Connect with Us

All posts tagged "fotot"

Showbizz 13:53 - 27 Prill, 2020

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e...

Showbizz 13:15 - 27 Prill, 2020

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me...

Showbizz 11:36 - 27 Prill, 2020

Aktiviteti seksual në karantinë/ Ish velina: Nuk ka rëndësi si e ke me apo pa lesh

Ish velina Alesia Bami është bërë pjesë e rubrikës “Në trotuar” ku kanë folur rreth temës së aktivitetit seksual në karantinë. Teksa dikutohej rreth temës njëra...

Showbizz 10:20 - 27 Prill, 2020

Shpërthyese me format “bombë”/ Ish e dashura e Neymar i vë flakën Instagramit

Ish e dashura e Nejmarit, Soraja Vuçeliç duket në superformë pavarësisht periudhës së izolimit për shkak të Koronavirusit. Modelja e revistës “Playboy”, ka qenë e lidhur...

Showbizz 09:58 - 27 Prill, 2020

Nuk humbet asnjë ndeshje të skuadrës së zemrës/ Njihuni me bukuroshen që ndez fantazinë e meshkujve

Ajo është një nga tifozet më të zjarrtë të skuadrës legjendare të futbollit italian, Interit. Bëhet fjalë për modelen shumë seksi Ines Trocchia. Ajo është mjaft...

Showbizz 09:48 - 27 Prill, 2020

Bashkëshortit të saj i pëlqen ta fotografojë me të brendshme seksi/ Kjo është modelja më e kërkuar e mometit

Joana Sanz është një modele e cila është bërë e njohur si gruaja e futbollistit të njohur Dani Alves. Joana është shumë e kërkuar nga shtëpitë...

Showbizz 12:44 - 26 Prill, 2020

Të pasme gjigante dhe poza të nxehta buzë pishinës/ Ylli i Instagramit “ndez” meshkujt

Anastasia Karanikolau është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Bukuroshja bjonde ka ndezur Instagramin teksa publikuar disa fotot...

Showbizz 10:14 - 26 Prill, 2020

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ Fotot fantastike të modeles me bikini

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është një nga vajzat më tërheqëse në showbizin shqiptar. Arbenita është komentuar shpesh herë përsa i përket formave perfekte si dhe lidhjes...

Showbizz 10:01 - 26 Prill, 2020

FOTOT-Provokon me format e saj/ Kjo është modelja më e nxehtë e Instagramit

Jessica Killing është një nga influencueset më seksi të Instagramit. Bukuroshja brune është bërë e njohur në rrjetet sociale falë linjave të saj perfekte dhe fotove...

Showbizz 09:49 - 26 Prill, 2020

Dikur e dashura e Cristiano Ronaldos/ Njihuni me modelen italiane që do t’iu joshë me fotot e saj

Cristina Buccino është një modele dhe shoëgirl e lindur në Castrovillari , Kalabria, më 16 qershor 1985. Ajo u transferua në Romë dhe, pasi u diplomua...

Showbizz 10:19 - 25 Prill, 2020

Supermodelja më seksi e rrjetit/ Demi Rose nuk përmbahet në fotot e fundit

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e...

Showbizz 10:00 - 25 Prill, 2020

Shpërthyese me format e saj/ Fotot e Abigail Ratchford që do t’iu lënë pa mend

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë...

Showbizz 09:48 - 25 Prill, 2020

Një nga femrat më të bukura në botë/ Njihuni me modelen shqiptare që çmend me format e saj

Tika Camaj është një modelet shqiptare që po bën namin në pasarelat botërore. Ajo është bërë pjesë e një nga sfilatave ku pjesë e saj kanë...

Showbizz 09:36 - 25 Prill, 2020

Gruaja seksi e futbollistit të njohur/ Fotot më të nxehta të modeles më të kërkuar të momentit

Jovana Djordjevic është një nga modelet më seksi të pasarelave. Linjat e saj perfekte dhe fotot tepër provokuese kanë bërë që të shtojë në rrjetet e...

Showbizz 12:16 - 24 Prill, 2020

Sot është femra më seksi në botë/ Kim Kardashian publikon foton nga matura dhe i lë të gjithë gojëhapur

Kim Kardashian është një nga femrat më të ndjekura dhe të komentuara në botë. Gjatë periudhës së izolimit, Kim ka hapur arkivat dhe ka ndarë me...