Connect with Us

All posts tagged "fustane"

Fashion 18:17 - 17 Nentor, 2019

13 fustanet më të mirë për të veshur këtë sezon/ Nga modelet me lule tek këmishat kadife

Përzgjedhja e veshjeve për sezonin e vjeshtë-dimër është një punë shumë e vështirë. Të kombinosh një veshje me të gjitha aksesorët e duhur është një punë...

Fashion 15:36 - 18 Tetor, 2019

FOTO- Të kombinueshëm dhe praktikë/ Zbuloni disa nga fustanet më të preferuar këtë sezon

Sezoni i dimrit mesa duket nuk do të vijë shumë shpejt dhe kombinimet e veshjeve mund të bëhen më lehtë. Sipas fashionistave një nga tendencat më...

Kryesore Show Biz 15:14 - 26 Gusht, 2019

Dy zonjat e para tërheqin vëmendjen më fustanet 3000 dollarëshe/ Brigitte dhe Melania shfaqen mahnitëse në Francë

Brigitte Macron dhe Melania Trump duket se janë mikesha shumë të mira teka u fotografuan duke u përshëndetur me një puthje në faqe, teksa e shoqëronin...

Fashion 14:40 - 18 Gusht, 2019

Cilat janë fustanet më të kërkuara këtë sezon vere? Zbuloni 10 modelet më “cool”

Faqja online më e ndjekur përsa i përket veshjeve, “Who What Wear” ka zbuluar një listë me gjithë fustanet që njerëzit kanë kërkuar më së shumti gjatë...

Kryesore Show Biz 23:34 - 29 Qershor, 2019

Elvana Gjata e “kalli” me fustanet/ Këngëtarja “djeg” rrjetin me linjat seksi

Këngëtarja Elvana Gjata dhe reperi Capital T sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, “Fustani”. Elvana duket thjesht mahnitëse teksa ekspozon linjat seksi....

Fashion 12:40 - 13 Qershor, 2019

Nga fustanet tek bikini/ Ngjyra që po “çmend” vajzat shqiptare

Sipas revistave prestigjioze më të njohura në botë këtë vit ngjyra më në trend për këtë verë është e verdha. Dhe sigurisht kjo nuk do mungonte...

Fashion 13:40 - 29 Prill, 2019

Për tu dukur seksi/Zbuloni llojet e fustaneve që duhet t’i vishni këtë verë

Po flasim për fustane të cilat qëndrojnë paksa të lirë në trup, duke bërë që të ndiheni mjaft komode, pa ndjerë nevojën që të sakrifikoni për...

Fashion 12:10 - 19 Prill, 2019

Cilat janë fustanet më të kërkuara në Google? Zbulimi do t’ju befasojë

“Fustani i vogël i zi” është një nga fustanet më të kërkuara në “Google” këtë vit, i ndjekur nga “fustani me printe leopardi” dhe “fustani me...

Fashion 14:53 - 16 Prill, 2019

Doni të dukeni sexy këtë verë? Ja cilat janë fustanet më ‘in’ të 2019

Nëse doni të dukeni sexy në verë dhe nëse dëshironi që të gjithë kokat e njerëzve të kthehen nga ju, atëherë, mirë se erdhët! Jeni në...

Fashion 21:15 - 5 Prill, 2019

Zbuloni fustanet të cilat çdo femër duhet t’i veshë

Disa fustane janë aq të adhurueshme sa na bëjnë që të dashurohemi me to! Mjafton që vetëm t’ju hedhim një sy fustaneve që gjenden në fotot...

Fashion 12:10 - 31 Mars, 2019

Të dashuruara pas fustaneve? Ja cili është trendy i 2019-ës

Siç thonë stilistë të ndryshëm, një fustan me pika nuk duhet të mungojë kurrë në gardërobë pasi hyn në listën e veshjeve që “duhet” t’i kemi!...

Kryesore Show Biz 15:53 - 5 Mars, 2019

Ç’ndodh me fustanet e Tapetit të Kuq pasi i kanë veshur yjet?

Për dizajnerët, Tapeti i Kuq është një ndër momentet e duhur për të promovuar punën e tyre. OSCARS 2019 – JENNIFER LOPEZ, FUSTANI NGA TOM FORD...

Fashion 23:00 - 4 Mars, 2019

Të fiksuara pas modës? Ja llojet e fustaneve që duhet t’i keni në gardërobë me patjetër

Nëse jeni të fiksuara pas modës, në këtë artikull do keni mundësinë të zbuloni fustanet që janë më “in” dhe që nuk duhet të mungojnë kurrsesi...

Fashion 23:50 - 28 Janar, 2019

Tendenca e fustaneve të shëmtuara po bën namin në Instagram!

Për disa kohë me radhë, imazhi i vajzave që vishen bukur na është ngulitur në kokë. Por tani gjërat kanë ndyshuar, trendet gjithashtu. Fillimisht të veshura...

Fashion 20:06 - 31 Dhjetor, 2018

(FOTO) Fustanet më të bukura për festat e fundvitit që na lanë pa mend!

Nëse ende nuk e keni menduar se çfarë do të vishni për festat e fundvitit, po lexoni artikullin e duhur! Ne po ju sjellim disa ide...