Connect with Us

All posts tagged "fjoralba ponari"

Showbizz 11:25 - 25 Prill, 2020

“A je e virgjër?”/ Moderatorja lë pa fjalë ndjekësit: Po, Virgil Van Dijk jam, kam hequr mjekrën

Moderatorja Fjoralba Ponari ka vendosur që të këtë periudhë izolimi të realizojë më shumë intervista të shkurtra me ndjekësit. . Në rubrikën pyetje-përgjigje, moderatores i ka...

Showbizz 11:41 - 10 Prill, 2020

Kolegu i martuar i shprehu ndjenjat/ Moderatorja tregon momentin e sikletshëm

Moderatorja Fjoralba Ponari ka realizuar një intervistë të shkurtër me ndjekësit teksa ndodhet në karantinë. Së fundmi, moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj një situatë...

Showbizz 17:17 - 31 Dhjetor, 2019

E përlotur tregon se është larguar nga emisioni/ Moderatorja zbulon arsyen

Moderatorja shumë e dashur e ekranit Fjoralba Ponari ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin se nuk do të jetë më pjesë e emisionit “Ora e...

Showbizz 17:34 - 13 Dhjetor, 2019

WOW- Moderatorja shqiptare bën ndryshimin në pamje/ Ngjashmëria e saj me aktoren e famshme turke është e frikshme

Moderatorja e njohur shqiptare Fjoralba Ponari i ka befasuar të gjithë me ndryshimin e fundit. Fjoralba ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke e bërë ngjyrë karrotë....

Showbizz 12:22 - 9 Tetor, 2019

“Nuk do të bëhemi shokë të ngushtë”/ Fjoralba Ponari flet për pozicionin e Olti Currit në “E Diell”

Të gjithë e mbani mend sherrin virtual mes blogerit Olti Curri dhe moderatores Fjoralba Ponari. Blogeri e ironizoi për gafat që moderatorja bënte në emision dhe...

Kryesore Show Biz 18:32 - 15 Korrik, 2019

“Po e nxjerr nga turma”/ Olti Curri thumbon sërish moderatoren

Debati virtual mes moderatores Fjoralba Ponari dhe blogerit Olti Curri nuk ka përfunduar akoma. Ditën e djeshme qarkulloi një deklaratë e Fjoralbës ku thoshte se nuk...

Kryesore Show Biz 10:38 - 7 Qershor, 2019

Moderatorja “kapet mat” me të dashurin/ Dalin pamjet

Fjoralba Ponari është komentuar shumë nga shtypi rozë si për jetën profesionale ashtu edhe private. Moderatorja e ka pranuar edhe më parë që është në një...

Kryesore Show Biz 12:55 - 8 Maj, 2019

“E kënaqe popullin”/ Moderatorja e “Top Channel” përplaset keqazi me Olti Currin

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të reja të ekranit. Moderatoren e shohim shpesh të postojë foto dhe video nga përditshmëria e saj. Por një...