Connect with Us

All posts tagged "fat"

Life Style 12:20 - 2 Nentor, 2019

“Do të jeni me fat”/ Cila do të jetë shenja më e favorizuar për këtë muaj sipas astrologes shqiptare

Ja si do të jetë renditja e shenjave të horoskopit nga ajo me më pak fat tek më e favorizuara sipas Astrologes Meri: 12. Demi – Demët...

Life Style 21:20 - 4 Tetor, 2019

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni shenjat më me fat në dashuri

DASHI Nëse nuk doni qe entuziazmi dhe pasioni te shuhet ne jetën tuaj ne çift duhet sa me tepër te përkujdeseni për atë qe keni ne...

Life Style 17:06 - 12 Shtator, 2019

Mos i ndani kurrë nga vetja/ Kjo është gjithçka që duhet të dini për shenjën tuaj të horoskopit

Dashi Dita më me fat: E marta Muaji më me fat: Prill, Korrik, Tetor, Janar Numrat e fatit: 1, 9 Guri i fatit: Diamant Ngjyra e...

Kryesore Show Biz 14:10 - 6 Shtator, 2019

Cilat janë shenjat që do kenë më shumë fat këtë muaj/ Meri “paralajmëron” me parashikimin e rradhës

Muaji shtator duket se do të ketë shumë surpriza për disa shenja të horoskopit. Astrologia Meri Shehu gjatë një intervistë për “Bordo.al”  ka treguar se ky...

horoskop shenjat me fat per muajin mars
Kuriozitete 11:53 - 3 Korrik, 2019

Horoskopi/ Cila do të jetë dita juaj më me fat gjatë muajit korrik?

Gaforrja 22 qershor-23 korrik Dita me fat 3 korriku Me dikë të afërt do të diskutoni disa plane afatgjata që i keni bërë kohë më parë....

Life Style 10:25 - 15 Maj, 2019

Horoskopi kinez/Zbuloni disa prej luleve që sjellin fat sipas vitit tuaj të lindjes

Ja një listë e luleve tuaja me fat, bazuar në zodiakun kinez: Miu, lindur në vitin 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008. Të lindurit...

shenjat qe bien ne dashuri sa hep e mbyll syte
Life Style 20:00 - 7 Maj, 2019

Do të gjeni dashurinë/Kjo është shenja që do të jetë më me fat këtë verë

LUANI Yjet dinë gjithçka, megjithatë në rastin e kësaj shenje duhet të falënderoni planetët për ndryshimet e reja në jetën tuaj në çift. Bashkëpunimi i Diellit,...

zemerthyer shenja horoskopi
Life Style 12:50 - 13 Prill, 2019

Cilat do të jenë shenjat më me pak fat në dashuri këtë fundjavë?

1. Gaforrja Mosmarrëveshja familjare do të shkaktojë një argument fatal me partnerin tuaj. Megjithëse do të jetë një kohë emocionale, respekti, dashuria dhe komunikimi do të...

Kryesore Show Biz 11:25 - 10 Prill, 2019

“Jam me fat që të kam”/Julian Deda i bën dedikimin special bashkëshortes

Aktori i humorit Julian Deda është tepër aktiv në llogarinë e tij në Instagram dhe herë pas here ndan momente të rëndësishme nga jeta e tij...

Kryesore Show Biz 14:10 - 9 Prill, 2019

E pabesueshme/Ky është shqiptari me fat që do jetë i ftuar në ‘The Ellen Show’

Ai së fundmi është bërë i famshëm dhe jashtë kufijve shqiptarë, dhe është një ndër personazhet më të kërkuar nga vajzat e showbizit shqiptar. Bëhet fjalë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 4 Prill, 2019

Ishin me fat/16 vajzat e panjohura që u martuan me VIP-at shqiptarë

Dashuria e çifteve të showbizit, lidhjet e tyre të fshehta ose jo, dasmat madhështore e ceremonitë private, janë ndër temat më të komentuara që ngjallin interes...

shenjat me fat ne dashuri
Kuriozitete 23:20 - 31 Mars, 2019

Do t’i buzëqeshë fati/ Këto shenja do ta kenë mirë “muhabetin” me dashurinë këto ditë

Ujori Më në fund do të vijë një periudhë qetësie për Ujorin. Kjo do të sjellë edhe shumë përfitime në jetën e tyre emocionale, duke e...

te lindurit ne mars jane te vecante
Life Style 13:10 - 29 Mars, 2019

Cilat do të jenë shenjat më me fat në ditët e fundit të Marsit?

Dashi: Më në fund do të gjeni qetësinë për të cilën keni patur nevojë. Do ju vijnë disa mundësi që nuk do mund t’i refuzoni. Sa...

Kryesore Show Biz 15:40 - 25 Mars, 2019

“Bihter” nuk ka fat në dashuri/”Nuk ka më kthim pas”

Edhe pse lajmi qarkullon prej muajsh, duket se gjithçka është zyrtarizuar.Çifti i famshëm Beren Saat dhe Kenan Dogulu po shkon drejt divorcit. Aktorja dhe këngëtari i...

horoskop shenjat me fat per muajin mars
Kuriozitete 21:20 - 7 Mars, 2019

Kur të vjen e mira hapi derën/ Shenjat më me fat për muajin Mars

Binjakët Këtë muaj do të jetoni çdo moment, duke menduar se çdo veprim i juaji do të këtë pasoja.  Të këshillojmë që të kesh kujdes para...