Connect with Us

All posts tagged "fejuar"

Showbizz 13:20 - 7 Tetor, 2019

Pas skandalit me të fejuarin kriminel/ Në një situatë të vështirë, reagon Trejsi Sejdini

Prej disa ditësh, ish Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për shkak të lajmeve që qarkulluan për të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 4 Qershor, 2019

“Do të jetë ndryshe këtë herë”/ Lady Gaga flet për herë të parë pas ndarjes nga i fejuari

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare Lady Gaga pak muaj më parë vendosi të divorcohej nga partneri i saj Christian Carioni duke treguar se lidhja që ata kanë pasur...

Kryesore Show Biz 14:25 - 5 Prill, 2019

Jennifer Lopez shokon me deklaratën për të fejuarin e saj/“Ai e njeh botën e striptizmit shumë mirë”

Ajo do të luajë rolin e një striptisteje në dramën e ardhshme, Hustlers. Dhe Jennifer Lopez ka zbuluar se i fejuari i saj Alex Rodriguez ishte...

Kryesore Show Biz 11:40 - 12 Mars, 2019

JLo dhe i fejuari i saj fotografohen për herë të parë pas lajmit të tradhtisë

Të sapofejuarit Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez vazhdojnë të shijojnë pushimet në Bahamas, pavarësisht thashethemeve të tradhtisë nga ana e këtij të fundit. 49-vjeçarja tregoi trupin...

Kryesore Show Biz 11:40 - 19 Shkurt, 2019

Elvana Gjata mund të jetë ndarë nga i fejuari dhe ky detaj na bëri të dyshojmë!

Çdo detaj i paraqitjes së një personazhi të njohur për publikun ka rëndësi dhe kështu ishte dhe rikthimi i Elvana Gjatës pas kaq shumë kohësh në...

Kryesore Show Biz 10:20 - 22 Dhjetor, 2017

Kush është i fejuari i Adelinës!! Biznesmeni 50-vjeçar që i rrëmbeu zemrën

Adelina Tahiri i dha fund beqarisë. Pak ditë më parë ajo pranoi propozimin për martesë nga partneri, ndërsa ditën e sotme është zhvilluar dreka e fejesës....