Connect with Us

All posts tagged "Fatma Haxhialiu"

Showbizz 18:10 - 29 Shtator, 2019

Fatma i nxjerr “sekretin” Aulona Mustës/ Moderatorja shtatzënë për herë të dytë?

Moderatorja Aulona Musta së bashku me familjen e saj po kalojnë disa ditë pushimi në Paris me rastin e ditëlindjes së vajzës Amara. E gjitha kjo...

Kryesore Show Biz 20:28 - 16 Korrik, 2019

“Ka 5 jahte dhe koleksion makinash”/ Moderatorja prezanton “partnerin” e saj të ri

Fatma Haxhialiu është një nga moderatoret më aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit  e saj momente dhe foto nga përditshmëria. Sot ajo ka prezantuar...

Kryesore Show Biz 13:15 - 30 Korrik, 2017

Shpërthen gazetarja e njohur/ Nuk do të shpenzoja asnjë kacidhe në Dhërmi!

Gazetarja e njohur e showbizit, Fatma Haxhialiu ka shpërthyer kundër shërbimit gjate sezonit turistik në jug të vendit. Nisur nga një eksperiencë personale ajo ka thënë...