Connect with Us

All posts tagged "feste"

Life Style 13:33 - 15 Shkurt, 2020

FOTOT-Alkool dhe lakuriq/ Shfrenimi i të rinjve në ditën e Shën Valentini

Dita e Shën Valentinit është festuar nga shumë të rinj nga e gjithë bota por ata që kanë shfrenuarimagjinatën kanë qenë britanikët. Ata kanë festuar nën...

Showbizz 18:23 - 4 Shkurt, 2020

Bukuroshet shqiptare nuk ndalen/ Këngëtaret bëhen pjesë e festës gjigante të Neymar

Ylli i futbollit Neymar ka festuar ditëlindjen ku mes të ftuarve vip janë edhe dy bukuroshet shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj dhe  Beatrix Ramosaj. Braziliani kishte vendosur një...

Showbizz 14:32 - 2 Shkurt, 2020

Planet për martesë dhe fëmijë/ Zaimina Vasjari zbulon detajet e jetës private

Këngëtarja Zaimina Vasjari është mjaft aktive në rrjetet sociale si dhe është mjaft e komentuar në showbizin shqiptar. Së fundi Khloe, vajza e saj ka festuar...

Kuriozitete 15:56 - 25 Dhjetor, 2019

Cilat janë vendet që nuk i festojnë Krishtlindjet?

Krishtlindja festohet nga 2.1 miliardë të krishterët në të gjithë botën, grupi më i madh fetar në planet. Periudha e Krishtëlindjes është një nga periudhat më...

Showbizz 15:07 - 25 Dhjetor, 2019

“Jemi kalimtarë në këtë jetë”/ Aurela Gaçe uron Krishtlindjet dhe jep mesazhin e rëndësishëm për jetën

Këngëtarja Aurela Gaçe nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka uruar Krishtlindjet me dis afjalë shumë të ndjera dhe të sinqerta. Me antë të këtyre fjalëve...

Showbizz 13:25 - 25 Dhjetor, 2019

Nga Lionel Messi tek Sergio Ramos/ Yjet e futbollit me kartolinat familjare më të ëmbla për Krishtlindje

Është kohë festash dhe yjet më të mëdha të futbollit kanë hyrë në frymën festive. Nga kombinimi i pizhamave festive deri tek pemët e larta të...

Kuriozitete 11:45 - 25 Dhjetor, 2019

FOTOT-Krishtlindje në temperatura të larta/ Ja si festohet në Australi

Australia është një ndër vendet që Krishtlindjet i feston në temperatura shumë të larta sepse praktikisht në këtë periudhë të vitit në Australi është verë. Nëse...

Fashion 14:25 - 20 Dhjetor, 2019

Bluza që ju duhet në këtë prag Krishtlindjesh/ Si të dukeni akoma më elegant në këtë sezon festiv

Duke qenë se jemi në prag festash sigurisht që jeni të shqetësuar se çfarë do të vishni natën e Krishtlindjeve. Vetë atmosfera e festave është shumëngjyrëshe...

Showbizz 13:37 - 8 Dhjetor, 2019

“Do të jetë madhështore”/ Kylie Jenner zbulon detaje për festën e ditëlindjes së Stormit

Kylie Jenner ka treguar se tashmë ka nisur përgatitjet për festën e vajzës së saj Stormi. Miliarderja ka zbuluar se kjo do të jetë një festë...

Kuriozitete 17:07 - 7 Dhjetor, 2019

Bashkëshorti i saj ishte në mision ushtarak/ Gruaja realizon kartolinën prekëse për festat e fundvitit

Ky muaj festiv është koha perfekte për të kaluar sa më shumë kohë pranë familjes dhe për të ndjerë dashurinë dhe ngrohtësinë familjare. Por kjo nuk...

Showbizz 17:20 - 16 Nentor, 2019

“Aspak normale”/ Alfio suprizon Fatmën për 3 vjetorin e lidhjes së tyre

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ndërkohë që po e shijojnë në maksimum periudhën më të bukur...

Showbizz 10:47 - 28 Tetor, 2019

FOTO-Me barkun e rrumbullakosur/ Fatma Methasani feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatorja

Moderatorja më e ëmbël e ekranit shqiptar, Fatma Methasani feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 25 vjeç dhe sigurisht që kjo është ditëlindja më e veçantë...

Showbizz 19:22 - 13 Tetor, 2019

VIDEO- Gashi pozicionohet i pari në Billboard dhe feston me flamurin e Shqipërisë

Reperi me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Gashi është kthyer në një emër shumë të dëgjuar dhe te pelqyer duke bërë që karriera e tij...

Showbizz 11:10 - 24 Shtator, 2019

“I urrej ditëlindjet por…”/ Këngëtari shqiptar feston 25 vjetorin e lindjes dhe i habit të gjithë me deklaratën

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Ylli Limani feston sot ditëlindjen dhe e ka uruar veten nëpërmjet një postimi në Instagram, ku tregon momente nga fëmijëria....

Kryesore Show Biz 17:50 - 31 Gusht, 2019

Pas fotos topless/ Bebe Rexha feston ditëlindjen me muzikë popullore shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka festuar 30 vjetorin e saj në mënyrën më të çmendur. Si fillim hodhi foton ku shfaqej topless duke dhënë...