Connect with Us

All posts tagged "forme"

Fashion 14:09 - 29 Janar, 2020

FOTOT-Khloe Kardashian më në formë se kurrë/ Tregon linjat perfekte pas palestrës

Khloe Kardashian është kthyer në qendër të vëmendjes pasi së fundi i është përkushtuar rreptësisht palestrës. Ajo është shfaqur super në formë e veshur me një...

Fashion 15:21 - 25 Nentor, 2019

Si të stiloni flokët sipas formës së fytyrës?/ Ja disa ide kombinimi që nuk i dinit

Forma e fytyrës është përcaktuese nëse një model flokësh ju shkon apo jo. Vajzat me fytyrë të rrumbullakët janë ato që e kanë më të thjeshtë...

Kryesore Show Biz 15:37 - 24 Qershor, 2019

Dalja e parë në publik pas lindjes/ Këngëtarja tregon format perfekte

Katie Waissel ka treguar format e saj të mahnitshme në një palë bikini të vogla gjatë pushimeve të saj në Greqi. Kjo ishte dalja e saj...

Life Style 11:40 - 23 Qershor, 2019

Forma juaj e trupit tregon shumë/ Ja cilat gra rrezikohen nga kanceri i gjirit

Studimi më i fundit ka habitur gratë në gjithë botën sepse sipas tyre në varësi të formës së trupit ato rrezikohen nga kanceri i gjirit. Ekspertët...

dore gishta
Kuriozitete 13:53 - 7 Prill, 2019

Çfarë tregon forma e gishtave për personalitetin tuaj?

Forma A Kur nuk je i/e lumtur qëndron në vetmi pasi mendon se sa më shumë të qëndrosh vetëm, aq më shpejt do e marrësh veten....

buze
Femra 20:00 - 17 Janar, 2019

Ja se çfarë tregon forma e buzëve për personalitetin tuaj

Buzët  mesatare Kjo formë e buzëve është ajo më e zakonshmja. Këto lloj buzësh nuk janë as shumë të mëdha e as shumëe të vogla. Personat...

diete- kater kg ne kater dite
Life Style 11:17 - 5 Janar, 2019

Si të kthehemi në super formë pas festave të fundvitit

Një ndër momentet më të sikletshme të festave të fundvitit është peshorja. Po, minimumi ke shtuar 3 kg më tepër, gjë që sigurisht nuk e doje....

Life Style 12:10 - 22 Tetor, 2018

Sinjale të fuqishme kapen në hapsirë, vijnë në formën e “valëve të radios” dhe janë më afër tokës se kurrë më parë

Shkencëtarët janë vënë në kërkim për burimin e një sinjali të shpejtë radioje të ardhur nga hapësira dhe që ndodhet më afër Tokës se çdo sinjal...

Life Style 22:30 - 3 Janar, 2017

Si të qëndroni në formë gjatë festave

Siç mund të dini, gjatë festave të fund vitit është shume e vështirë të mbani linjat, e vështirë po…por jo e pamundur. Mjafton të njihni këshillat...

Showbizz 15:40 - 24 Nentor, 2015

Rita dhe Elena në formë fantastike (Foto)

Ajo është e njohur për të vjedhur vëmendjen në një shfaqje, por Rita Ora ndihej e lumtur për të ndarë vëmendjen me motrën e saj të...

Showbizz 14:20 - 25 Tetor, 2015

Jennifer Lopez përsëri në formë

Jennifer Lopez ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur përkrah të dashurit të saj Casper Smart në eventin e Olivier Roustyeing & Beats. Këngëtarja...

Showbizz 10:53 - 27 Shtator, 2015

Mihrija: Seksi po më mban në formë (Video)

Mihrije Braha këtë javë është përballur me intervistën 60 sekondëshe të Prive. Këngëtarja ka treguar se nuk e ka problem të tregojë se është 47 vjeçare....

Showbizz 17:34 - 20 Shtator, 2015

Xhensila e ëmbël dhe sensuale, më në formë se kurrë

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj vjen me një tjetër foto ku shpalos bukurinë e saj të mrekullueshme. E ëmbël dhe sensuale Xhensila po hyn gjithnjë e më shumë...

Showbizz 18:51 - 30 Gusht, 2015

Nicki Minaj në super formë

Këngëtarja e njohur, Nicki Minaj padyshim që ka një trup të bukur. Reperja e famshme e cila shquhet edhe për stilin e saj të veçantë  duket...

Kuriozitete 12:22 - 29 Gusht, 2015

Shalqini në formën e zemrës

Ismail Yanarates, inxhinier pyjesh nga Stambolli, ka kultivuar shalqi në formën e një zemre. Në një intervistë me gazetarin e AA-së, Yanarates tha se për të...