Connect with Us

All posts tagged "fejese"

Showbizz 16:46 - 9 Shkurt, 2020

Nga propozimi romantik e deri tek dhuratat e shtrenjta/ Genta Ismajli zbulon detajet e lidhjes me biznesmenin turk

Ashtu siç e keni parë dhe dëgjuar, këngëtarja Genta Ismajli po përjeton periudhën më të bukur të dashurisë. Ajo prej kohësh është në një lidhje me...

Showbizz 16:08 - 9 Shkurt, 2020

Fejohet me Alban Hoxhën?/ Detaji që nxorri zbuluar Çiljeta Xhilagën

Këngëtarja shumë e dashur Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha prej kohësh janë në një lidhje dashurie. Edhe pse shpesh herë janë përfolur për ndarje duket...

Showbizz 14:53 - 16 Dhjetor, 2019

Fejohet vëllai i Bleona Qeretit/ Këngëtarja iu jep mesazhin të gjitha vajzave

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një lajm shumë të bukur familjar. Vëllai i saj Bledar Qereti është fejuar...

Showbizz 21:03 - 28 Shtator, 2019

Fejesa 4 vjeçare e aktorit të humorit/ Dalin të “fshehtat” e Donald Veshaj

Prej kohësh në media po flitet se moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj janë në një lidhje dashurie së bashku. Që pas ndarjes nga Vin...

Showbizz 18:46 - 23 Shtator, 2019

Do të fejoheshin në ditëlindjen e saj/ Reperi dhe modelja e fotove nudo i japin fund lidhjes

Disa ditë më parë në media qarkulloi lajmi se kushërira  e këngëtares Nora Istrefi, Besa Istrefi, do të fejohej me reperin Blleki. Prej kohësh përflitej për...

Kryesore Show Biz 21:05 - 23 Gusht, 2019

“Isha në gjumë…”/ U tha se është fejuar, reperi shqiptar jep përgjigjen epike

Ditën e djeshme lajmi se reperi shqiptar MC Kresha ështeëfejuar “mbushi” mediat rozë. Burime për zëri.info rrëfyen se ai është fejuar, por jo vetëm kaq, u...

Kryesore Show Biz 18:49 - 29 Qershor, 2019

U fejua me striptisten 40 vite më të re/ Aktori bën veprimin që askush nuk e priste

Ylli i ish “Coronation Street”, Chris Quinten ka vendosur të festojë fejesën e tij me striptisten Robyn Delabarre, në clubin ku ajo ka punuar më parë....

Kryesore Show Biz 21:43 - 10 Maj, 2019

I fejuar apo jo?/ Shpat Kasapi zbulon të vërtetën

Shpat Kasapi është një nga këngëtarët më të dashur të Kosovës dhe Shqipërisë. Prej kohësh është folur për një fejesë të Shpatit me një vajzë që...

Kryesore Show Biz 18:58 - 3 Maj, 2019

E dashuruar prej vitesh/ Fejohet kryeministrja e Zelandës së Re

Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern dhe Clarke Gayford kanë zyrtarizuar lidhjen  e tyre dhe janë fejuar pas shumë vitesh lidhje. Ardern, i fejuari i...

Kuriozitete 13:53 - 10 Prill, 2019

E pabesueshme/39 vjeçarja fejohet me shokun e djalit, mezi presin të martohen

18-vjeçari Chase Gabbard e takoi për herë të parë nënën e tre fëmijëve, Jaimee Brown, 39-vjeçare, kur ai ishte 11 vjeç.Në këtë kohë ai ishte bërë...

Kryesore Show Biz 20:00 - 24 Mars, 2019

E pabesueshme/74 vjeçari fejohet me 21 vjeçaren:”Jemi të lumtur, duam të kemi fëmijë”

Milijana Bogdanović ka lidhur jetën e saj me një 74-vjeçar dhe thotë se pavarësisht diferencës moshore, janë të lumtur dhe kanë edhe një jetë të shëndetshme...

Kryesore Show Biz 13:25 - 10 Mars, 2019

Fejohet Jennifer Lopez/Miliarderi i dhuron unazën 1 milion dollarëshe

“Ajo tha po” shkruante Rodriguez- i teksa në fotografi shfaqeshin duart e tyre dhe një super mega unazë në gishtin e 50- vjeçares. Nga ana e...

Kryesore Show Biz 10:10 - 22 Shkurt, 2019

Fifi njofton fejesën dhe me këtë foto na çon vetëm tek një emër: Flori Mumajesi

Këngëtarja e njohur Fifi përflitet prej kohësh se është në lidhje me kantautorin Flori Mumajesi.     “Besoj që është pak si shumë private si temë…...

Kryesore Show Biz 10:53 - 18 Shkurt, 2019

Kush është partneri i ri i Arbana Osmanit: Dikur i fejuar me aktoren e njohur shqiptare

Arbana Osmani po përjeton një histori të re dashurie me regjisorin e emisionit të saj, “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj. Gazeta “Panorama” bëri...

Kryesore Show Biz 11:10 - 8 Shkurt, 2019

+18/Pas lajmit të fejesës, ish-i dashuri i Morena Tarakut reagon në mënyrën më provokuese

Morena Taraku publikoi dje në Insta Story një imazh ku shfaqet me një unazë me një diamant gjigand, në gishtin e fejesës. Për të na trullosur...