Connect with Us

All posts tagged "fjalim"

Life Style 17:53 - 11 Dhjetor, 2019

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në...

Kryesore Show Biz 12:10 - 19 Qershor, 2019

“Superheronjtë janë ata që e bëjnë punën e rëndësishme tani”/ Fjalimi i aktores i prek të gjithë

Performanca më e frikshme për këtë vit sigurisht që ishte “Bird Box” me Sandra Bullock i cili u klikua dhe u pa me miliona herë. Përtej...

Kryesore Show Biz 10:10 - 11 Maj, 2019

“Ajo e ka humbur njerëzimin”/Zvicerania reagon pas fjalimit të Loredanës

Këngëtarja Loredana Zefi foli ditën e djeshme për akuzat për mashtrim dhe zhvatje të parave ndaj një shtetaseje zvicerane. Duke folur për çështjen Loredana tha se...

Kryesore Show Biz 11:53 - 30 Mars, 2019

Nuk i mban dot lotët/Beyonce qan gjatë fjalimit për xhaxhain që ndërroi jetë nga SIDA

Beyonce nuk i mbajti dot lotët, ndërsa u ngjit në skenën e “GLAAD Awards” ku nderoi xhaxhain e saj Jonny, i cili ndërroi jetë nga SIDA...

Kryesore Show Biz 10:10 - 28 Dhjetor, 2018

Mbretëresha e Anglisë mban një fjalim për vetësakrifimin para një pianoje të veshur me ar, shikoni reagimet e njerëzve

Monarkja më e fuqishme e Mbretërisë së Bashkuar mbajti fjalimin e përvitshëm të Krishtlindjeve përpara popullit britanik, por fjalët e saj nuk u pritën dhe aq...

Kryesore Show Biz 20:45 - 8 Dhjetor, 2018

U shpall “Gruaja e vitit”, këngëtarja prek me fjalimin e saj: “Viti më i mirë i karrierës, por më i keqi i jetës”

Pak kohë më parë, Billboard Awards shpalli fituese të “Gruaja e vitit”, këngëtaren e njohur Ariana Grande. Ditën e djeshme u mbajt dhe ceremonia e eventit...

Kryesore Show Biz 12:53 - 14 Nentor, 2018

“Kam jetuar gabim!”, fjalimi më i bukur nga Morgan Freeman

Të kisha më shumë nuk ishte e mjaftueshme… Unë jam 80 vjeç dhe fatkeqësisht jam shtrirë në një krevat spitali. Kam miliona dollarë në bankë, por...

Kryesore Show Biz 23:40 - 8 Qershor, 2018

Amal do ju emocionojë me fjalimin e mbajtur për George Clooney

Amal Clooney mbajti një fjalim për të shoqin në ceremoninë e American Film Institute. George mori çmimin Life Achievement për këtë vit, por kjo s’ka rëndësi...

Femra 13:53 - 29 Mars, 2015

Jolie : Të jesh ndryshe është mirë

Kjo është dalja e parë publike e aktores së famshme Hollivudiane, pasi ka hequr vezoret e sajme ane te nje operacioni te dyte. E ftuar në...