Connect with Us

All posts tagged "fundjave"

Life Style 15:24 - 1 Shkurt, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Hëna në Dem ndikon drejtpërdrejt te çështjet materiale këtë fundjavë duke hedhur dritë mbi sigurinë, financat dhe prosperitetin. Buxheti do të varet nga shpenzimet tuaja,...

Life Style 12:00 - 23 Nentor, 2019

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë do të ndodhë këto dy ditë me 12 shenjat e zodiakut, zbulojeni këtu

Dashi Dashi, ju duhet të qëndroni në këmbë për veten tuaj. Kjo është mënyra e vetme që do të keni sukses në jetë dhe nuk do të...

Life Style 17:58 - 16 Nentor, 2019

Dashuria dhe Financat/ Zbuloni çfarë surprizash ju presin këtë fundjavë sipas horoskopit

Dashi (21 Mars – 19 Prill) Dashi, kjo është fundjava e fundit e Marsit në Peshore. Marrëdhëniet tuaja, veçanërisht ato në të cilat jeni përfshirë romantikisht...

Kuriozitete 10:53 - 16 Nentor, 2019

Sindroma e ankthit të fundjavës/ Çfarë është dhe si ta kaloni atë me këto mënyra të thjeshta

Nëse ndonjëherë keni pasur ndjenjën se të premten, nuk do dini si ta kaloni fundjavën tuaj, nuk jeni vetëm. Në të vërtetë ka kaq shumë njerëz...

Life Style 21:20 - 4 Tetor, 2019

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni shenjat më me fat në dashuri

DASHI Nëse nuk doni qe entuziazmi dhe pasioni te shuhet ne jetën tuaj ne çift duhet sa me tepër te përkujdeseni për atë qe keni ne...

Showbizz 13:53 - 28 Shtator, 2019

“I kam fiksim operacionet, bëj çdo fundjavë nga 5″/ Pas akuzave, Rozana Radi i kthen përgjigjen epike komentuesit

Ajo njihet si një ndër këngëtaret më aktive në Instagram ku shpesh poston foto dhe video me mesazhe të ndryshme. Rozana Radi, së fundmi në një...

Kryesore Show Biz 20:00 - 6 Korrik, 2019

Eneda Tarifa më e lumtur se kurrë/ Ja ku e kalon fundjavën

Këngëtarja Eneda Tarifa i është bashkuar nismës komunitetiqëzgjoitokën në qytetin e Korçës. Këtë Eneda e ka treguar përmes fotove në rrjetet sociale. Por duket se nuk...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 12:53 - 24 Maj, 2019

Foto/Kombinimi perfekt për një festë në fundjavë, si të visheni dhe të dukeni “in”

Ardhja e së premtes i lehtëson të gjithë duke e ditur se fundjava është afër dhe na pret pushimi. Por si të visheni nëse e keni...

Life Style 10:38 - 11 Maj, 2019

Horoskopi i fundjavës/Astrologia zbulon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Mund të bëni një ndryshim apo freskim në marrëdhëniet e afërta familjare. Pranoni dhe afroni njerëzit që ju bëjnë të ndiheni mirë. Demi Sot thoni...

Life Style 12:40 - 28 Prill, 2019

Horoskopi i dashurisë/Si do jetë kjo fundjavë për shenjat e zodiakut?

1.Virgjëresha Përgatitu ta lësh mënjanë çdo formë ndrojtjeje: seksi të përfshin dhe i jep tjetër kuptim kësaj fundjave. 2.Dashi Afërdita do ju ngjyrosë fundjavën me rozë,...

Fashion 13:25 - 20 Prill, 2019

Si të kombinohemi këtë fundjavë? Ja 7 ide brilante

Fustanet me vija dhe këpucë me takë katrore Ky është kombinimi më i thjeshtë dhe më i këndshëm pranveror. Lloji i takave e bën shumë të...

Kuriozitete 14:25 - 13 Prill, 2019

Efekti i fundjavës/Pse këto dy ditë na bëjnë më të lumtur?

Për të provuar që fundjavat jo vetëm na bëjnë më të lumtur, por edhe më të shëndetshëm ekspertët kanë zbuluar se njerëzit e çdo statusi, profesioni...

nuk i rezostojne dot kupidit
Life Style 12:30 - 6 Prill, 2019

Horoskopi i fundjavës/Cilat do të jenë 4 shenjat më me fat ?

“Astro Sexy Parade” na tregon katër shenjat që do të jenë me fat në dashuri këtë fundjavë. Dashi – Netët tuaja të gjatë duket se janë krijuar...

horoskop fundjave e tmerrshme
Kuriozitete 23:00 - 14 Mars, 2019

Të shkretët / Këto shenja horoskopi i pret një fundjavë e tmerrshme

Peshorja Të lindurit nën shenjën e Peshores do të jenë shumë konfuzë këtë javë, ata nuk do të dinë se çfarë vendimi të marrin dhe kjo...

Kuriozitete 10:49 - 17 Shkurt, 2019

A është e mundur të plotësosh gjumin e javës në fundjavë?

Është e premte dhe alarmi fiket pasi pas disa netëve pa gjumë ku duhet të zgjohesh herët, në faundjavë dëshiron që të rikuperosh gjumin e munguar...