Connect with Us

All posts tagged "galaxy"

Teknologji 13:36 - 9 Mars, 2020

Samsung prezanton modelin e ri të telefonave/ Galaxy M21 vjen me shumë risi

Samsung Galaxy M21, një smartphone i ri mesatar, pritet të lansohet në Indi më 16 mars të ardhshëm. Të paktën kështu përflitet në raportet e fundit...

Life Style 23:10 - 18 Shkurt, 2019

Çdo gjë pritet të ndryshojë, ja pse të gjithë po mundohen të shesin celularin e tyre Galaxy S9

Pronarët e tanishëm të Galaxy S9 kanë filluar ta konsiderojnë shitjen e smartfonit të tyre. Dhe, arsyeja është afrimi i datës kur do të prezantohet gjenerata...

Life Style 13:40 - 15 Shkurt, 2019

Jo vetëm Galaxy S10, Samsung mund të sjellë edhe super smartfonin e palosshëm më 20 shkurt

Fanatikët e Samsung kanë filluar numërimin mbrapsht deri në datën 20 shkurt kur kompania do të prezantojë edhe gjeneratën e re të smartfonëve. Por, veç të...

Life Style 13:40 - 3 Shkurt, 2019

Zbulohen pothuajse të gjitha, këto janë karakteristikat e 4 serive Galaxy S10

Edhe pse vetëm 18 ditë na ndajnë nga eventi “Unpacked” që do të mbahet nga Samsung, “thashethemet” rreth gjeneratës së re vazhdojnë të shtohen. Kësaj radhe...

Life Style 11:35 - 18 Nentor, 2018

Apple solli iPhone X-in, rivali Samung sjell Galaxy X-in që mund të paloset

Kompania koreano-jugore, Samsung, prezantoi pak ditë më parë telefonin e zgjuar që mund të paloset. Media koreane “Yonhap” thotë se kompania do ta hedhë në treg...

Teknologji 14:29 - 27 Janar, 2017

Samsung nxjerr në treg Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus

Sipas një thashethemi të ri përflitet se kompania Samsung do të nxjerri në treg modelin e ri të telefonit të saj Galaxy S8, në një konferencë...

Teknologji 12:15 - 31 Dhjetor, 2016

Samsung Galaxy S8 me laps dixhital

Përpos raportimeve se telefoni i ardhshëm i Samsungut, Galaxy S8 do të vijë në dy versione të madhësisë, raportohet që njëri nga ta do të vijë...

Teknologji 13:15 - 22 Gusht, 2015

Galaxy Note 5 është smartfoni me ekranin më të mirë

Galaxy Note 5 ka pak ditë që është lançuar. Ky smartfon është cilësuar nga Samsung si i një niveli shumë të lartë por për ta vërtetuar...

Teknologji 10:45 - 19 Qershor, 2015

Galaxy S7 dhe LG G5 do përdorin skaner për njohjen e irisit të syrit

Bazuar në disa thashetheme me origjinë nga Koreja Jugore, Samsung dhe LG janë duke u përgatitur për të lansuar telefona me sistem vërtetues të bazuar në...