Connect with Us

All posts tagged "fustan"

Showbizz 11:56 - 26 Prill, 2020

FOTOT-Marina Vjollca një yll në ekran/ Zbuloni sa kushtoi fustani që veshi mbrëmjen e kaluar në emision

Moderatorja Marina Vjollca është komentuar shpesh herë për veshjet e saj të shtrenjta.Mbrëmjen e kaluar moderatorja u shfaq më e bukur se kurrë e veshur me...

Showbizz 15:37 - 7 Mars, 2020

Kylie Jenner apo Beyonce?/ Fotoja që bëri “lëmsh” rrjetin

Ato janë dy diva në fusha të ndryshme. Kylie është femra më e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa Beyonce konsiderohet si mbretëresha e popit. Një foto...

Showbizz 18:51 - 3 Mars, 2020

Nora Istrefi i marrosi të gjithë/ Zbuloni çmimin marramendës të fustanit dhe aksesorëve

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga personazhet më të dashur të showbizit shqiptar. Së fundi ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ka publikuar foto...

Showbizz 15:21 - 11 Shkurt, 2020

FOTOT-Khloe Kardashian një “minë me sahat”/ Tërbon ndjekësit me pamjen e saj

Khloe Kardashian i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj. Ajo është shfaqur super në formë teksa ka qenë pjesë në partyn e organizuar pas...

Showbizz 13:19 - 10 Shkurt, 2020

Suksesi i radhës i Valdrin Sahitit/ Vesh prezantuesen e njohur në “Oscar 2020”

Ndarja e çmimeve Oscar është një nga eventet më të mëdha dhe të rëndësishme për botën e kinematografisë. Mbrëmjen e kaluar të gjithë i kishin sytë...

kate midleton kercenim
Fashion 17:25 - 28 Janar, 2020

FOTOT-Kate Middleton në siklet/ Era e fortë i ngre fustanin

Dukesha Kate Middleton është shfaqur mjaft në formë dhe plot stil teksa ka vizituar spitalin e fëmijëve në Londër. Kate është ndierë mjaft në siklet pasi...

Fashion 14:15 - 12 Janar, 2020

FOTOT- Tendencat e fundit të modës/ Kjo është veshja që pritet të bëjë “namin” këtë sezon

Alesha Dixon i ka çmendur të gjithë me veshjen e saj. Anëtarja e jurisë së American’s Got Talent  është shfaqur e veshur me një fustan të...

Fashion 14:02 - 12 Janar, 2020

FOTOT-Jennifer Lopez shkëlqen në eventin e rëndësishëm/ Fustani i saj merr të gjithë vëmendjen

Jennifer Lopez është një nga femrat më seksi të shoëbizit botëror. Këngëtarja i ka surprizuar edhe një herë të gjithë me pamjen e saj. Ajo është...

Fashion 14:15 - 11 Janar, 2020

FOTOT-Kylie Jenner nuk kursehet/ Shpenzon një “mal” me para për një çantë

Kylie Jenner i ka suprizuar sërish të gjithë fansat me pamjen e saj. Miliarderja ka publikuar një foto në Instagramin e saj ku shfaqet e veshur...

Showbizz 12:51 - 11 Janar, 2020

VIDEO-“Të kënaqen fukarenjtë”/ Era i ngre fustanin Luana Vjollcës

Moderatorja Luana Vjollca ka paralajmëruar si çdo të shtunë tjetër ka premtuar një super spektakël në emisionin e saj. Bukuroshja bjonde ka ndarë me ndjekësit një...

Showbizz 16:29 - 7 Janar, 2020

FOTOT-Ylli i televizionit tregon linjat perfekte në fustanin e ngushtë

Ajo do të rikthehet në ekran për të prezantuar një show si Very Cavallari për pak ditë. Cristin Cavallari tani është kthyer në qendër të vëmendjes...

Showbizz 12:57 - 19 Dhjetor, 2019

Stiluan fustanin e divës së muzikës botërore Beyonce/ Dizenjuesit shqiptarë zbulojnë shifrën marramendëse

Në ditëlindjen e reperit të njohur, P Diddy, Beyonce u shfaq me një fustan të zi mjaft të veçantë, me një të çarë anash që i...

Life Style 16:18 - 16 Dhjetor, 2019

FOTO-Nga Rihanna tek Lady Gaga/ 50 fustanet më të famshëm të dekadës

Çfarë ndodh kur një fustan kthehet në më shumë se aksesorë veshjeje? Para se të hyjmë në një dekadë të re, le të kthehmi pak pas...

Fashion 13:19 - 16 Dhjetor, 2019

“Mbretëresha e Popit” i mahnit të gjithë me pamjen e saj/ Beyonce u vesh nga stilistët shqiptarë

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore. Ajo është klasifikuar si një nga femrat më të  bukura në botë si dhe bën pjesë në listën...

Fashion 13:15 - 8 Dhjetor, 2019

“Më mirë se 20 vite më parë”/ Jennifer Lopez zbulon komentet pas sfilatës me fustanin Versace

Ikona e muzikës botërore Jennifer Lopez ka dhënë një spektakël në New York në Rockefeller Studio. 50 vjeçarja ka kujtuar momentet ikonike ku është shfaqur e...