Connect with Us

All posts tagged "fitness"

Showbizz 11:30 - 26 Prill, 2020

“Nuk dua asnjë mashkull kur jam me të”/ Instruktorja e fitnesit tregon arsyen pse nuk është martuar

Dorina Mema është një nga instruktoret më të njohura të fitnessit në Shqipëri. Shpesh herë është komentuar për jetën luksoze dhe jetën e saj private. Gjatë...

Showbizz 11:39 - 4 Mars, 2020

Nuk njeh kufij/ Luna Bay prek “fantazinë” e ndjekësve me format e saj

Luna Bay është një modele fitnesi e cila është bërë shumë e njohur për format e saj bombastike. Luna ka një numër të madh ndjekësish në...

Showbizz 11:28 - 14 Janar, 2020

Modelja tërbon meshkujt me format bombë/ 20 fotot më fantastike të Jem Wolfie

Modelja e njohur Jem Wolfie është bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Përvëluese dhe me forma bombastike 26-vjeçarja numëron  më shumë se 2.7 milionë ndjekës...

Showbizz 18:43 - 11 Janar, 2020

Mamaja më “bombë” e Instagramit/ Fotot e saj “ndezin” rrjetin

Tammy Hembrow është  një nga influencueset më seksi të Instagramit. Format e saj të rrumbullakosura kanë bërë që ajo të fitojë shumë famë duke bërë që...

Showbizz 14:57 - 28 Dhjetor, 2019

“Ha sanduiç një herë në vit”/ Blogerja tregon fizikun mahnitës dhe na la pa fjalë

Ajo njihet për pasionin e saj për kujdesin e  shëndetit dhe fitnessin. Kate Ferdinand iu ka dhënë ndjekësve të saj në rrjetet sociale shansin të shikojnë...

Showbizz 18:15 - 4 Dhjetor, 2019

E krahasojnë shpesh me një kukull prej tipareve të saj/ 20 foto më të bukura të modeles së fitnessit

Kady McDermott është një vajzat që është bërë e njohur falë reality showt të famshëm Love Islands. Përveç kësaj bukuroshja ka pamjen e një kukulle dhe...

Showbizz 14:58 - 14 Nentor, 2019

Modelja e fitnessit “ndez” rrjetin me format e saj/ 30 fotot më tunduese të Hope Howard

Hope Howard është një nga modelet më seksi të fitnessit e cila shpesh herë ndan foto provokuese në rrjetet. Edhe pse është nënë e një fëmije...

Showbizz 15:49 - 13 Nentor, 2019

Modelja e njohur e fitnesit djeg rrjetin/ Publikon videon ku tregon format “bombë”

Modelja e famshme e Instagramit Tammy Hembrow është bërë e njohur për format e saj bombastike. 25- vjeçarja e cila është dhe mama e dy fëmijëve...

Showbizz 09:20 - 24 Tetor, 2019

Të pasmet e saj gjigante tërbojnë meshkujt/ Kjo është modelja më hot e fitnessit

Modelja seksi e fitnessit Tammy Henmbrow nuk ndalet së publikuari foto provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur për shkak të formave të saj...

Showbizz 20:34 - 19 Tetor, 2019

Modelja më seksi e Fitnessit/ 30 fotot më fantastike të Jen Selter ku ekspozon linjat perfekte

Jen Selter është një nga modelet më seksi të fitnnesit. Ajo numëron më shumë se 12 milionë ndjekës në rrjetet sociale. Jen ndan me ndjekësit e...

Showbizz 21:07 - 17 Tetor, 2019

Modelja e fitnessit çmend meshkujt/ Nuk ndalet së provokuari me fotot e saj të nxehta

Hope Beel është një modele dhe atlete që jeton në Dallas. Ajo është një trajnere fitnessi që jep leksione mbi shëndetin dhe mirëqënien. Hope është shumë...

Kryesore Show Biz 15:49 - 18 Shtator, 2019

Modelja e fitnessit tërheq vëmendjen me linjat e saj/ Tregon rezultatet pas operacioneve plastike

Ajo u bë e njohur për publikun në shoën e famshëm Love Islands. Pas kësaj ajo u prezantua në rrjetet sociale si një modele fitnessi dhe...

Kryesore Show Biz 15:10 - 6 Shtator, 2019

Foto+18- Mbretëresha e fitnessit nuk i lë vend imagjinatës/ Ish e dashura e basketbollistit të njohur ekspozon të pasmet bombastike

25 vjeçarja Katya Elise Henry, njihet tashmë si mbretëresha e fitnessit edhe pse më parë punonte si dado. Gjithçka nisi kur Katya filloi të ndante në...

Showbizz 19:00 - 25 Gusht, 2019

“Nuk jam strikte”/ Këngëtarja e famshme tregon sekretin për një trup “bombastik

Këngëtarja e famshme Nicole Shcezinger është lakuar gjithnjë për format e saj trupore. Këngëtarja ka frekuentuar për shumë kohë një nga fitnesit më të mirë në...

Kryesore Show Biz 16:30 - 12 Gusht, 2019

E gjitha me muskuj/ Fotot më tunduese të modeles së fitness-it

Dorina Mema është një nga modelet më seksi të fitnessit. Ajo është shumë e komentuar në media për format e saj perfekte dhe është instruktorja e...