Connect with Us

All posts tagged "fitore"

Showbizz 13:01 - 25 Shkurt, 2020

“Nuk bëj qoka si kolegët e mi”/ Jonida Maliqi për fitoren e Arilena Arës: “Ne dimë vetëm të hedhim baltë”

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi ishte nga të paktat artiste shqiptare që mbështeti Arilena Arën për fitoren në “Festivalin e Këngës”. E ftuar në emisionin Wake...

Showbizz 18:55 - 17 Janar, 2020

“Më erdhi keq”/ Fifi tregon momentin e sikletshëm me Eneda Tarifën në Këngën Magjike

Fitorja e Eneda Tarifës në Këngën Magjike pati shumë reagime pasi në sallë gjatë marrjes së çmimit pati brohorima për këngëtaren Fifi. Pas kësaj të gjitha...

Kryesore Show Biz 11:53 - 26 Prill, 2019

“Ne synojmë fitoren”/Motrat shqiptare flasin për performancën që bëri bujë në “The voice of Italy”

Programi televiziv “The Voice of Italy” 2019 transmetohet një herë në javë në Rai 2 e drejtohet nga prezantuesja e njohur Simona Ventura. Këtë javë motrat...

Kuriozitete 18:47 - 14 Qershor, 2015

Sekreti i fitores

Andre Agassi po humbiste keqas. Pas një fillimi karriere të rrufeshëm, gjatë të cilit kishte spikatur për reagimin më të mirë ndaj shërbimeve të kundërshtarit dhe...

Showbizz 12:52 - 15 Prill, 2015

Olta Gixhari: Kthehem në Durrës po fitoi Grida

Menjëherë sapo është shpallur kandidatura e Grida Dumës, për kryetare Bashkie në Durrës, kanë dalë në skenë edhe mbështetësit e saj të parë. Aktorja, Olta Gixhari...

Showbizz 19:45 - 22 Shkurt, 2015

Klaudia & Albi, festojnë suksesin e radhës

Prima balerina e Televizionit Klan, Klaudia Pepa, ka arritur të fitojë një tjetër sfidë në programin italian “Amici”, ku aktualisht po merr pjesë në garë. Bashkëshorti...

Showbizz 15:06 - 21 Shkurt, 2015

Ai momenti kur fiton një Oscar

Të fitosh një Oscar dhe ti shtosh karrierës tëndë një kupë të tillë, është jo vetëm fat por edhe kulmi i karrierës për një aktor. Prandaj...