Connect with Us

All posts tagged "festa"

Showbizz 17:33 - 31 Dhjetor, 2019

Më të dashuruar se kurrë/ I dashuri biznesmen i Genta Ismajlit feston me familjen e këngëtares

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga personazhet më të komentuara së fundi. Këngëtarja ka vendosur që ta bëjë publike jetën e saj private dhe ka treguar...

Kuriozitete 14:00 - 31 Dhjetor, 2019

Filmat më fanstastik që do t’iu shoqërojnë në këtë prag festash/ Shijojini në maksimum

Nëse po kërkoni një mundësi të mirë për të kaluar festat e fundvitit dhe të kaloni periudhën më të mirë pranë familjes ne po iu japim...

Kuriozitete 12:00 - 31 Dhjetor, 2019

Gjithçka që iu duhet për të kaluar pushimet më të mira të vitit/ 7 filmat që duhet të shihni për festat e fundvitit

Pas një viti të angazhuar me shumë punë dhe lodhje, më në fund ka ardhur ajo periudhë e viti ku të gjithë pushojnë dhe mblidhen me...

Showbizz 13:41 - 26 Dhjetor, 2019

FOTOT-Rihanna tejkalon kufinjtë e imagjinatës/ Uron festat me fotot e nxehta

Këngëarja me famë botërore Rihanna  ka vendosur të urjë ndjekësit e saj në mënyrën më të nxehtë. Bukuroshja nga Barbados ka pozuar topless me të brendshme...

Fashion 16:18 - 21 Dhjetor, 2019

FOTOT-5 modele flokësh dhe aksesorë që iu duhen patjetër në këto ditë festash

Të shumtë jkanë njerëzit që i kushtojnë një vëmendje të madhe pamjes së jashtme. Vajzat tani kanë filluar me planet se çfarë do të veshin për...

Showbizz 16:24 - 20 Dhjetor, 2019

Brenda shtëpive të zbukuruara të personazheve VIP/ Kartolinat më të ëmbla familjare për këtë fundvit

Jemi në prag festash dhe nuk mund të mungonin fotot e personazheve të famshëm shqiptarë pranë pemës së Krishtlindjeve. Pranë bredhit shumëngjyrësh dhe në shoqërinë e...

Showbizz 14:54 - 19 Dhjetor, 2019

Modelja e famshme sjell më herët atmosferën e festave/ Pozon shumë seksi me bikini

Krishtlindjet duket se kanë ardhur më herët për modelen dhe aktoren e njohur Blanca Blanco. Teksa po kalon disa pushime në plazhin e Malibusë Blanca është...

Showbizz 16:46 - 5 Dhjetor, 2019

“Çdo cep i zemrës time është plot me dashuri”/ Në shtëpinë e Elitës dhe Gjikos kanë trokitur festat

Në shtëpinë e Gjikos dhe Elita Rudit festat kanë mbërritur. Së bashku me djalin e tyre Zërin, ata kanë realizuar një video me rastin e festave...

Showbizz 10:40 - 25 Nentor, 2019

“Aksidentalisht i blemë të gjitha”/ Edhe pse festat nuk kanë arritur ende, Rudina Magjistari nuk “duron” dot

Jemi ende në muajin nëntor por mesa duket të gjithë po i “pushton” atmosfera e festave duke vendosur zbukurime në shtëpinë e tyre. Kështu ka ndodhur...

Showbizz 22:23 - 15 Nentor, 2019

FOTO-Flakë e kuqe/ Kylie Jenner sjell atmosferën e festave të fundvitit

Ndonëse ende nuk kemi hyrë në muajin festiv, Dhjetorin, të shumtë janë personazhet e famshëm që kanë nisur me përgatitjet për festat e fundvitit. Një ndër...

Fashion 13:06 - 15 Nentor, 2019

Si të shkëlqeni në festat e fundvitit?/ Zbuloni disa ide kombinimi për aksesorët e flokëve

Festat e fundvitit po afrojnë dhe sigurisht në këto ditë duhet të dukemi ndryshe, për të shkëlqyer, ndaj mos harroni të blini aksesorin e duhur për...

Fashion 11:20 - 1 Nentor, 2019

Festat tuaja të preferuara po afrojnë/ Zbuloni 10 modele flokesh që të shkëlqeni në çdo moment

Muaji i nentorit sapo ka hyre dhe festat e fundvitit nuk jane larg. Ndërkohë që i presim, duheet t mendojmë pak për look-un tonë festiv, veçanërisht...

Kryesore Show Biz 14:40 - 3 Shtator, 2019

Festa të çmendura dhe vajza seksi/ Modelja shqiptare pjesë e “ushtrisë” së Dan Bilzerian

Një nga meshkujt më të ndjekur dhe me një jetë të shfrenuar në Instagram është Dan Bilzerian , i cili shumë shpesh publikon foto nga pushimet...

Kuriozitete 15:10 - 5 Korrik, 2019

“700 qejflinj festash”/ Nis festivali më i madh i seksit në Europë

Festivali më i madh i seksit ka nisur sot në Angli në një fshat me bukuri natyrore të quajtur Genteel Worcester dhe për të shkuar aty...

Kuriozitete 13:40 - 21 Prill, 2019

“Nuk ka festa ditëlindjesh për mua mami”/Mesazhi prekës i mamasë së 10 vjeçarit autik

Prilli është muaji botëror i autizmit dhe ditën e sotme gruaja e quajtur Kate Mead ka treguar sesi djali i saj 10-vjeçar, i diagnostikuar me autizëm,...