Connect with Us

All posts tagged "fotograf"

Showbizz 15:06 - 31 Janar, 2020

“Duan shumë photoshopin”/ Fotografi zbulon pse nuk punon më me vipat shqiptarë

Endrit Mërtiri është një nga fotografët më të njohur shqiptarë i cili ka shumë vite karrierë dhe ka punuar me shumë personazhe të njohur. Ai ka...

Life Style 12:36 - 10 Janar, 2020

FOTOT-“Momentet pikante” nga takimi me OSBE/ Fotografi hipën mbi shkallë për realizimin e fotos: “Është 2 metra i gjatë”

Ditën e djeshme është mbajtur takimi me kryesinë e OSBE-së ku Shqipëria ka marrë zyrtarisht kryesimin. Një nga momentet më të komentuara dhe pikante të këtij...

Kuriozitete 18:00 - 17 Nentor, 2019

FOTO-Art me natyrën/ Fotografi francez tregon veprat e tij dhe do të mbeteni pa mend

Ai i sheh fytyrat dhe parashikimet e ardhshme në imazhe nga natyra. Yndërrimtar, të zgjuar dhe me një kuptim të thellë pas tyre – këto janë...

Kuriozitete 16:20 - 17 Nentor, 2019

Vendi dhe koha e duhur/ 12 fotografitë më të bukura të cilat janë kapur “rastësisht”

Nëse ju pëlqen fotografia, atëherë e kuptoni se çfarë duhet për ta bërë atë më të mirën.Disa përpjekje, poza të ndryshme dhe një përzgjedhje e gjatë...

Showbizz 16:22 - 15 Nentor, 2019

FOTOT/ Fotografi i njohur rikthen personazhet e famshme në rini

Fotografi i njohur hollandez Ard Gelinck ka realizuar një set fotografik shumë interesant. ai ka vendosur të rikthejë edhe një herë në kohën kur ishin të...

Showbizz 22:02 - 17 Tetor, 2019

“Trupi dhe mjeshtri”/ Vildane Zeneli djeg rrjetin, pas kësaj “mrekullie” qëndron fotografi i njohur

Modelja e famshme nga Kosova Vildane Zeneli, tashmë është e njohur për fotot e saj provokative dhe topless. Vildane nuk i ka lënë vend imagjinatës teksa...

Showbizz 14:09 - 26 Shtator, 2019

Fotografi e ngacmoi seksualisht/ Reperja rrëfen “takimin e frikshëm”

Reperja e njohur Cardi B ka rrëfyer një nga ngjarjet shokuese të jetës së saj. 26-vjeçarja ishte e ftuar në emisionin “Untold Stories of Hip Hop”,...

Life Style 11:09 - 5 Shtator, 2019

Si të realizoni foton perfekte për Instagram?/ Fotografi zbulon prapaskenat

Chris Hernandez është një fotograf i cili dashuron të bëjë foto të çuditshme, që duken si të ishin reale. E gjitha kjo falë magjisë së fotoshopit....

Kryesore Show Biz 14:25 - 12 Prill, 2019

Princesha vazhdon të thyejë rregullat/Nuk do të ketë fotografi të familjes kur të lindë

Meghan Markle do të mundohet ta mbajë jetën e saj private, sa më private të jetë e mundur, dhe pallati mbretëror e konfirmoi. “Duka dhe dukeshja...

Kryesore Show Biz 23:22 - 25 Shkurt, 2019

Ky është fotografi i famshëm shqiptar që ka realizuar setin e parë fotografik të Kendall Jenner

Fotografi shqiptar me famë botërore Fadil Berisha, së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet supermodelja Kendall Jenner. Berisha, përmes...

Kuriozitete 15:40 - 13 Shkurt, 2019

Për herë të parë në 100 vite, fotografi arrin të filmojë krijesën “mitike” në Afrikë

Duke ecur vjedhurazi nëpër errësirë, këto imazhe tregojnë një leopard të zi në veprim. Krijesa, e cila pothuajse ka një status mitik, u fotografua fotografi britanik...

Life Style 13:06 - 10 Dhjetor, 2018

+18/Fotografi “i vë flakën” rrjetit, publikon fotot duke kryer marrëdhënie intime mbi Piramidën e Gizës

Një fotograf danez “i ka vënë flakën” rrjetit pasi ka publikuar fotot ku tregon veten duke bërë seks me një grua në krye të Piramidës së...

Kryesore Show Biz 13:40 - 20 Nentor, 2018

Prej një viti qëndron në Shqipëri, fotografi amerikan: Kam rënë në dashuri me këtë vend

Fotografi amerikan Jaron Johns nga Kentucky, para një viti ka mbërritur në Shqipëri dhe tashmë me sa duket vendi ynë është bërë shtëpia e tij e...

Kryesore Show Biz 11:53 - 11 Nentor, 2018

Fotografi i VIP-ave: Nga Cardi B tek Xhesika Berberi, Albert Marashi zbulon të pathënat e punës me të famshmit

Albert Marashi është fotografi i njohur me origjinë shqiptare, i cili prej shumë vitesh jeton e punon në SHBA. Ai është një  nga fotografët më të talentuar...

Kryesore Show Biz 09:35 - 6 Nentor, 2018

Kush ishte fotografi shqiptar që punoi me Cardi B? Ju njohim me Albertin

Fotografët shqiptarë po arrijnë suksese të mëdha nëpër botë dhe ne jemi shumë të lumtur për këtë fakt. Me siguri i keni parë dhe fotot e...