Connect with Us

All posts tagged "foto nudo"

Showbizz 13:47 - 21 Shkurt, 2020

Braktisi studimet për të udhëtuar botën/ Studentja që publikon foto nudo dhe video të nxehta për para

Kaya Corbridge ka përmbushur ëndrrën e saj për të fituar para nëpërmjet realizmit të fotove nudo dhe provokuese në rrjetet sociale. Ajo vendosi të braktiste studimet...

Teknologji 14:37 - 15 Shkurt, 2020

Twitter në mbrojtje të përdoruesve/ Filtri i ri fshin fotografitë nudo nga mesazhet

Një filtër i ri në mediat sociale është krijuar për të ndaluar përdoruesit të dërgojnë apo të marrin foto nudo. Të premten është shtuar një shtojcë...

Kryesore Show Biz 21:45 - 15 Qershor, 2019

“Shkofsh në djall tani”/ Pas kërcënimit, modelja poston fotot nudo

Personazhet më të famshëm në botë bien shpesh herë pre e shantazheve për publikimin e fotove intime. Një gjë e tillë i ka ndodhur dhe modeles...

Kryesore Show Biz 20:54 - 3 Mars, 2018

Provokon Xhesika Ndoj/ Poston foto nudo dhe me…  

Një ndër vajzat me seksi të show bizit shqiptar, Xhesika Ndoji, në fotot e fundit të publikuara nuk i lë vend imagjinatës. Ndaj edhe këtë herë...

Kryesore Show Biz 01:00 - 31 Janar, 2018

Motrat supermodele pozojnë nudo/ Fansat janë të pakënaqur

Gigi dhe Bella Hadid janë supermodelet më të kërkuara të momentit dhe po korrin shumë sukses. Këtë rradhë dy motrat simpatike janë bërë figura kryesore e...

Kryesore Show Biz 23:50 - 7 Janar, 2018

Rikthehet Kim Kardashian me fotot nudo

Rikthehet Kim Kardashian më në formë se kurrë. Bukuroshja ka postuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet e shtrirë në shtrat teksa mban veshur...

Showbizz 00:34 - 9 Shtator, 2017

Modelja Joanna Kupa pozon nudo sërish

Joanna Krupa e ka të pamundur të mos jetë koherente me fansat e saj në çdo moment. Kjo është arsyeja pse ajo nuk i ka rezistyar...

Showbizz 20:47 - 6 Shtator, 2017

Rikthehet Kim Kardashian/ Poston foto nudo

Për një kohe relativisht të gjatë Kim Kardashian nuk ka postuar foto foto të saj. Së fundmi postimet në Instagramin e 36- vjeçare kishin të bënin...

Kryesore Show Biz 22:30 - 29 Gusht, 2017

Selena Gomezit i vjedhin “Instagramin”/ Postojnë foto nudo të Justin Bieber

Këngëtares me famë botërore, Selena Gomez i kanë vjedhur rrjetin social “instagram” dhe pastaj hakerat kanë postuar nëj foto nudo të Justin Bieber. Personat që e...

Kryesore Show Biz 00:00 - 6 Korrik, 2017

Modelja e njohur pozon sërish nudo/Foto (+16)

Ajo është tepër e sigurt dhe krenare për linjat trupore, ndaj asnjëherë nuk nguron që të shfaqet ashtu si e ka lindur nëna natyrë. Dhe Joana...

Kryesore Show Biz 21:30 - 29 Maj, 2017

Emily Ratajkowski pozon nudo/(FOTO+16)

Emily Ratajkowski mahniti të gjithë të pranishmit në Festivalin e Kanës dhe ktheu kokat e të gjithë pushuesëve në plazhet e Francës. Megjithatë bukuroshja 25 vjeçare...

Showbizz 01:45 - 16 Maj, 2017

Fotoja nudo e artistes i ka lënë pa fjalë të gjithë

Nuditeti është bërë pjesë e pashmangshme e familjes Kardashian, mirëpo Kourtney është përpjekur të qendrojë pak larg nga kjo pjesë, të paktën deri tani. Bukuroshja 38...

Kryesore Show Biz 19:00 - 15 Maj, 2017

Fotoja nudo e artistes i ka lënë pa fjalë të gjithë

Nuditeti është bërë pjesë e pashmangshme e familjes Kardashian, mirëpo Kourtney është përpjekur të qendrojë pak larg nga kjo pjesë, të paktën deri tani. Bukuroshja 38...

Showbizz 01:20 - 7 Prill, 2017

Joanna Krupa  pozon nudo për ditëlindje

Kur flasim për modelen polake Joanna Krupa, e dimë shumë mirë që ajo nuk bën pjesë tek ato vajzat e turpshme. Përkundrazi modelja bukuroshe në çdo...

Kryesore Show Biz 18:30 - 6 Prill, 2017

Joanna Krupa  pozon nudo për ditëlindje

Kur flasim për modelen polake Joanna Krupa, e dimë shumë mirë që ajo nuk bën pjesë tek ato vajzat e turpshme. Përkundrazi modelja bukuroshe në çdo...