Connect with Us

All posts tagged "fjale"

Showbizz 10:53 - 23 Nentor, 2019

“Ti më bën të jem më i mirë çdo ditë”/ Justin Bieber tepër romantik, ja fjalët e ëmbla për bashkëshorten e tij

Këngëtari i njohur Justin Bieber pak kohë më parë u kurorëzua në martesë me partneren e tij Hailey Bieber dhe së fundmi i ka dedikuar asaj...

Life Style 21:04 - 12 Nentor, 2019

Fjalë e vogël, dëm i madh/ Përse kjo fjalë po vret ngadalë marrëdhënien tuaj

Ju nuk mund ta kuptoni pse i dashuri ose burri juaj pretendon se nuk i tregoni aspak respekt. Ndjeheni të hutuar pasi partneri apo partnerja juaj...

Showbizz 12:10 - 11 Tetor, 2019

Foto-“Ta kishe emrin Ylbere”/ Lori Hoxha tregon fjalën më të shëmtuar në gjuhën shqipe

Ajo është një nga vajzat më të njohura por edhe më aktive në rrjetet sociale ku tregon momente nga përditshmëria e saj. Trashëgimtarja e Top Channel,...

Showbizz 12:42 - 1 Tetor, 2019

FOTO-Fjalet më të bukura në botë për një vajzë/ Viola Spiro merr dhuratën speciale nga mamaja e saj

Ditën e shtunë, më datë 28 , moderatorja e njohur e sportit Viola Spiro, festoi ditëlindjen e saj të 31-të. Si të gjithë, edhe Viola ndau...

Kryesore Show Biz 14:12 - 23 Shtator, 2019

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i...

Kryesore Show Biz 11:40 - 1 Shtator, 2019

“Të dua më shumë se fjalët”/ Pas betejës me kancerin, modelet e njohura humbin njeriun e tyre të shtrenjtë

Një ngjarje e hidhur ka ndodhur në familjen e modeleve të “Victoria Secret” , ku së fundmi gjyshja e Bella dhe Gigi Hadid, ka ndërruar jetë....

Kryesore Show Biz 12:16 - 2 Korrik, 2019

Foto- Georgina lë pa fjalë fansat/ Promovon linjën e bikinive, duke ekspozuar format seksi

Georgina Rodriguez, e njohur si e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo,  ka promovuar linjën e saj më të re të bikinive duke ekspozuar kështu trupin e...

Kryesore Show Biz 10:40 - 26 Maj, 2019

“Nuk mjaftojnë fjalët”/ Publikohet fotoja e parë e djalit të Almeda Abazit

Para disa ditësh Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan, u bënë prindër për herë të parë duke mirëpritur djalin e tyre, Efehan. Ai që ka...

Life Style 14:25 - 22 Maj, 2019

Do t’ju lënë pa fjalë/Njihuni me 5 benefitet e bananes

Depresioni – Bananet përmbajnë triptofan, një substancë që ndihmon trupin për t’u çlodhur dhe për të përmirësuar gjendjen e njerëzve. Kapsllëku – Të pasura me fibra, bananet ndihmojnë...

Kryesore Show Biz 16:10 - 16 Prill, 2019

Video/22 vjeçarja del me bikini në aeroport dhe i lë të gjithë pa fjalë

22-vjeçarja numëron 180 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe numri vijon të rritet për shkak të videos së saj seksi. Kate Jo i...

Kryesore Show Biz 12:10 - 8 Prill, 2019

U ekzekutua para dyqanit të tij/Zbulohen fjalët e fundit që tha reperi para se të vdiste

Nipsey Hussle, emri i vërtetë i të cilit ishte Ermias Davidson Asghedom, mësohet se ka qenë pjesë e bandës së kriminelëve “Rollin ’60”, kur ishte adoleshent....

nene e bije
Kuriozitete 16:14 - 14 Mars, 2019

Nënat e forta u përsërisin vajzave këto fjalë

Ti nuk je më pak se një djalë!” Gjëja e fundit që dëshiron që vajza juaj të dëgjojë është se ajo nuk është aq e mirë sa...

Kuriozitete 12:25 - 10 Mars, 2019

8 fjalët që familja mbretërore nuk i përdor kurrë në asnjë vend

Të jetosh si një familje mbretërore nuk është e thjeshtë. Mbi të gjitha të adaptosh një fjalor specifik me një kod sekret. Këto janë 8 fjalët...

shenjat qe thyejne zemra
Kuriozitete 14:53 - 4 Mars, 2019

Tre fjalët që burrat duan t’i dëgjojnë çdo ditë, nga gratë

Për ta mbajtur pranë vetes partnerin tuaj duhet të kontribuoni edhe disa gjëra që ndoshta në pamje të parë duket “të pavlera”. Nëse keni një të...

Kryesore Show Biz 13:40 - 27 Shkurt, 2019

“Nuk e dua dashurinë me fjalë”, Rozana flet për oficerin që i ka marrë zemrën: Më duket gjë e pa drejtë të flas

Këngëtarja, apo së fundmi një prej moderatoreve të emisionit investigativ “BOOM”, Rozana Radi ka preferuar që fansat e saj, apo të gjithë kureshtarët t’i mbajë larg...