Connect with Us

All posts tagged "forma"

Showbizz 11:40 - 11 Prill, 2020

FOTOT-Khloe Kardashian me forma të rrumbullakosura/ Shfaqet njësoj si motrat Kim dhe Kylie

Bukuroshja bjonde e klanit Kardashian, Khloe KArdashian ka mahnitur njdekësit e saj teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar fizikun e saj obastik. Ajo që...

Showbizz 18:44 - 9 Mars, 2020

“Shpirt i egër”/ Demi Rose kalon çdo imagjinatë, fotoja e fundit s’ka nevojë për fjalë

Demi Rose është një nga supermodelet më provokuese të Instagramit. Çdo foto e saj e publikuar së fundi nxit imagjinatën e meshkujve. Ajo është bërë e...

Showbizz 11:00 - 5 Mars, 2020

Modelja amerikane i la të gjithë “gojëhapur”/ Tregon pikën e saj më të fortë të trupit dhe është WoW

Modelja amerikane Lindsey Kevtich i ka lënë të gjithë me gojëhapur me linjat e saj bombastike. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale...

Fashion 14:38 - 28 Dhjetor, 2019

Reklamon format bombastike me bikini/ Ylli i televizionit shfaqet tunduese në fotot e fundit

Ylli i televizionit Chloe Ferry është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja bjonde shpesh herë sulmohet për operacionet plastike por sërish nuk...

Showbizz 12:23 - 15 Dhjetor, 2019

FOTOT-Modelja ruse nuk ndalet/ Provokon me fotot e fundit

Modelja ruse Anastasia Kvitko është bërë e njohur në rrjetet sociale falë formave të saj gjigante. Ajo është shprehur se në fillimet e saj shumë shtëpi...

Showbizz 15:40 - 4 Dhjetor, 2019

FOTO-Ylli i televizionit ndez rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike

Ylli i televizionit Lauren Goodger është bërë e njohur pasi ka qenë pjesë e reality shown Love Islands. Lauren është komentuar shpesh herë në media për...

Showbizz 15:08 - 1 Dhjetor, 2019

Modelja famshme britanike nuk ndal me pozat provokuese/ Tregon pikën e saj më të fortë të trupit

Modelja e famshme Kelly Brock, vite më parë është vlerësuar si Gruaja me trupin më të përkryernë botë. Së fundi Kelly ka treguar se e ka...

Showbizz 12:04 - 25 Nentor, 2019

Ylli televiziv që i “çmendi” të gjithë me format e saj/ Fotot më bombastike dhe seksi të Tyne Lexy Clarkson

Ylli televiziv Tyne Lexy Clarkson është një nga vajzat që u bë  e njohur në reality shown e famshëm “Love Islands.” Ajo gjithashtu ka marrë pjesë...

Showbizz 15:20 - 22 Nentor, 2019

Foto+18-“Jam tepër seksi për politikë”/ Ekspozon format “përvëluese”, modelja e Playboy refuzon postin e rëndësishëm

Ajo është bërë e njohur si një nga tifozet më seksi të Kupës Botërore 2018. Së fundmi Maria Liman zbuloi se asaj do t’i ishte ofruar...

Showbizz 12:40 - 17 Nentor, 2019

Gardistja më seksi në botë/ Tërheqëse dhe me forma bombastike, ja kush është vajza që mbron presidentin

Gardistja Anna Krhamtsova, u zgjodh si vajza më e bukur e Gardës Kombëtare ruse dhe ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja. Anna është një nga...

Showbizz 17:46 - 15 Nentor, 2019

VIDEO-Kylie Jenner “ngre” temperaturat/ Miliarderja i çmend të gjithë me linjat seksi

Miliarderja Kylie Jenner nuk ndalet së eskpozuari linjat e saj tejet seksi. Pas ndarjes nga partneri i saj Travis Scott, Kylie ka vendosur të shijojë në...

Showbizz 11:17 - 6 Nentor, 2019

Format e saj bombastike do t’ju lënë pa gjumë/ Fotot tepër të “nxehta” të Genesis Mia Lopez

Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë të nivelit të Genesis, një modele me...

Showbizz 14:20 - 4 Nentor, 2019

Femra me format më bombastike në showbizz/Nuk i ndahet palestrës, Kim Kardashian “ankohet” për peshën

Rreth një vit më parë ylli i reality show-t “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian arriti peshën ideale dhe e festoi këtë me një sërë...

Showbizz 12:47 - 29 Tetor, 2019

FOTO-“Parajsa është e nxehtë si ferri”/ Forma shpërthyese, Oriola Marashi nuk i lë vend imagjinatës me bikini

Modelja super seksi shqiptare Oriola Marashi, i ka “tërbuar” të gjithë me fotot e saj më të fundit në Instagram. Nga brigjet e nxehta të Spanjës,...

Showbizz 12:14 - 29 Tetor, 2019

Forma perfekte dhe seksi/ Fotot më të nxehta të modeles bullgare që po i lënë të gjithë pa gjumë

Tepër aktive në rrjetet sociale , modelja bullgare Nikoleta Lozanova njihet si një nga modelet më seksi në botë. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa...