Connect with Us

All posts tagged "fizik"

Showbizz 16:12 - 2 Shkurt, 2020

FOTOT-Super fizik me muskuj/ Jennifer Lopez befason 111 milionë ndjekësit e saj

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez njihet si një nga femrat më të bukura dhe seksi në botë. Jennifer ka ndarë me 111 milionë ndjekësit e...

Showbizz 14:57 - 28 Dhjetor, 2019

“Ha sanduiç një herë në vit”/ Blogerja tregon fizikun mahnitës dhe na la pa fjalë

Ajo njihet për pasionin e saj për kujdesin e  shëndetit dhe fitnessin. Kate Ferdinand iu ka dhënë ndjekësve të saj në rrjetet sociale shansin të shikojnë...

Showbizz 12:51 - 15 Dhjetor, 2019

FOTOT-Jennifer Lopez çmend me format e saj/ Këngëtarja tregon fizikun e saj mbresëlënës

Edhe pse 50 vjeç, Jennifer Lopez mbetet një nga femrat më seksi në botë. Fizikun e saj të tonifikuar dhe vullnetin e saj për  të ushtruar...

Showbizz 16:52 - 11 Dhjetor, 2019

“Pa filtra dhe pa make up”/ Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara” tregon format e saj perfekte

Teri Hatcher i ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur teksa ka treguar fizikun e saj mbresëlënës. Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara”, 55 vjeç është...

Fashion 15:36 - 7 Dhjetor, 2019

VIDEO-Rihanna i vë “flakën” Instagramit/ Tërbon fansat me fizikun e saj fenomenal

Diva e muzikës botërore Rihanna është padyshim një nga personazhet për të cilën flitet shumë në mediat rozë. Së fundi ajo i është përkushtuar totalisht biznesit...

Showbizz 12:28 - 21 Nentor, 2019

FOTO-Alessandra Ambrosio çmend me fizikun/ Tregon linjat nga pushimet në Maldive

Modelja e famshme Alessandra Ambrosio po shijon pushimet në Maldive. 38 vjeçarja ka treguar linjat e saj fantastike teksa shfaqet me bikini. Edhe pse në prag...

Life Style 22:05 - 8 Nentor, 2019

Përfitime psikologjike dhe fizike/ Nga ky moment do të përqafoheni më shumë

Një terapiste amerikane Virginia Satir është shprehur se njeriu ka nevojë për 4 përqfime në ditë për të mbijetuar, 8 përqafime për mirëmbajtjen dhe 12 përqafime...

Showbizz 21:55 - 1 Tetor, 2019

Fiziku i saj është fiksimi i çdo vajze/ Nicole Scherzinger tregon format marramendëse

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera, jo vetëm për këngët e saj por edhe për fizikun mararmendës. Bëhet fjalë për këngëtaren 41 vjeçare Nicole...

Kryesore Show Biz 18:37 - 1 Shtator, 2019

Tregon muskujt dhe linjat perfeket/ Ish balerina e Stop-it “çmend” me fizikun fenomenal

Balerina dhe ish velina e emisionit investigativ “Stop”, Ensa Llaci është një nga vajzat me trupin më seksi të ekranit. Nëse do t’i hidhni një sy...

Kryesore Show Biz 16:30 - 12 Gusht, 2019

E gjitha me muskuj/ Fotot më tunduese të modeles së fitness-it

Dorina Mema është një nga modelet më seksi të fitnessit. Ajo është shumë e komentuar në media për format e saj perfekte dhe është instruktorja e...

Kryesore Show Biz 11:53 - 25 Mars, 2019

Foto/Vetëm 43-vjeçe, por fizikun e Albërije Hadërgjonajt duhet ta kemi të gjitha zili

Linjat e saj trupore janë për t’u patur zili! Albërije Hadërgjonaj ka treguar se është e gatshme të bëjë ndryshime në pamjen e saj për t’u...

kur nje pjese e tij ngel me ju
Femra 22:00 - 17 Janar, 2019

Ja se si e shkatërron ndarja shëndetin  tuaj

Dhimbje fizike Gjendja jonë emocionale ndikon shumë  edhe mbi shëndetin tonë fizik. Kur jemi të shkatërruar emocionalisht, kjo gjendje mund të ndikojë edhe në shëndetin tonë...

Kryesore Show Biz 15:53 - 27 Nentor, 2018

Modelja 45 vjeçare/ Topless dhe një fizik perfekt

Ish modelja, 45 vjeç, tregon në Instagram një topless dhe një fizik perfekt e shtrire në pishinë mbi një dyshek deti në formë fluture. Trupi i...

Showbizz 17:50 - 13 Gusht, 2015

Një fizik i përsosur femëror

Alessandra Ambrosio është e pranishme rregullisht në faqet e mediave rozë. Sipas Daily Mail, supermodelja braziliane ka një fizik të përsosur. 34-vjeçarja po pushon së bashku...

Life Style 16:00 - 30 Mars, 2015

Dieta ushqimore, po aq e rëndësishme për shëndetin mendor sa dhe atë fizik

Shoqata Psikiatrike Amerikane e klasifikon acidin yndyror omega-3 (më së shumti i gjendur tek peshku)  Ne e dimë që ushqimi ndikon tek trupi ynë, por a...