Connect with Us

All posts tagged "femijeri"

Showbizz 17:26 - 17 Mars, 2020

VIDEO që nuk duhet ta humbisni/ Aurela Gaçe kthehet pas në kohën e festivaleve të fëmijërisë

Aurela Gaçe ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke përcjellë mesazhe të ndryshme teksa ndodhet e vetë-izoluar. Por sot ajo ka publikuar një video nga...

Showbizz 12:31 - 17 Mars, 2020

FOTO-Si asnjëherë tjetër/ Enca publikon foton e vjetër nga fëmijëria

Ashtu si shumë personazhe të tjerë, këngëtarja Enca Haxhia është vetizoluar pët shmangur sa më shumë përhapjen e këtij virusi si dhe për të dhënë mesazhin...

Showbizz 10:51 - 17 Mars, 2020

“Nga koha kur qante për Florin deri tek 17 vjetori”/ Çiljeta Xhilaga tregon albumin e fëmijërisë dhe adoleshencës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Çiljeta Xhilaga, si shumë artsitë e personazhe të njohur është vetuzoluar. Ajo ka zbuluar se si po e kalon këtë...

Showbizz 12:39 - 14 Mars, 2020

“Shpirtra luftarakë”/ Romeo Veshaj publikon foton nga fëmijëria krah Donaldit, ja si dukeshin binjakët

Aktori i humorit Romeo Veshaj është komentuar shumë në mediat rozë përsa  përket jetës private. Romeo dhe Donaldi u bënë mjaft të njohur për rolet e...

Showbizz 12:30 - 8 Mars, 2020

Një fëmijëri mes dhunës/ Roza Lati flet për momentet më të vështira të jetës

Moderatorja Roza Lati njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe të thënit gjërat ashtu siç i mendon. E ftuar së fundi në emisionin “Mos i...

Showbizz 14:47 - 27 Janar, 2020

FOTOT-Sot është një nga vajzat më seksi/ Eni Koçi zbulon fotot nga fëmijëria

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare Eni Koçi është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Eni është shumë aktive ku ndan me ndjekësit momente të...

Showbizz 11:55 - 17 Dhjetor, 2019

Me lot në sy/ Ronela Hajati publikon foton me babain e saj të ndjerë nga fëmijëria

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Prej shumë vitesh Ronela ka humbur njeriun e saj më të shtrenjtë, babain. Këngëtarja...

Showbizz 18:50 - 10 Tetor, 2019

Sot është një nga reperët më të kërkuar/ Por ja si dukej Gjiko kur ishte i vogël

Gjiko është një nga reperët më të kërkuar dhe të ndjekur nga publiku. Këngët e tij janë shndërruar menjëherë në hite dhe po korr shumë sukses...

Showbizz 13:55 - 1 Tetor, 2019

FOTO- 100% ndryshim/ Baby G poston foto nga fëmijëria dhe askush nuk po e njeh

Këngëtarja shqiptare Baby G, edhe pse jo tepër aktive në skenë , është akuzuar gjithnjë se ka operacione plastike në pamjen e saj. Por ka qenë...

Kryesore Show Biz 19:56 - 18 Shtator, 2019

I dha për të ngrënë falas/ Cristiano Ronaldo në kërkim të punonjëses së McDonalds

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë ku ka rrëfyer të gjitha vështirësitë që i është dashur të kalojë në fëmijëri. Një nga momementet...

Kryesore Show Biz 16:55 - 24 Gusht, 2019

Sot është një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Ja si dukej Kejvina Kthella në vitet e fëmijërisë

Modelja seksi Kejvina Kthella është mjaft e komentuar në mediat rozë përsa i përket fizikut të saj. Kejvina ndan shpesh foto nga përditshmëria, por ditën e...

Kryesore Show Biz 12:49 - 17 Qershor, 2019

Jonida Maliqi bëhet nostalgjike/ Zbulon detaje nga jeta artistike në fëmijëri

Jonida Maliqi e ka nisur karrierën e saj në moshë fare të vogël. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, Jonida ka treguar se që e...

Kryesore Show Biz 13:30 - 14 Qershor, 2019

Adrola Dushi nostalgjike/ Publikon fotot nga fëmijëria

Adrola Dushi është cilësuar si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Prej vitesh ajo jeton në Amerikë ku dhe ka ndërtuar dhe karrierën e saj...

Kryesore Show Biz 12:10 - 4 Shkurt, 2019

Me një foto të rrallë nga fëmijëria, Ronela Hajati kujton të atin e ndjerë: “Më mungon!”

Ronela Hajati ka kujtuar babain e ndjerë përmes një fotografie të rrallë nga fëmijëria të cilën e ka publikuar në Instagram. Në këtë foto prekëse, këngëtarja...

Kryesore Show Biz 16:10 - 27 Nentor, 2018

‘Heroi im i fëmijërisë’: Letra emocionuese e një fansi për Lorik Canën

Ditën e djeshme Lorik Cana ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram letrën që ka marrë nga një fans. “Do të doja ta ndaja me...