Connect with Us

All posts tagged "fund"

Showbizz 13:12 - 2 Shkurt, 2020

Një ish më shumë në listën e Pamela Anderson/ Pas dy javësh martesë, ndahet nga producenti 74 vjeçar

Aktorja Pamela Anderson i ka dhënë fund martesës së saj të 6. Pamela dhe Jon Peter u martuan 2 javë më parë  në Malibu në një...

Showbizz 12:05 - 1 Nentor, 2019

“Pjesëmarrja në festival ishte fundi”/ Rivaliteti me Parashqevi Simakun, rrëfehet për herë të parë Irma Libohova

Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Irma Libohova e cila njihet si një prej këngëtareve më të vjetra në tregun e muzikës shqiptare, nuk ka qenë tepër...

Showbizz 14:33 - 19 Tetor, 2019

VIDEO-“Ishte fundi i botës, më dhunuan”/ Estela Ujka rrëfen historinë e trishtë të jetës së saj, ja çfarë ndodhi me blogeren

Blogerja e famshme shqiptare Estela Ujka, e njohur në Shqipëri për stilin e saj të veçantë të të veshurit, ishte e pranishme së fundmi në shfaqjen...

Fashion 14:10 - 27 Gusht, 2019

Nuk ikën kurrë nga moda/ 6 ide si të kombinoni fundin xhins këtë sezon

Kombinimet e fundit xhins nuk do të ikin kurrë nga moda sepse janë tepër praktikë në përditshmërinë tonë, dhe është perfekt për stinën e vjeshtës, kur...

Fashion 11:40 - 7 Korrik, 2019

Si të gjeni fundin më të rehatshëm? Njihuni me 11 modelet më të preferuara

Fundet xhins nuk mund të përdoren më në këtë verë të nxehtë. Kështu që duhet të vendosni mes shumë fundesh të rehatshëm të preferuar nga vajzat...

Kuriozitete 14:25 - 29 Maj, 2019

Çmenduritë në botë nuk kanë fund/Njihuni me 9 rastet më të çuditshme

Shumë herë dëgjojmë për ngjarje të çuditshme dhe rastësore në media të ndryshme. Fotot e mëposhtme na tregojnë se ne jetojmë në një botë të çmendur,...

Kryesore Show Biz 12:49 - 20 Maj, 2019

“Ditët e fundit në Top Channel”/Arbana Osmani “braktis” televizionin?

Moderatorja e programit “Dua të të bëj të lumtur” në Top Channel Arbana Osmani , njihet si prezantuesja më e dashur në ekranin shqiptar. Por pak...

Life Style 12:25 - 3 Maj, 2019

Sëmundjes vdekjeprurëse po i vjen fundi? Mjekët bëjnë zbulimin historik

Një studim i kryer në cdo vend të Europës monitoroi  1.000 çifte meshkujsh homoseksualë gjatë tetë viteve, ku njëri nga partnerët ishte pozitiv ndaj HIV dhe...

funde trend
Fashion 15:25 - 10 Prill, 2019

Si të kombinojmë fundin poshtë gjurit këtë sezon?

Fundi poshtë gjurit jo vetëm që është perfekte për të çdo sezon, por është i kombinueshëm për çdo rast. Mund ta kombinoni nga paraqitja për në...

Fashion 15:40 - 13 Mars, 2019

Si ta kombinojmë fundin e zi të ngushtë dhe të ndihemi komode? Ja 4 menyra

Të gjithëve na ndodhet një fund i ngushtë në gardërobën tonë. Fundi i zi duket se kombinon me çdo gjë dhe është shumë komod, pavarësisht se...

horoskop-fundjave shenja me fat
Femra 21:15 - 27 Dhjetor, 2018

Këto shenja horoskopi do të zgjojnë pasionin në ditët e fundit të vitit

Dashi Po ndjen sikur je duke humbur kontrollin e emocioneve dhe dëshirave të tua, kjo mund të përkthehet në reagime instinktive dhe në veprime impulsive. Gjithashtu...

Life Style 12:30 - 20 Dhjetor, 2018

Të duhen vetëm këto marifete të vogla për t’i dhënë fund ankthit

Gati 40 milionë njerëz në SHBA, vuajnë nga ankthi, i cili mund të kalojë nga ankthi i gjeneralizuar tek ankthi specifik që nuk mund të kontrollohet...

Showbizz 09:53 - 15 Mars, 2017

Kim dhe Kanya sërish bashkë/ Ja si i dhanë fund keqkuptimeve

Kim Kardashian ka treguar linjat e saj të tonifikuara me një fustan të zi dhe një xhup sportiv këtë mbrëmje ndërsa ka dalë për të darkuar...

Femra 13:30 - 22 Janar, 2017

Jepini fund me të atëherë kur …

Çka mendoni ju, a i pëlqeni me të vërtetë apo është me ju vetëm për shkak se jeni e popullarizuar në shoqëri, e bukur, gjithmonë keni...

Showbizz 12:00 - 16 Janar, 2017

Aktorja i jep fund me Johny Deep/ Njihuni me multimiliarderin e saj të ri

Aktorja amerikane dukej shumë bukur me një fustan plot shkëlqim dhe ndricim ndërsa pozonte para kamerave dhe fotografëve në tapetin e kuq . Ajo duket se...