Connect with Us

All posts tagged "fresket"

Kuriozitete 16:56 - 10 Dhjetor, 2019

Mund të qëndrojnë të freskëta për 6 ditë/ Ky frut do të mbërrijë së shpejti në Europë

Avokadot me një veshje ushqimore të spërkatur në lëkurën e tyre në mënyrë që të ruhet pjekuria dhe reduktohen mbeturinat ushqimore do të shiten edhe në...

Kryesore Show Biz 12:10 - 20 Korrik, 2019

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket...

Kryesore Show Biz 14:25 - 14 Korrik, 2019

“Pak freskët por…”/ Ish banorja e BB provokon fansat, pozon me këmishën e tejdukshme

Ish miss Shqipëria por edhe ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, njihet për pozat e saj të nxehta në fotot e ndryshme në rrjetet...

Life Style 12:53 - 2 Korrik, 2019

Si të “shpëtoni” nga kjo vapë përvëluese? Kjo recetë e “freskët” do t’ju ndihmojë

E thjeshtë për t’u bërë, pa shumë kosto dhe perfekte për pasditet e nxehta të verës, teksa shihni serialin tuaj të preferuar. Përbërësit: 150 gram biskota,...

Life Style 19:35 - 31 Dhjetor, 2018

Sekreti për një shtëpi gjithmonë të freskët

Shtëpia juaj ju përcakton si brenda dhe jashtë. Kur aroma është e freskët dhe e këndshme, do të zbulojë sa kohë i kemi kushtuar rendit dhe...

Kuriozitete 22:00 - 12 Mars, 2017

Kështu mund të dallohet mishi i freskët dhe i shëndetshëm

Të gjesh një copë të mirë të mishit është e vështirë, sidomos në qendrat e mëdha tregtare. Bifteku      Pjesa më e mirë e mishit të viçit...