Connect with Us

All posts tagged "femra"

Showbizz 14:29 - 1 Tetor, 2019

(FOTO) Baby G i pëlqejnë femrat?/ Postimi i saj i fundit në Instagram sapo na bëri të dyshojmë

Ajo u bë e famshme për shkak të një sherri shumë të komentuar në media me një shoqe të saj. Tepër aktive në Instagramin e saj,...

Showbizz 21:05 - 30 Shtator, 2019

Kjo vogëlushe e ëmbël sot është një nga femrat më të bukura shqiptare/ E gjeni dot cila është?

A e njihni dot se kush është? Disa herë të famshmit shqiptarë bëhen nostalgjikë dhe publikojnë foto nga fëmijëria e tyre duke i bërë fansat kuriozë....

Kryesore Show Biz 13:23 - 9 Shtator, 2019

“I shoh gjërat pa fytyra dhe pa gjini”/ Rita Ora zbulon detaje për marrëdhëniet e saj me femrat dhe meshkujt

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka folur për seksualitetin e saj në një intervistë për Mailonline. 28 vjeçarja ka treguar se kur vjen puna për...

Kryesore Show Biz 17:10 - 3 Gusht, 2019

“Më pëlqejnë femrat”/ Aktorja e njohur “shokon” bashkëshortin, ja si reagoi ai

Aktorja dhe këngëtarja Julianne Hough zgjodhi të ishte më e sinqertë se kurrë në një intervistë për “Women’s Health” ku rrëfeu gjithë rrugëtimin transformues në jetën...

Kryesore Show Biz 14:40 - 2 Gusht, 2019

“Ai që puth më shumë femra se tituj…”/ Moderatorja shqiptare “thumbon” futbollistin

Ajo njihet tashmë si komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit. Qeqa Krelani, motra e kengetares Flaka Krelani, disa javë më parë në emisionin e...

Kuriozitete 09:25 - 2 Korrik, 2019

“Femrave nuk u pëlqen të angazhohen”/ I mbushur me tatuazhe, 39 vjeçari “vuan” për vëmendjen e femrave

Matthew Whelan, pasi mbushi trupin e tij me tatuazhe kuptoi se femrat ishin të “cekëta” sepse e refuzonin për shkak të një trupi të “shëmtuar”. Tatuazhin e...

Kryesore Show Biz 22:10 - 25 Qershor, 2019

“Gjithmonë më është dashur të…”/ Kim Kardashian gjen zgjidhjen për femrat e dobëta dhe të shëndosha

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka njoftuar në Instagram, se nisma e saj e re për një linjë të re...

Kuriozitete 13:25 - 23 Qershor, 2019

“Burrat si femra”/ Fotot e çmendura të meshkujve bëjnë “namin” në Instagram

Instagrami është i mbushur plot me foto të femrave seksi të cilat pozojnë në plazh apo në vende të tjera. Por disa meshkuj kanë vendosur të...

Kryesore Show Biz 14:10 - 1 Qershor, 2019

Një nga 12 femrat më të bukura në botë/ Modelja shqiptare “çmend” rrjetin me foto seksi

Para disa muajsh Tika Camaj u rendit në mesin e 12 femrave më të bukura në botë. Modelja shqiptare përflitet shpesh për shkak të formave trupore...

Kryesore Show Biz 14:10 - 31 Maj, 2019

Femra të zhveshura dhe dollarë/ Reperi shqiptar “shfrenohet” në një party

Reperi shqiptar Gashi është bërë i njohur për hitet e tij në tregun muzikor amerikan ku ka bërë bashkëpunime me këngëtarë të tjerë të famshëm. Ai...

Kryesore Show Biz 13:10 - 18 Maj, 2019

“Nëse merrem me femrat nuk punoj dot”/Stine rrëfen për jetën e tij si i divorcuar

Pasi i dha fund martesës me partneren e tij Graciela, me të cilën ka edhe një vajzë, Estia, Stine thotë se fokusi i tij kryesor është...

Kuriozitete 13:40 - 5 Maj, 2019

Foto/Nga femra Barbie tek ajo me gjoksin më të madh në botë,10 rastet e rekordeve Guinnes

Jo të gjithë njerëzit janë njësoj në këtë botë por këto raste janë tepër të vecanta dhe janë futur në rekordet Guiness. Bright Side rendit më...

Kryesore Show Biz 13:53 - 3 Maj, 2019

Foto/Njihuni me 10 femrat më të bukura të këtij shekulli

10 femrat e mëposhtme renditen si ndër më të bukurat e shekullit të XXI ku veç bukurisë, ato janë edhe mjaft të suksesshme dhe humane. Ajo...

Kryesore Show Biz 10:41 - 22 Prill, 2019

Jo më femra nudo, meshkujt po bëjnë namin/Moderatori shqiptar poston foton provokuese

Pas këngëtarit Alban Ramosaj i cili disa javë më parë i habiti të gjithë me foton nudo, moderatori Kelvi Kadilli ka postuar një foto shumë intime....

shkojne ne shtrat me ke t'i dale para
Life Style 13:53 - 17 Prill, 2019

Cilat janë gabimet e mëdha që bëjnë meshkujt dhe femrat në shtrat?

Gabimet më të mëdha të djemve, sipas vajzave Nuk bëjnë “foreplay” Kalojnë në orgazmë të parët Janë të ngathët Flasin pisët në mënyrë ofenduese Mungesa e...