Connect with Us

All posts tagged "gaforre"

Kuriozitete 17:07 - 13 Shkurt, 2020

Si ta bësh një mashkull Gaforre të bjerë kokë e këmbë në dashuri/ Mos i neglizhoni këto 12 këshilla

1-Respektoni ndjenjat e tij Gaforret mashkull janë shumë të ndjeshëm. E adhurojnë kur njerëzit ju kushtojnë vëmendje. Nëse doni të bëni për vete një mashkull të...

Kuriozitete 18:18 - 20 Janar, 2020

I keni gjykuar gabim/ 4 mitet rreth shenjës së Gaforres që duhet të dini patjetër

1-Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe ndonjëherë nuk luftojnë dot dhe në betejat që krijojnë vetë. Shumë njerëz gabojnë kur ua marrin për dobësi ndjeshmërinë dhe...

Life Style 21:31 - 17 Nentor, 2019

Është një nga shenjat që i pëlqejnë sfidat/ 4 fakte dhe 4 mite që nuk i dinit për Gaforren

Pavarësisht nëse keni vendosje planetare të Gaforres në tabelën tuaj, është e rëndësishme të kuptoni energjinë e kësaj shenje të zodiakut dhe të deshifroni faktet dhe...

Kuriozitete 15:20 - 17 Nentor, 2019

5 arsye pse femrat Gaforre janë shenjat më të dashura të horoskopit

Dashuria e një gruaje Gaforre është aq e thellë dhe aq e fortë sa nuk kujdeset jo vetëm për veten, por për të gjithë që i...

Life Style 19:48 - 10 Nentor, 2019

Të ndjeshëm dhe romantik/ 5 shenjat e horoskopit që do të formonin një çift shumë simpatik me një Gaforre

Gaforret përbëjnë njerëzit më të ndjeshëm, empatikë dhe emocionues në tokë. Ata janë llojet e njerëzve që gjithmonë do të duhet të merren me personalitete të...

Kryesore Show Biz 13:53 - 12 Korrik, 2019

Muaji i Gaforreve/ Njihuni me të famshmit shqiptarë që festuan ditëlindjen këtë muaj

Ky muaj ishte i mbushur plot me ditëlindje VIP-ash. Dhe na u duk sikur të gjithë janë të shenjës së Gaforres. Në listën e mëposhtme do...

Life Style 12:31 - 5 Korrik, 2018

Njerëzit më romantikë i përkasin kësaj shenje horoskopi

Ekspertët shtojnë se shenjat e ujit janë emocionale dhe e kanë të zhvilluar intuitën. Shenjat e tjera janë romantike,sipas mënyrës së tyre, gaforrja është mbretëresha e...

Shëndeti 23:45 - 28 Nentor, 2016

Përfitimet shëndetësore të gaforres

Gaforrja është një nga ushqimet e detit më popullore në menynë e shumë restoranteve me fruta deti. Mënyra e tyre e gatimit është shumë e ndryshme...