Connect with Us

All posts tagged "foto seksi"

Showbizz 21:39 - 8 Nentor, 2019

FOTO-Një Barbie me të pasme gjigante/ Demi Rose tërbon rrjetin me foton e fundit

Mbretëresha e Instagramit Demi Rose i ka çmendur të gjithë ndjekësit e tij me foton e fundit. Modelja më e ndjekur e Instagramit është shfaqur tejet...

Showbizz 17:01 - 27 Tetor, 2019

Ylli i televizionit tundon me format e saj bombastike/ Fotot më provokuese të bukuroshes bjonde

Ylli televiziv Tyne Lexy Clarkson është një nga vajzat që u bë  e njohur në reality shown e famshëm “Love Islands.” Ajo gjithashtu ka marrë pjesë...

demi rose me bikini
Kryesore Show Biz 20:31 - 9 Korrik, 2019

Demi Rose nuk fal/ Pozon më seksi se kurrë

Modelja e famshme Demi Rose britanike vijon të “çmendë” fansat me fotografitë e saj seksi. Demi ka pozuar me një palë bikini super të  vogla ku...

Kryesore Show Biz 14:08 - 4 Korrik, 2019

Eni Koçi gati për klipin e ri/ Publikon foton seksi që po “çmend” fansat

Padyshim që ajo është një nga këngëtaret më seksi dhe të komentuara në shtypin rozë. Eni Koçi së shpejti do të sjellë një këngë të re...

Kryesore Show Biz 10:30 - 10 Shtator, 2017

Pixie Lott siç nuk e keni parë asnjëherë

Këngëtarja Pixie Lott ka filluar të bëj disa lëvizje të zgjuara, duke nisur karrierën e saj në teatër dhe në fashion gjithashtu. Autorja e hitit “Mama...

Showbizz 10:05 - 7 Shtator, 2017

Fotot e nxehta të Joan Small me bikini

Joan Small është një ndër super modelet më të paguara të momentit dhe kjo sajë imazhit të saj bombastic. Modelja me origjinë nga Porto Riko, ka...

Showbizz 00:40 - 13 Prill, 2017

Foto 18+/Shikoni Kim ne një set të nxehtë

Ajo eshte nje seks simbol. Ka miliona ndjekes dhe adhurues. Fotot e saj bejne xhiron e botes sapo ato publikohen. Shikoni disa nga pamjet me te...

Showbizz 02:00 - 12 Prill, 2017

“Çkemi  djema”/ Njihuni me super yllin LAUREN POPE

Lauren Pope ka vite që është pjesë e pandarë e ekranit, por duket sikur trupi i saj sa vjen dhe zbukurohet me kalimin e kohës. Ylli...

Showbizz 01:00 - 11 Prill, 2017

Njihuni me të dashurën seksi të pilotit të F1 Jenson Button

Kur flasim për të dashurën e pilotit të Formula One Jenson Button, mendja na shkon te modelja simpatike Brittny Ward. Modelja 25 vjeçare ka postuar së...

Kryesore Show Biz 19:00 - 8 Prill, 2017

Blac Chyna tërësisht në të zeza dhe super seksi

Blac Chyna dhe Rob Kardashian u lidhën sërish bashkë në fillim të këtij muaji. Pas shumë spekulimeve për tradhëti apo interes në lidhje, çifti ka vendosur...

Showbizz 00:45 - 8 Prill, 2017

Kate Wright vjen si “bombë” me foto seksi

Kate Wright me siguri është vajza që ka bikini më të bukur të momentit. Ylli i “TOWI” ka postuar një foto me bikini, me një veshje...

Showbizz 17:30 - 5 Prill, 2017

Pixie Lott siç nuk e keni parë asnjëherë

Këngëtarja Pixie Lott ka filluar të bëj disa lëvizje të zgjuara, duke nisur karrierën e saj në teatër dhe në fashion gjithashtu. Autorja e hitit “Mama...

Showbizz 02:05 - 5 Prill, 2017

Të pasmet e Emily Ratajkowski  në foton e radhës

Nëse ditët e para të javës janë më pak të preferuara për shumicën prej nesh, Emily Ratajkowski si gjithmonë përbën  një përjashtim. Modelja e ka nisur javën...

Showbizz 21:00 - 4 Prill, 2017

Modelja Joanna Krupa me një tjetër foto seksi

Modelja me origjinë polake, Joanna Krupa, nuk mund t’u rezistojë  dot ditëve të nxehta që po vijnë. Pas fotove nudo, bukuroshja 37 vjeçare e ka nxehur...

Showbizz 01:00 - 2 Prill, 2017

Ariel Winter kthehet nga pushimet më seksi se kurrë

Ariel Winter po bën shumë para për Kim Kardashian dhe Kylie Jenner  me postimet e saj të fundit. Ylli i “The Modern Family” sapo është kthyer...