk lë vend për imagjinatë

“Love Island” në Britani po pritet më shumë emocione nga ndjekësit ku tashmë janë prezantuar edhe ato që do bëhen pjesë e këtij emisioni. Por ajo...