Connect with Us

All posts tagged "Fatma Methasani"

Showbizz 17:09 - 9 Mars, 2020

Vetëm me një foto/ Fatma Methasani tregon kilet e fituara gjatë shtatzënisë

Moderatorja Fatma Methasani prej pak kohësh është bërë nënë e një djali të cilin e pagëzuan me emrin Noah. Ajo ndan shpesh herë foto teksa tregon...

Showbizz 14:05 - 29 Shkurt, 2020

“Do bëj diçka që nuk e ka bërë njeri”/ Shefi i kuzhinës tregon për planet e dasmës

Shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani para pak javësh u bënë prindër të një djali të cilën e quajtën Noah. Në...

Showbizz 16:56 - 28 Janar, 2020

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë/ Shefi i kuzhinës zbulon emrin e vogëlushit

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë. Fatma ka sjellë në jetë djalin të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah....

Showbizz 15:17 - 22 Dhjetor, 2019

“Hynim në shtëpi njëri para tjetri mbrapa”/ Fatma Methasani pranon se e ka ekzagjeruar që ka mbajtur të fshehtë lidhjen me Alfion

Moderatorja Fatma Methasani ka treguar  më shumë detaje të lidhjes së saj me Alfion. E ftuar  në emisionin “Mos i fol shoferit”, Fatma ka pranuar se...

Showbizz 14:12 - 19 Dhjetor, 2019

“Ishte diçka e papritur”/ Fatma Methasani rrëfen momentin kur mësoi se do të bëhej nënë

Moderatorja shumë e dashur e ekranit Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani po e presin me padyrim ardhjen e djalit të tyre në jetë....

Showbizz 18:49 - 11 Dhjetor, 2019

Nuri i shtatzënisë/ Fatma Methasani publikon fotot më të bukura të pritjes së ëmbël

Edhe pak ka mbetur nga pritja e ëmbël. Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i njohur Alfio Rrotani do të bëhen së shpejti prindër të një djali....

Showbizz 19:45 - 22 Nentor, 2019

Alfio surprizon Fatmën në mes të emisionit/ Bën deklaratën e papritur

Moderatorja e njohur, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani së shpejti do të behn prindër për herë të parë të një djali. Moderatorja vendosi të mbante të...

Showbizz 17:20 - 16 Nentor, 2019

“Aspak normale”/ Alfio suprizon Fatmën për 3 vjetorin e lidhjes së tyre

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ndërkohë që po e shijojnë në maksimum periudhën më të bukur...

Showbizz 15:52 - 14 Nentor, 2019

“Një rikthim i ëmbël”/ Fatma Methasani publikon foton me barkun e rrumbullakosur gjatë pushimeve verore

Moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë të një djali. Në fillimet e shtatzënisë moderatorja...

Showbizz 20:53 - 8 Nentor, 2019

Nga zgjedhja e emrit të bebit tek planet për martesë/ Fatma Methasani flet për herë të parë për shtatzëninë

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani do të bëhen prindër pas pak muajsh. Për herë të parë, modertorja ka folur për shtatzëninë e saj dhe planet...

Showbizz 17:10 - 29 Tetor, 2019

Pasi zbuluan se janë në pritje të një djali/ Alfio i dedikon fjalët më të ëmbla fëmijës që do të vijë së shpejti në jetë

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë një nga çiftet më të ëmbël dhe të dashur për publikun shqiptar. Së shpejti ata do të bëhen prindër dhe...

Showbizz 21:57 - 25 Shtator, 2019

Kjo foto do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen/ Alfio Rrotani zbulon barkun e rrumbullakosur të Fatmës në perëndimin e diellit

Pas shumë lajmeve për një shtatzëni të mundshme të moderatores Fatma Methasani, shefi i kuzhinës dhe moderatorja kanë vendosur ta ndajnë lajmin e bukur me ndjekësit...

Kryesore Show Biz 20:39 - 3 Shtator, 2019

U përfol se u largua nga emisioni për shkak të shtatzënisë/ Fatma Methasani pjesë e Top Channel?

Moderatorja Fatma Methasani është përfolur shumë në media për një shtatzëni të mundshme, por ende nuk ka konfirmuar asgjë në lidhje me këtë lajm. Në media...

Kryesore Show Biz 21:13 - 23 Qershor, 2019

“Vajzë apo djalë?”/ Moderatorja zbulon detaje nga jeta private me shefin e kuzhinës

Moderatorja shumë e dashur Fatma Methasani prej kohësh është në një marrëdhënie me shefin e kuzhinës, Alfio Rrotani. Çifti është tejet aktivë në rrjetet sociale dhe...

Kryesore Show Biz 20:13 - 5 Qershor, 2019

Kur dashuria shoqërohet me vepra/ Moderatorja merr surprizën e bukur nga partneri

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani, janë një nga çiftet më të dashur të ekranit. Çiftin e shohim shpesh të postojnë...