Connect with Us

All posts tagged "floke"

Kuriozitete 17:05 - 13 Tetor, 2019

VIDEO- Parukieri i pret flokët live në transmetim/ Reagimi i vajzës trondit teleshikuesit

Një program televiziv në Turqi i quajtur “Kuaförüm Sensin”, që do të thotë ‘Ti je parukieri im’ , është bërë tepër i njohur pas kësaj videoje...

Showbizz 13:24 - 9 Tetor, 2019

Heq dorë nga flokët brunë/ Albana Osmani bën ndryshimin e papritur në pamje

Moderatorja Albana Osmani është një nga vajzat më të dashura dhe seksi të ekranit. Albana ka vendosur të heqë dorë nga flokët brune duke u shfaqur...

Fashion 14:25 - 7 Tetor, 2019

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Jemi mësuar që pothuajse çdo ditë të shikojmë të famshmit shqiptarë por edhe ato të huaj, që shfaqen gjithmonë perfektë dhe të kuruar në detaje. Por...

Fashion 14:40 - 17 Shtator, 2019

10 vajzat VIP po e përdorin/ Zbuloni ngjyrën e flokëve që do të bëjë “namin” këtë sezon

Vera me temperaturat e nxehta dhe që na “shkatërroi” flokët, tashmë ka përfunduar dhe tashmë duhet që të rikthejmë shkëlqimin që ka humbur tek to. Mesa...

Kryesore Show Biz 17:18 - 4 Shtator, 2019

“Më mungojnë…”/ Vajza e Albërie Hadërgjonajt bëhet nostalgjike

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj po jeton prej vitesh në Amerikë. Bukuroshja është shumë e komentuar përsa i përket pamjes së saj. Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj është...

Blog 15:10 - 3 Shtator, 2019

Dhjetë prerjet më të shtrenjta të flokëve, nga 400 dollarë në 8 milionë dollarë…

Njerëzit e famshëm në botë, bëjnë edhe një jetë shumë lukzoze. Ata promovojnë modelet më të fundit në një shoqëri, të cilat më vonë kopjohen nga...

Fashion 13:10 - 17 Gusht, 2019

Flokët lejla po “pushtojnë” Instagramin/ Zbuloni 10 modelet më “cool” nga fashionistat

Prej disa kohësh flokët me nuanca dhe me ngjyrë lejla po “tërbojnë” Instagramin dhe askush nuk po e lë pa e provuar këtë sezon vere dhe...

Kryesore Show Biz 18:31 - 14 Gusht, 2019

Kush është kjo vajzë?/ Nevina Shtylla bën ndryshimin e papritur në pamje

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla është një ndër vajzat më të dashura të ekranit. Nevina ka vendosur që të heqë dorë nga flokët natyralë për t’iu afruar...

Fashion 21:40 - 8 Gusht, 2019

Cilat janë 10 ngjyrat e flokëve që do bëjnë “namin” në vjeshtë? Ja modelet më “cool”

Edhe pse muaji gusht nuk ka përfunduar ende, duhet të mendojmë për vjeshtën dhe trendet e saj. “Cosmopolitan” ka sjellë në vëmendje, 10 ngjyrat e flokëve...

Kryesore Show Biz 14:40 - 5 Gusht, 2019

“Mania” e flokëve bjondë/ Njihuni me VIP-at që bënë ndryshimin drastik në pamje

Muaji gusht duket se do të jetë një muaj ndryshimesh në pamje sipas të famshmeve të huaja por edhe ato shqiptare. Nga Monica Belluci dhe deri...

Kryesore Show Biz 12:40 - 4 Gusht, 2019

Nga flokët deri tek grimi/ Njihuni me ndryshimin drastik të vajzave të Hollywood

Dihet që adoleshenca është mosha kur ndodhin ndryshimet më të mëdha në fytyrë dhe në trup. Kjo ndodh gjithashtu edhe me të famshmet e Hollywood të...

Kuriozitete 22:22 - 1 Gusht, 2019

Keni flokë të yndyrshëm? Ja cili është “ilaçi” që ndihmon eliminimin e yndyrës

Flokët duken më bukur nëse nuk e heq menjëherë kripën nga floku, por përveç pjesës së bukurisë, duhet të dini se ajo ndihmon edhe në shëndetin...

Kryesore Show Biz 10:40 - 21 Korrik, 2019

I shëndoshë dhe me flokë të gjatë/ Ledion Liço rikthehet pas një viti me ndryshimin drastik

Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha po shijon shtatzaninë e dytë, dhe ndërkohë moderatori shqiptar Ledion Liço po bëhet gati për një rikthim duke punuar në prapaskenat...

Life Style 15:29 - 7 Korrik, 2019

Pa kimikate dhe me bazë bimore/ A mund të lyhen flokët më nje bojë të tillë?

Nëpër reklama të ndryshme kemi parë të promovohen bojëra flokësh me kimikate dhe bazë bimore. Por a mund të lyhen flokët me një bojë të tillë?...

Kuriozitete 12:40 - 28 Qershor, 2019

Gjendet “kura” e rënies së flokëve? Zbulimi i shkencëtarëve i ka lënë gojëhapur të gjithë

Rënia e flokëve është një problem i madh i cili nuk ka gjetur asnjëherë zgjidhje. Por vetëm sot shkencëtarët mund të kenë gjetur kurën dhe çelësi...