Connect with Us

All posts tagged "fifi"

Showbizz 12:20 - 9 Shkurt, 2020

“Nuk nisi kurrë”/ Fifi flet për dashurinë e saj të pamundur

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Fifi është evidentuar gjithnjë për këngënt e saj me tekste shum zemërthyese. Së fundi ajo ka qenë e ftuar...

Showbizz 18:55 - 17 Janar, 2020

“Më erdhi keq”/ Fifi tregon momentin e sikletshëm me Eneda Tarifën në Këngën Magjike

Fitorja e Eneda Tarifës në Këngën Magjike pati shumë reagime pasi në sallë gjatë marrjes së çmimit pati brohorima për këngëtaren Fifi. Pas kësaj të gjitha...

Showbizz 12:18 - 26 Dhjetor, 2019

I dha fund miqësisë me Fifin pas fitores në “Këngën Magjike”?/ Flet për herë të parë Eneda Tarifa se si qëndron e vërteta

Fifi dhe Eneda Tarifa ishin dy pretendetet për të fituar “Këngën Magjike”, por kjo e fundit u shpall fituese. Ky vendim u pasua me shumë diskutime,...

Showbizz 14:38 - 13 Dhjetor, 2019

“Ende ka meshkuj që shqetësohen për zemrën e një femre”/ Fifi përgëzon Mozzik për këngën e tij më të re

Reperi shqiptar Mozzik, mbrëmjen e kaluar ka publikuar këngën e tij më të re që titullohet Zemra ime. Menjëherë pas publikimit fansat kanë nisur të aludojnë...

Showbizz 11:31 - 10 Dhjetor, 2019

U tha se nuk ishin më mikesha/ Fifi sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Eneda Tarifën

Lajmi që miqësia mes Fifit dhe Eneda Tarifës kishte përfunduar pas finales së Këngës Magjike bëri  bujë në të gjitha mediat rozë. U tha se dy...

Showbizz 18:37 - 9 Dhjetor, 2019

“Kriset” miqësia mes Enedës dhe Fifit/ Këngëtaret bëjnë veprimin e papritur

Shpallja e Eneda Tarifës fituese e Këngës Magjike 2019 ka ndezur shumë debate mes këngëtarëve. Si fillim ishte këngëtari Ardit Çuni i cili ishte tepër i...

Showbizz 18:19 - 8 Dhjetor, 2019

A ia ngre nervat Luana Vjollcës?/ Fifi imiton moderatoren në emision

Fifi është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar. Ajo ka arritur që në pask kohë të ketë një sukses shumë të madh dhe...

Showbizz 17:13 - 6 Dhjetor, 2019

“Njeri me vlera”/ Fifi i dedikon Luana Vjollcës fjalë të veçanta

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit si Fifi prej dy sezonesh është pjesë e emisionit të drejtuar nga Luana Vjollca. Gjatë qëndrimit të...

Showbizz 14:45 - 30 Nentor, 2019

“Do të shfrytëzoj çdo mënyrë për të ndihmuar njerëzit”/ Fifi zbulon a do të marrë pjesë në “Këngën Magjike”

Si shumë artistë të tjerë të estradës së musikës shqiptare, edhe këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi do të japë ndihmën e saj për ët...

Showbizz 10:53 - 17 Nentor, 2019

“Zemra ime nuk është single por…”/ Si asnjëherë më parë, Fifi tregon detaje rreth jetës private

Këngëtarja shqiptare, Fifi është tepër e pëlqyer nga publiku shqiptar për hitet e saj dhe bashkëpunimet e suksesshme. Së fundmi në emisionin “Shiko kush luan” ,...

Showbizz 20:41 - 10 Tetor, 2019

“Nuk kam shkuar në shtëpi prej 4 muajsh”/ Fifi tregon periudhën stresuese të jetës së saj

Këngëtarja Filloreta Raçi është një nga vajzat që njihet për natyrën e saj të qeshur dhe shumë humoristike. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” këngëtarja...

Showbizz 22:14 - 28 Shtator, 2019

Kjo ishte loja/ Luana Vjollca tregon për largimin e Fifit nga “Shiko Kush Luan”

Para pak ditësh këngëtarja Fifi bëri një postim në rrjetet sociale ku tregonte se nuk do të ishte më pjesë e emisionit që sapo ka startuar...

Showbizz 22:04 - 26 Shtator, 2019

“Po largohem, arsyeja është Luana Vjollca”/ Fifi bën njoftimin e largimit nga emisioni

Fifi është një nga këngëtaret që ka korrur shumë suksese në karrierën e saj. Ajo ka qenë një nga pikat kyce të orkestrës së “Shiko Kush...

Kryesore Show Biz 20:38 - 12 Korrik, 2019

“Vetëm pak e shëndoshë”/ Fifi ironizon të gjithë ata që e paragjykojnë për peshën

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si “Fifi” është një ndër personazhet që e karakterizon e qeshura dhe sinqeriteti. Shpesh herë është përfolur për peshën por...

Kryesore Show Biz 20:19 - 28 Qershor, 2019

“Çfarë po ndodh mes këtyre të dyjave?”/ Luana Vjollca dhe Fifi paralajmërojnë hitin e verës

Për një kohë shumë të shkurtër, Luana Vjollca publikoi tri këngë, të cilat u kthyen në hite, pasi në kanalin muzikor Youtube numërojnë me miliona klikime....