Connect with Us

All posts tagged "futbollist"

Showbizz 12:43 - 20 Prill, 2020

Në karantinë me modelen seksi shqiptare/ Eros Grezda pranon lidhjen me Oriola Marashin

Modelja seksi shqiptare dhe futbollisti Eros Grezda janë çifti më i ri në showbiz. Ata u përfolën për një lidhje shumë kohë më parë, ndërsa së...

Showbizz 16:59 - 18 Mars, 2020

E dashura e futbollistit e prekur nga Coronavirus/ Modelja frikësohet vetëm për një gjë

Vetëm pak ditë më parë futbollisti Daniele Rugani rezultoi pozitiv gjatë testit të bërë për Koronavirusin. Së fundmi ka rezultuar e infektuar edhe partnerja e tij,...

Showbizz 12:10 - 13 Janar, 2020

“Dua të më shohë si një frut të ndaluar”/ Këngëtarja e famshme zbulon arsyen pse nuk është martuar me yllin e futbollit

Këngëtarja me famë botërore shakira dhe ylli i futbollit Gerard Pique bshkëjetojnë së bashku prej pothuajse 10 vitesh por ende nuk janë të martuar. E gjitha...

Showbizz 11:26 - 27 Dhjetor, 2019

Futbollisti surprizon të dashurën në mënyrën më të bukur/ Mes mijëra tifozëve i bën propozimin për martesë

Pas një fitoreje 6-0 në ndeshjen e Ligave Inferiore në Turqi, portieri turk Arslan Uluhan ka marrë të dashurën e tij në fushë, Melisa Yildiz, duke...

Showbizz 16:55 - 15 Dhjetor, 2019

Besojeni ose jo!/ Kjo është shqiptarja e vetme që Cristiano Ronaldo ndjek në Instagram

Ylli i Juventusit , Cristiano Ronaldo është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram. Padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë....

Showbizz 16:39 - 20 Nentor, 2019

Ylli i Real Madridit “gjuan” Taynën/ Çfarë po ndodh mes tyre?

Tayna është një nga reperet më të pëlqyera të momentit nga publiku shqiptar, por jo vetëm. Duket se fansat e reperes i kalojnë kufinjtë e Shqipërisë...

Showbizz 19:30 - 17 Nentor, 2019

Taulant Xhaka jep lajmin e bukur/ Së shpejti do të bëhet baba për herë të parë

Vetëm pak kohë më parë, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka u bë baba i një vajze të cilën e ka quajtur Ayana. Teksa është shumë...

Showbizz 11:00 - 15 Nentor, 2019

Ish bashkëshortja e futbollistit shqiptar nxeh rrjetin/ Fotot më “bombë” të Erjona Sulejmanit

Ish bashkëshortja e mesfushorit Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani nuk nguron të “ndezë” rrjetet sociale, me fotot e saj në “Instagram” vetëm me të brendshme. Fotot dhe...

Showbizz 15:13 - 7 Nentor, 2019

“Kam ndrojtje t’i flas me emër”/ Andi Lila flet për bashkëshorten e tij

Futbollisti Andi Lila, i ftuar në Glamour Zone ka folur për jetën bashkëshortore dhe ka zbuluar çelësin e një martese të lumtur. Ndër të tjera ai...

Showbizz 20:46 - 25 Tetor, 2019

“Nuk përshkruhet me fjalë”/ Granit Xhaka publikon videon e ëmbël me vogëlushen Ayana

Para disa ditësh, futbollisti i njohur shqiptar Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër...

Showbizz 21:31 - 17 Tetor, 2019

“Princesha ime”/ Granit Xhaka më i lumtur e kurrë, publikon momentin e ëmbël me vogëlushen e tij

Pak ditë  më parë futbollisti i njohur shiqptar Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të parë. Ata vendosën që e...

Showbizz 20:36 - 8 Tetor, 2019

Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë/ Ky është emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen

Futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë të një vajze të cilën e kanë quajtur Ayana. Por a...

Kryesore Show Biz 12:43 - 28 Gusht, 2019

“La Casa de Papel”/ Futbollisti i famshëm i habit të gjithë, bëhet pjesë e serialit më të ndjekur në botë

Seriali më i ndjekur në botë në Netflix, “La Casa de papel”, duket se ka “rrëmbyer” edhe yllin brazilian të futbollit, Neymar. 27-vjeçari është rreshtuar në...

Kryesore Show Biz 12:53 - 21 Gusht, 2019

Modelja që po “çmend” futbollistin belg/ Fotot më “përvëluese” të 27 vjeçares italiane

Futbollisti belg Thibaut Courtois, po “gëzon” të gjithe fansat e tij me të fejuarën Sara Soldati e cila duket se nuk ngurron të shfaqë format e...

Kryesore Show Biz 22:10 - 15 Gusht, 2019

“Tërbon” fansat e vëllait futbollist/ Njihuni me motrën “super bombë” të brazilianit të famshëm

Neymar është një nga futbollistët më të famshëm të futbollit. Ai ka shprehur dëshirën se do të largohet nga PSG por tifozët nuk e kanë pranuar...