Connect with Us

All posts tagged "flori"

Showbizz 11:39 - 15 Tetor, 2019

“Bruno filloi të qajë, e puthi Florin në ballë”/ Shkurte Gashi rrëfen momentin emocionues mes këngëtarëve

Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Shkurte Gashi është kthyer në një mikeshë të afërt me grupin Threedots, me të cilët ka sjellë disa bashkëpunime të cilat...

Showbizz 10:35 - 14 Tetor, 2019

“Kujtime të bukura që na trishtojnë”/ 5 vite pa Dr. Florin, Ermal Mamaqi bën dedikimin prekës

Ditën e djeshme u bënë rreth 5 vite që këngeëari Dr. Flori është ndarë nga jeta, dhe miku i tij më i ngushtë Ermal Mamaqi, nuk...

flori mumajesi
Showbizz 12:58 - 5 Tetor, 2019

FOTO- “Thjesht të du”/ Pas rikthimit të bujshëm, Flori Mumajesi çmend fansat me këtë deklaratë

Pas publikimit të këngës që ai e ka kompozuar vetë me titullin “Jetën tënde” dhe rikthimit pas 6 muajsh, Flori Mumajesi  më në fund është edhe...

Showbizz 10:19 - 5 Tetor, 2019

VIDEO-Pas 6 muajsh mungesë/ Flori Mumajesi rikthehet duke prekur zemrat e fansave

Kompozitori dhe kantautori Flori Mumajesi, i ka munguar prej një kohe të gjatë skenës shqiptare me hitet e tij të pakrahasueshme. Por ai u rikthye pas...

Showbizz 12:08 - 4 Tetor, 2019

VIDEO- “Të doja shumë por…”/ Dedikimi prekës i Flori Mumajesit, çfarë po ndodh me këngëtarin

Prej disa muajsh ,këngëtari dhe kantautori shqiptar Flor Mumajesi, i ka munguar skenës shqiptare me hitet e tij të cilat dëgjohen me miliona herë. Por edhe...

Showbizz 12:41 - 28 Shtator, 2019

“Treshja fantastike”/Pas disa vitesh mungesë, rikthehet Flori Mumajesi dhe zbulon bashkëpunimin “bombë”

Prej disa kohësh mungesë në skenën shqiptare, më në fund këngëtari shqiptar Flori Mumajesi do të rikthehet me hitet e tij. Kantautori i mirënjohur jo vetëm...

Kryesore Show Biz 12:53 - 8 Shtator, 2019

“Ka shumë zero mbrapa”/ Flor Binaj rrëfen “pagesën” për të braktisur Portokallinë

Aktori i njohur i humorit , Flor Binaj të cilin së shpejti po presim ta shohim në sezonin e ri të Portokalli, së fundmi  ishte i...

Kryesore Show Biz 13:40 - 27 Gusht, 2019

“Të shtrirë në krevat dhe të lumtur”/ Çfarë po ndodh me Nevina Shtyllën dhe Florian Agalliun?

Ajo na shoqëroi këtë sezon në emisionin “Procesi Sportiv. Por mesa duket moderatoren bukuroshe, Nevina Shtylla nuk do e shohim më në këtë emision, pasi në...

Kryesore Show Biz 12:40 - 25 Gusht, 2019

Çfarë ka ndodhur? / Flor Mumajesi largohet nga Shqipëria për këtë arsye

Këngëtari dhe kantautori shqiptar Flor Mumajesi është “zhdukur” prej disa muajsh nga çdo rrjet social dhe nuk ka publikuar më asnjë projekt të ri muzikor. Më...

Kryesore Show Biz 11:10 - 24 Gusht, 2019

“Sikur pak njerëz të ishin si ty”/ Këngëtarja shqiptare i bën dedikimin special Flor Mumajesit

Ditën e djeshme këngëtari shqiptar Flori Mumajesi, festoi 37-vjetorin e lindjes së tij por edhe pse prej kohësh nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale, fansat nuk...

Kryesore Show Biz 13:25 - 22 Qershor, 2019

“Unë nuk do jem në turneun e Portokallisë”/ Çfarë ka ndodhur me Flor Binaj?

Në muajin mars programi i humorit “Portokalli” mbylli siparin e saj në televizion duke e zhvendosur nëpër qytetet e Shqipërisë. Edicioni veror i spektaklit të humorit...

Kryesore Show Biz 10:25 - 1 Maj, 2019

“Do kesh telashe kur të rritet”/Vajza e Flori Binaj i mahnit të gjithë

Vajza e Flori Binaj është bërë shumë e bukur dhe këtë na e ka treguar aktori i “Portokallisë”, në një foto të publikuar në Instagram. Krena...

flori mumajesi
Kryesore Show Biz 13:16 - 27 Prill, 2019

“Gati për aksion”/Flori Mumajesi i habit të gjithë me foton e vajzës misterioze

Këngëtari dhe kantautori Flor Mumajesi ditën e sotme, i ka bërë të gjithë kuriozë me një foto të publikuar në Instastory, ku ka fotografuar një vajzë...

flori mumajesi
Kryesore Show Biz 13:53 - 9 Prill, 2019

“Një thesar në vena”/Flor Mumajesi i bën dedikim këngëtares shqiptare

Është aluduar se Flor Mumajesi është në një histori dashurie me këngëtaren Fifi duke qenë se ata publikuan një video ku shiheshin shumë afër njëri-tjetrit.Këngëtari muajt...

Kryesore Show Biz 13:59 - 1 Prill, 2019

“Gjest i ulët!/Pasi Flori dhe Sabriu thumbuan njëri-tjetrin, reagon Ermal Fejzullahu

Vetëm para pak ditësh dy këngëtarët, Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi ishin në qendër të mediave për konfliktin e tyre “virtual”. Përgjatë një interviste, Fejzullahu pohoi...