Connect with Us

All posts tagged "fero"

Showbizz 11:08 - 29 Mars, 2020

Çifti më i komentuar i momentit/ Reperi tregon për xhelozinë e partneres dhe flirtet me koleget

Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen...

Showbizz 15:05 - 18 Mars, 2020

“Gruaja ime më e mira në botë”/ Reperi nuk i kursen fjalët e dashurisë për modelen shqiptare

Reperi Fero dhe modelja Arbenita po e shijojnë dashurinë e tyre në maksimum dhe kjo duket në postimet e tyre në rrjetet sociale ku shpesh herë...

Showbizz 14:40 - 2 Mars, 2020

VIDEO- Fero dhe Arbenita provokojnë nga shtrati

Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Shpesh herë janë  përfolur për ndarje por duket se dyshja po shijojnë në...

Showbizz 15:58 - 14 Shkurt, 2020

FOTO-Arbenita Isamjli e uron për Shën Valentin/ Fero bën komentin tipik shqiptar

Ata janë padyshim një nga çiftet më të komentuara të showbizit. Fero dhe Arbenita prej kohësh janë në një lidhje dashurie dhe nuk ngurojnë së shprehuri...

Showbizz 16:28 - 26 Janar, 2020

I bëri dedikimin më të bukur të dashurisë/ Arbenita dhe Fero në momente intime

Arbenita Ismaili dhe Fero janë një nga çiftet që shpesh herë janë përfoluir në mediat rozë për ndarje dhe ribashkime. Së fundi Fero bëri një dedikim...

Showbizz 13:50 - 25 Janar, 2020

Pas videos së bujshme/ Fero ka dy fjalë për Arbenita Ismajlin

Para pak ditësh një video intime e modeles Arbenita Ismajli teksa shfaqet duke u puthur me ishin e saj bër bujë të madhe në mediat rozë....

Showbizz 12:51 - 4 Janar, 2020

“Nuk kam bashkëpunuar me këngëtarë më lart se vetja”/ Fero iu përgjigjet Mozzik dhe Getinjos

Reperi Fero si asnjëherë më parë ka folur rreth karrierës së tij. Gjatë një interviste për Mirage ai ka folur për jetën private e cila është...

Showbizz 11:25 - 17 Dhjetor, 2019

“Janë të gjithë të vdekur për mua”/ Pas ironisë së Feros, reagon Arbenita

Ditën e djeshme, në rrjet qarkulloi lajmi se reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë rikthyer sërish bashkë. E gjithë kjo erdhi pasi çifti publikuan në...

Showbizz 13:04 - 16 Dhjetor, 2019

FOTO-Fero dhe Arbenita sërish bashkë/ Ja detaji që i nxorri zbuluar

Pak kohë më parë ishte reperi Fero ai që tregoi se lidhja mes tij dhe modeles Arbenita Ismajli ka përfurnduar. Fero trego nëpërmjet disa statuseve në...

Showbizz 20:51 - 19 Nentor, 2019

Bodyguardët e Feros përfshihen në një sulm me armë/ Zbulohen arsyet

Në lagjen Daradania 1, mbrëmjen e kaluar ka ndodhur një ngjarje tepër shqetësuese. Në orët e vona të natës banorët janë tronditur teksa kanë dëgjuar të...

Showbizz 16:09 - 12 Nentor, 2019

“Ishte faji im”/ Fero pranon më në fund ndarjen nga Arbenita

Arbenita Ismajli dhe reperi Fero ishin një nga çiftet më të komnetuara në rrjetet sociale. Ata u përfolën shpesh herë për ndarje, por duket se tashmë...

Showbizz 19:46 - 25 Tetor, 2019

Fero publikon klipin e ri “Jom rrit”/ Stresi i bën komentin e papritur

Reperi Fero u rikthye pas një kohe të shkurtër shkëputje nga muzika. Ai iu premtoi fansave të tij se rikthimi i tij do të ishte i...

Showbizz 16:47 - 19 Tetor, 2019

Pas largimit nga muzika/ Fero bën njoftimin e papritur

Reperi i njohur nga Kosova Fero, para disa kohësh njoftoi fansat se për pak kohë do të shkëputej nga muzika. Ai premtoi një rikthim të fuqishëm...

Showbizz 22:03 - 23 Shtator, 2019

“Do kthehem me diçka legjendare”/ Pas anulimit të koncertet, reperi “paralajmëron” fansat

Reperi i njohur nga Kosova, Fero prej javësh është përfolur për largimin e tij nga labeli që e menaxhonte “On Records”. Pas largimit në media qarkulloi...

Kryesore Show Biz 21:10 - 21 Gusht, 2019

Fero braktis “On Records”/ Zbulohen planet e “fshehta” të reperit

Reperi Fero është larguar nga labeli “On Records”, duke bërë me dije se çdo gjë ka përfunduar me mirëkuptim nga të dyja palët. Me anë të...