Connect with Us

All posts tagged "flasin"

Kuriozitete 12:10 - 9 Mars, 2019

Prej kesaj tabuje femrat nuk flasin dhe vuajnë/Ja çfarë ndodh pas lindjes me femrat

Nuk është vetëm turpi,  moskontrollimi i urinës mund të ketë një ndikim dëmtues në jetën e grave. Ai dyfishon rrezikun e depresionit pas lindjes, raportoi “Journal...

Kuriozitete 00:03 - 9 Maj, 2015

Studimi i veçantë zbulon se macet mund të flasin

Ky është një konfirmim për të gjithë të dashuruarit pas maceve- miqtë e tyre me lëkurë të butë mund të flasin. Një shkencëtar amerikan ka gjetur...