Connect with Us

All posts tagged "foto"

Kryesore Show Biz 16:43 - 21 Gusht, 2019

“Më e kërkuara nga meshkujt”/ Ish banorja e Big Brother “e zhveshur” tërësisht nga komplekset

Xhensila Pere është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë. Ajo njihet për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë si dhe nuk ka komplekse. Përveçse...

Kuriozitete 14:40 - 21 Gusht, 2019

Kafshë surrealiste dhe peisazhe mahnitëse/ 9 fotot mbresëlënëse të natyrës që duken si piktura

“BrightSide” ka sjellë në vëmendje disa imazhe nga e gjithë bota, ku tregon se natyra është aq mbresëlënëse sa që shumë peizazhe, kafshë dhe struktura natyrore...

Kryesore Show Biz 13:53 - 21 Gusht, 2019

“1000 euro për një natë”/ 30 fotot më “bombastike” të avokates seksi shqiptare

Ajo njihet tashmë si avokatja më seksi shqiptare e cila nuk ngurron të tregojë format e saj bombastike në rrjetet sociale. Redona Koçi, krahas profesionit të...

Kryesore Show Biz 20:16 - 20 Gusht, 2019

Harrojini modelet ruse e latine/ Eni Koçi e “shkatërron” rrjetin me fotot magjepsëse

Këngëtarja Eni Koçi është një nga vajzat më të bukura dhe seksi të estradës. Bukuroshja shpesh herë publikon foto provokative, të cilat pëlqehen dhe marrin qindra...

Kryesore Show Biz 17:34 - 20 Gusht, 2019

“Koha ka ndalur për të”/ Fotot e Ledina Çelos që po “marrosin” meshkujt

Ledina Çelo është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Përveç muzikës, dikur ajo ka qenë dhe modele. Ka marrë pjesë në disa konkurse dhe sfilata...

Kryesore Show Biz 16:08 - 20 Gusht, 2019

Vetëm deti dhe Trejsi Sejdini Topless/ Ish miss-i tregon format “fatale”

Ish miss Universe Albania, Trejsi Sejdini i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj. Ditën e sotme modelja kla publikuar një foto ku shfaqet topless. Në...

Kryesore Show Biz 15:27 - 20 Gusht, 2019

“Engjëlli” i Aurela Hoxhës/ Modelja që “joshi” Dolce & Gabbana me fotot e saj

Modelja e njohur shqiptare Dorina Gegiçi është një nga vajzat më seksi të pasarelave. Dorina është angazhuar që në moshën 14 vjeçare me modelingun dhe sot...

Kuriozitete 14:53 - 20 Gusht, 2019

A e shikoni dot? 16 fotot që do t’ju lënë pa mend, zbuloni kafshët më “kamufluese” në planet

Instikti i parë i kafshëve është të mbrohen nga grabitqarët duke zbuluar shumë mënyra si të fshihen. Disa kamuflime të tyret janë aq mira në mjediset...

Kryesore Show Biz 21:48 - 19 Gusht, 2019

E bënë verën më të nxehtë/ “Bishat” e showbizit shqiptar që nuk lanë vend pa “pushtuar” me linjat e tyre

Ato janë vajzat më të komentuara dhe më seksi të shoëbizit shqiptar. Gjatë këtyre muajve të nxehtë të verës, kanë ndarë me ndjekësit pushimet në vendet...

Kryesore Show Biz 20:34 - 19 Gusht, 2019

Wow/ Dalin pamjet e para të “baby showerit” të gruas së Ermal Fejzullahut

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu është në pritje të fëmijës së katërt, e cila do të jetë një vajzë. Në prag të muajve të fundit Ariana...

Kryesore Show Biz 19:33 - 19 Gusht, 2019

Tifozja më e zjarrtë e Vllaznisë/ Moderatorja që po “tërbon” rrjetin

Moderatorja dhe modelja Leila Kraja është një nga vajzat më seksi të ekranit. Në vitin 2017, moderatorja sportive ka marrë pjesë në Miss America ku ka...

Kryesore Show Biz 18:48 - 19 Gusht, 2019

“Koha fluturon”/ Miriam Cani publikon foton kur ishte vetëm 18 vjeç

Miriam Cani është një nga këngëtaret që gjithnjë është përgëzuar për origjinalitetin dhe bukurinë e saj. Këngët e saj janë shumë të pëlqyera nga publike, në...

Kryesore Show Biz 18:10 - 19 Gusht, 2019

Aktorja lozonjare që njihet si “Marlyn Monroe” shqiptare/ Durrsakja që “ngre” temperaturat me fotot e guximshme

Olta Gixhari është një nga aktoret më seksi shqiptare. Prej vitesh ka një karrierë të suksesshme si aktore dhe numëron me qindra role të luajtura në...

Kryesore Show Biz 20:41 - 18 Gusht, 2019

“T’i kam marrë ty lekët”/ Anna Lika “shpërthen” ndaj komentueses

Aktorja Anna Lika njihet për karakterin e të thënit gjërat troç dhe është një nga vajzat që nuk i njeh komplekset. Anna ka publikuar një foto...

Kryesore Show Biz 20:16 - 18 Gusht, 2019

Kopshti gjigant në vilën e Amarda Toskës/ Pamjet të lënë pa fjalë

Ditën e sotme moderatorja Amarda Toska, ka zbuluar një tjetër kënd nga vila e saj luksoze. Ajo ka publikuar një video ku shihet kopshti i saj...