Connect with Us

All posts tagged "film"

Kryesore Show Biz 18:28 - 20 Shtator, 2019

“Drogë, kërcim erotik dhe fjalor i ndyrë”/ Malajzia ndalon transmetimin e filmit të Jennifer Lopez

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez po korr shumë suksese me filmin e saj më të ri “Hustlers”. Për shkak të përmbajtjes erotike dhe skena që...

Kryesore Show Biz 15:16 - 20 Shtator, 2019

Nuk do ta besoni/ Këngëtari shqiptar pjesë e filmit me aktorët më të famshëm

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj është një ndër meshkujt më të pëlqyer nga gjinia femërore. Përveç pamjes ai ka dhe një zë të mrekullueshëm me të...

Kryesore Show Biz 13:11 - 14 Shtator, 2019

Jennifer Lopez nuk mban dot lotët/ Filmi ku luan si striptiste thyen rekorde

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez nuk i ka mbajtur dot lotët pas vlerësimeve që ka marrë për filmin e saj më të ri “Hustlers”. Filmi...

Kryesore Show Biz 18:34 - 11 Shtator, 2019

Bes Kallaku zbulon një tjetër aktor të filmit “Falco”/ Futbollisti i kombëtares shqiptare surprizon fansat

Aktori Bes Kallaku po përgatitet për publikimin e filmit të tij të parë “Falco”. Më parë Besi ka zbuluar se pjesë e kastit do të jetë...

Kuriozitete 14:10 - 8 Shtator, 2019

U duartrokit për 8 minuta rresht/ Zbuloni filmin që “rrëmbeu” çmimin e parë si filmi më i mirë

Filmi më i ri i “Joker” i cili në rol kryesor ka aktorin Joaquin Phoenix, së fundmi ka rrëmbyer “Luanin e Artë” në Festivalin e Venecias,...

Kryesore Show Biz 13:39 - 5 Shtator, 2019

Me flokë të gjata dhe syrin qorr/ Roli i Edi Ramës në filmin e Ermal Mamaqit

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi po përgatitet që së shpejti të publikojë filmin e tij më të ri “I love Tropoja.” Në këtë film Ermali ka...

Kryesore Show Biz 19:13 - 4 Shtator, 2019

Ermal Mamaqi zbulon aktorin e veçantë në filmin e tij/ Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

Disa javë më parë Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet për filmin e tij më të ri “I love Tropoja”. Gjatë këtyre ditëve ai ka ndarë me...

Kryesore Show Biz 13:10 - 2 Shtator, 2019

Duartrokitet për 8 minuta rresht/ Zbuloni filmin i cili mahniti “Filmin e festivalit” në Venecia

Filmi “Joker” i cili u publikua në fund të muajit gusht, ku në rol kryesor luan Joaquin Phoenix, po bën “namin” në kinematë botërore dhe në...

Kryesore Show Biz 19:09 - 29 Gusht, 2019

E martuar me paratë/ Këngëtarja e famshme “tërbon” meshkujt duke iu treguar të pasmet

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez do të jetë pjesë e një filmi i cili titullohet “Hustlers”. Ditën e djeshme këngëtarja ka zbuluar disa nga skenat...

Kryesore Show Biz 18:12 - 29 Gusht, 2019

“A jemi në Tropojë këtu?”/ Komentuesit “masakrojnë” Encën

Pas komedisë “2 Gisht Mjaltë”,  Ermal Mamaqi do të sjellë një tjetër film i cili titullohet “I Love Tropoja”. Prej ditësh së bashku me stafin e...

Life Style 14:40 - 28 Gusht, 2019

Klloun i frikshëm dhe i përgjakshëm/ Njihuni me filmin më të frikshëm në histori

Seria e tij e parë i ka ngelur në mendje cdo personi që e ka parë me ngjarjet që zhvillohen brënda tij. Por të gjithë po...

Kryesore Show Biz 21:15 - 26 Gusht, 2019

Julian Deda pjesë e filmit ”I love Tropoja”/ Ermal Mamaqi thumbon Gentian Zenelajn

Filmi” I love Tropoja” i Ermal Mamaqit ka mbledhur aktorët dhe personazhet më të famshëm shqiptarë. Deri më tani dihet që pjesë e filmit do të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 19 Gusht, 2019

Të martuar dhe me fëmijë/ Filmi më i ndjekur i momentit, zbuloni jetën reale të aktorëve në “Vrasje të vogla”

Seriali i quajtur “Vrasje të vogla” i cili ka mbërthyer shumë ndjekës shqiptarë dhe ka arritur të fitojë vëmendjen e publikut që në episodet e tij...

Kryesore Show Biz 22:20 - 15 Gusht, 2019

Zbulohet personazhi më i ri i filmit të Ermal Mamaqit/ Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

Një tjetër personazh jo pak i njohur për publikun do të jetë pjesë e projektit më të ri të moderatorit Ermal Mamaqi. Bëhet fjalë për motrën...

Kryesore Show Biz 21:10 - 15 Gusht, 2019

“Ka qenë ëndrra ime në sirtar”/ Enca flet për talentin e saj si aktore

Prej ditësh po flitet se Enca Haxhia do të jetë pjesë e filmit më të ri të Ermal Mamaqit. Ishte vetë moderator Ermal Mamaqi i cili...