Connect with Us

All posts tagged "femer"

Showbizz 12:00 - 19 Dhjetor, 2019

“Kam shumë turp t’i flas një femre”/ Stresi i habit të gjithë me përgjigjen e tij

Reperi i njohur Stresi ka qenë i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur për qytetin e...

Kuriozitete 15:20 - 17 Nentor, 2019

5 arsye pse femrat Gaforre janë shenjat më të dashura të horoskopit

Dashuria e një gruaje Gaforre është aq e thellë dhe aq e fortë sa nuk kujdeset jo vetëm për veten, por për të gjithë që i...

Showbizz 12:05 - 17 Nentor, 2019

“Diamantët janë shokët më të mirë të një femre”/ Pas ndarjes së bujshme me Stresin, Keisi martohet sërish?

Pak muaj më parë, reperi Stresi dhe ish bashkëshortja e tij Keisi ishin në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre që bëri xhiron...

Showbizz 10:06 - 14 Nentor, 2019

“Një femër e shëmtuar mbetet e shëmtuar”/ Spartak Ngjela tregon se kur i afrohet një femre dhe çfarë e tërheq më shumë

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës...

Showbizz 10:53 - 12 Nentor, 2019

FOTO-“Një femër boss ka nevojë për…”/Dafina Zeqiri tregon garderobën luksoze që të gjithë do të donim ta kishim

Ajo njihet si një nga këngëtaret shqiptare më e pëlqyer dhe me shumë hite të suksesshme ndër vite. Dafina Zeqiri është edhe një nga këngëtaret më...

Showbizz 21:36 - 30 Shtator, 2019

FOTO-Harrojeni Loredanën/ Kjo është femra që emocionoi Mozzikun me urimin prekës për ditëlindje

Të gjithëve iu duk i çuditshëm fakti që Loredana nuk bëri asnjë postim publik për ditëlindjen e babait të vajzës së saj. Ky fakt madje, edhe...

Showbizz 12:37 - 30 Shtator, 2019

Pasi ‘kapet mat’ me një femër tjetër/ Miley Cyrus nis të ironizojë ish-bashkëshortin

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare Miley Cyrus, përjetoi dy ndarje tepër të rëndësishme dhe zemërthyese, ajo me bashkëshortin Liam Hemsworth, 29 vjeç dhe më pas me të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 8 Shtator, 2019

“Doja të bëhesha dele por…”/ E pyesin pse u kthye në femër, Linda Rei jep përgjigjen epike

Ajo u bë e famshme 2 vite më parë në spektaklin “Dance with me” prej seksualitetit dhe fjalëve pa filtra. Por më pas ajo u “zhduk”...

Kryesore Show Biz 12:39 - 12 Gusht, 2019

U divorcua nga bashkëshorti për një vajzë/ Miley Cyrus flet për herë të parë pas ndarjes

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, para disa ditësh dha një super shfaqje në Kosovë, në festivalin Sunny Hill. Menjëherë pas koncertit, ylli i muzikës u...

Kryesore Show Biz 17:25 - 3 Gusht, 2019

“E para femër që…”/ Dua Lipa i bën dedikimin e veçantë këngëtares me famë ndërkombëtare

Festivali “Sunny Hill” pati një impakt të madh mbrëmjen e djeshme duke u komentuar gjatë në mediat rozë. Në natën e parë këndoi edhe këngëtarja me...

Kryesore Show Biz 13:53 - 22 Korrik, 2019

“Nëse Lamborghini Aventador do të ishte një femër”/ Këngëtarja shqiptare “djeg” Instagramin me format seksi

Këngëtarja shqiptare Flaka Krelani, njihet për format e saj seksi dhe ajo nuk ngurron t’i shfaqë ato në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka ndarë me...

Kryesore Show Biz 12:40 - 22 Korrik, 2019

U tha se u ndanë/ Cila është femra “misterioze” që hyri mes Stresit dhe Keisit?

Lajmi për divorcin e çiftit të njohur Keisi dhe Stresi ka pushtuar mediat kohët e fundit. Keisi ka hequr nga bio në Instagram mbiemrin Lushaj dhe...

Kryesore Show Biz 12:25 - 10 Korrik, 2019

“Ajo është femra ime e parë”/ Reperi shqiptar tregon të “pathënat” e lidhjes me Elita Rudin

Në vitin 2016 Gjiko dhe Elita u panë shumë të afërt kur reperi ishte i ftuar në emisionin e drejtuar nga partnerja. Më pas Gjiko i...

Kryesore Show Biz 13:10 - 22 Qershor, 2019

“Femra nuk zhvishet si ty”/ Komentuesit “akuzojnë” moderatoren shqiptare

Tashmë Aulona Musta njihet për fotot dhe videot që ajo poston nga palestra ku tregon trupin e saj plot muskuj e të tonifikuar. Por, jo të...

Kryesore Show Biz 10:53 - 11 Qershor, 2019

Femra më seksi në botë/ Njihuni me Olivia Culpo, format e saj do t’ju lënë pa mend

Në vitin 2012 ajo u shpall “Miss Universe” dhe u njoh si ish e dashura e këngëtarit Nick Jonas. Revista ndërkombëtare “Maxim”, ka shpallur sot femrën...