Connect with Us

All posts tagged "franceska jace"

Showbizz 12:17 - 19 Janar, 2020

Modelja shqiptare që çmend Instagramin/ Françeska Jaçe në 40 foto mahnitëse me bikini

Françeska Jaçe është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Françeska shpesh herë provokon me fotot e saj seksi në rrjetet sociale të cilat komentohen...

Showbizz 19:06 - 30 Tetor, 2019

FOTO-4 modelet shqiptare që po bëjnë namin në rrjetet sociale me pozat e nxehta/ Format e tyre do t’i dëshironte çdo femër

Ato janë emrat më të komentuar në shtypin rozë. Bëhet fjalë për 4 modelet shqiptare: Kejvina Kthella, Oriola Marashi, Trejsi Sejdini dhe Françeska Jaçe. Ish miss...

Showbizz 22:01 - 24 Tetor, 2019

“Nuk kam arritur ta kuptoj kurrë”/ Françeska Jaçe tregon “problemin” më të madh të saj

Modelja e njohur Françeska Jaçe është një nga vajzat më seksi të shoëbizit. Ajo është përfolur shpesh herë për jetën e saj private dhe linjat trupore....

Showbizz 16:06 - 16 Tetor, 2019

Françeska Jaçe çudit fansat/ Pa asnjë pikë grimi, ja si duket modelja

Modelja Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi të shoëbizit shqiptar. Modelja është komentuar shpesh herë për ndërhyrjet plastike, për të cilat Françeska nuk ka...

Showbizz 16:16 - 6 Tetor, 2019

Kërcim sensual në shi/ Françeska Jaçe nuk ndalet së provokuari

Modelja e njohur Françeska Jaçe është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Bukuroshja ndan shpesh herë me ndjekësit foto dhe video shumë provokuese. Së...

Showbizz 22:15 - 4 Tetor, 2019

FOTO-Me të brendshme në mes të shiut/ Françeska Jaçe i kalon kufijtë e imagjinatës

Modelja e njohur shqiptare Françeska Jaçe nuk ndalet me fotot provokative dhe seksi. Françeska ka publikuar në Instagram një foto shumë seksi të cilën e ka...

Showbizz 18:01 - 2 Tetor, 2019

Nxjerr të pasmet në mes të rrugës/ Farnçeksa Jaçe nuk i lë vend imagjinatës

Françeska Jaçe është një nga vajzat më seksi të shoëbizit. Ajo nuk ndalet së provokuari me fotot e aj tejet sensuale. Së fundi modelja ka publikuar...

Showbizz 15:32 - 1 Tetor, 2019

E mbuluar vetëm me një peshqir/ Françeska Jaçe ndez meshkujt

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuar dhe seksi të showbizit. Modelja sjell gjithnjë foto provokative dhe nuk ngurron t’i ndajë me ndjekësit. Së...

Showbizz 16:10 - 29 Shtator, 2019

Françeska Jaçe nuk përmbahet/ Bën veprimin joshës në ashensor

Modelja e njohur Françeska Jaçe është një nga vajzat më të ndjeura dhe të komentuara në shoëbiz. Modelja ndan me ndjekësit shpesh hera momente nga përditshmëria...

Kryesore Show Biz 19:36 - 25 Gusht, 2019

“Më ke vjedhur çantën Channel”/ Zbulohen detajet e sherrit mes Kejvina Kthellës dhe Franceska Jaçes

Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe janë dy nga modelet më seksi dhe të komentuara shqiptare. Duket se Kejvina dhe Françeska nuk flasin më me njëra-tjetrën dhe...

Kryesore Show Biz 20:25 - 10 Gusht, 2019

“Trajtoje veten si mbretëreshë”/ Franceska Jaçe tundon me foton e fundit

Modelja e njohur shqiptare Françeska Jaçe po shijon pushimet që duken se nuk do të përfundojnë kurrë për të. E veshur me një fustan të kuq,...

Kryesore Show Biz 17:41 - 4 Gusht, 2019

Skena të nxehta në klipin e ri të Capital T/ Françeska Jaçe “çmend” me linjat

“Sytë e tu” titullohet kënga më e re e reperit nga Kosova, Capital T. Pas suksesit me hitin “Fustani” në bashkëpunim me Elvana Gjatën, reperi ka...

Kryesore Show Biz 17:34 - 2 Korrik, 2019

“Ashtu siç të pëlqen ty”/ Françeska Jaçe i vë “flakën” Instagramit

Modelja seksi shqiptare Françeska Jaçe, edhe një herë ka treguar se është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Françeska është tejet aktive në...

Kryesore Show Biz 19:49 - 1 Qershor, 2019

“Më fut në listën e dëshirave”/ Françeska Jaçe “tërbon” rrjetin

Françeska Jaçe është një ngë modelet më seksi të showbizit. Françeska është tejet aktive në rrjetet sociale ku nuk ngurron të postojë foto nga përditshmëria e...

Kryesore Show Biz 16:16 - 21 Maj, 2019

Sot është një “bombë” e vërtetë/ Ndryshimi drastik në pamje i ish-banores së Big Brother

Të shumtë janë vip-at shqiptarë që kanë kryer ndërhyrje estetike në trupin e tyre duke ndryshuar rrënjësisht. Një nga ato është dhe ish-banorja e Big Brother,...