Connect with Us

All posts tagged "flori mumajesi"

Showbizz 15:45 - 18 Mars, 2020

“Një xhiro për qejf sot do na kushtojë më shumë nesër”/ Flori Mumajesi jep mesazhin për të gjithë shqiptarët

Kantautori Flori Mumajesi, ashtu si shumë personazhe të tjerë të showbizit shqiptar ka dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që të ndihmojnë...

Showbizz 14:54 - 5 Janar, 2020

“Babushi”, Liberta Spahiu feston ditëlindjen pranë Flori Mumajesit/ Dalin pajmet nga festa

Moderatorja Liberta Spahiu  dhe kantautori Mumajesi janë përfolur shumë në mediat rozë për jetën private. Dyshja thuhet se kanë qenë në një lidhje dashurie por asnjëri...

Showbizz 13:20 - 2 Janar, 2020

Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu sërish bashkë?/ Moderatorja bën veprimin e papritur

Kantautori Flori Mumajesi është një nga personazhet e shoëbizit shqiptar që është përfolur më së shumti për jetën e tij private dhe lidhjet me vajzat më...

Showbizz 12:53 - 17 Dhjetor, 2019

“Më mbeti mendja tek ajo”/ Flori Mumajesi në kërkim të vajzës që pa tek sheshi

Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të mirë shqiptar. Këngët e tij janë padiskutim hite dhe shumë të pëlqyera nga publiku. Së fundi Flori ka...

Showbizz 11:52 - 14 Dhjetor, 2019

Nga Fifi tek Anxhela Peristeri/ Flori Mumajesi iu “vihet” pas këngëtareve në party pas “Këngës Magjike”

Flori Mumajesi është  një nga këngëtarët dhe producentët më të suksesshëm shqiptar. Ai arriti të rrëmbente çmimin e parë në edicionin e shkuar të Këngës Magjike...

Showbizz 11:26 - 9 Dhjetor, 2019

“Producenti jot i dashur, Flori Mumajesi vendosi për pikët e tua”/ Këngëtari tregon mesazhin që i dërgoi Eneda Tarifës

Ditën e djeshme këngëtari Ardit Çuni e sulmoi ashpër Eneda Tarifën pasi ajo e kishtë votuar me 0 pikë në Këngën Magjike. I ftuar në emisionin...

Showbizz 12:30 - 8 Dhjetor, 2019

“Të njoha kur askush nuk më konsideronte”/ Pasi fitoi Këngën Magjike, Flori Mumajesi ka dy fjalë për Eneda Tarifën

Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Eneda Tarifa rrëmbeu çmimin e parë të festivalit Kënga Magjike. Eneda u paraqit me një këngë të kompozuar dhe realizuar ngë kantautori...

Showbizz 16:57 - 19 Nentor, 2019

Zbulohet e vërteta/ Flori Mumajesi dhe Arilena Ara do të vijnë me një bashkëpunim

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i është rikthyer fuqishëm muzikës pas një pause të gjatë. Pak ditë më parë Flori ka publikuar këngën e tij më...

Showbizz 19:30 - 10 Nentor, 2019

Sabri Fejzullahu sqaron të vërtetën e zënkës me Flori Mumajesin/ Tregon mendimin që ka për këngëtarin

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu është komentuar shumë gjatë në media për shkak të deklaratës së tij mbi Flori Mumajesin. I ftuar në një emision në...

Showbizz 21:27 - 8 Nentor, 2019

Flori Mumajesi publikon këngën e re/ Do t’iu prekë zemrat të gjithë të dashuruarëve

Kantautori i njohur Flori Mumajesi është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor pas një pause të gjatë. Këngëtari paralajmëroi dy projekte të bukura muzikore dhe njërin prej...

Showbizz 15:09 - 5 Nentor, 2019

“A je single apo…”/ Liberta Spahiu tregon statusin e saj pasi u përfol për një lidhje me Flori Mumajesin

Moderatorja e njohur nga Kosova, Liberta Spahiu u përfol për një lidhje me kantautorin Flori Mumajesi. Lidhja e tyre u përfol aq gjatë në shtypin rozë...

Showbizz 18:59 - 3 Nentor, 2019

“Mezi po pres ta këndoj në dasmën time”/ Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, ka gati dy projekte

Mezi po pres ta këndoj në dasmën time/ Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, ka gati dy projekte Këngëtari i njohur Flori Mumajesi pati një pausë të gjatë...

Kryesore Show Biz 21:05 - 20 Gusht, 2019

Në probleme të mëdha financiare/ Flori Mumajesi shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh

Disa muaj më parë Flori Mumajesi u zhduk nga të gjitha rrjetet sociale. Menjëherë pasi fitoi Këngën Magjike, kantautori vendosi të shkëputej nga gjithçka. Pas kaq...

Kryesore Show Biz 17:42 - 6 Maj, 2019

Fytyrë me maska/ Vëllezërit korçar sqarojnë marrëdhënien me Flori Mumajesin

Një nga lojërat që “Rudina” praktikoi me vëllezërit Prifti në emision ishte t’i dedikonin disa emoji fotografive të vipave që do të shfaqeshin në ekran. Në...

Kryesore Show Biz 10:40 - 2 Maj, 2019

Fifi bën lëmsh rrjetin/ A është vërtetë në një lidhje me Flori Mumajesin?

Fifi dhe Flori Mumajesi janë dy prej personazheve të njohur public të cilët janë përfolur më së shumti nga mediat sociale. Që prej videos së publikuar...