Connect with Us

All posts tagged "garë"

Kryesore Show Biz 22:14 - 29 Gusht, 2019

Ndryshime në “Dance With Me 6”/ Zbulohen detajet e reja mbi çiftet që do të marrin pjesë

“Dance With Me” është një nga programet më të ndjekura nga shqiptarët. Së shpejti do të nisë dhe sezoni i ri ku do të marrin pjesë...

Kryesore Show Biz 12:53 - 26 Shkurt, 2019

Gara e shefave të vegjël: Renato Mekolli zbulon detajet e emisionit të ri për fëmijë

Renato Mekolli do të vijë shumë shpejt me një emision gatimi për fëmijë, ku dy grupe do të garojnë kundër njëri-tjetrit. I kontaktuar nga Revista Who,...

familja emision
Kryesore Show Biz 11:40 - 16 Janar, 2019

Spektakli i famshëm shqiptar do të verë në garë të gjitha qytetet shqiptare dhe pritet të ketë “luftë”!

Tanimë çdo qytet shqiptar do të ketë mundësinë të ketë familjen e vet në garën më të madhe televizive. E kemi fjalën për emisionin “Familja”, që...

Kuriozitete 22:30 - 9 Mars, 2018

Prezantohet supermakina/ Gati për pistë

Aston Martin ka prezantuar Valkyrie AMR Pro, një vazhdimësi e Aston Martin Valkyrie dhe një interpretim më ekstrem i markës britanike për këtë supermakinë. E dizenjuar...

Kryesore Show Biz 23:00 - 28 Nentor, 2017

Njerëzit kanë vendosur se cila është e preferuara e tyre/ Meghan Markle apo Kate Middleton?

Kemi pritur gjatë të shikojmë Princ Harry dhe Meghan Markle bashkë. Të hënën çifti shpalli fejesën e tyre dhe më vonë bënë një intervistë gati 26...

Showbizz 09:41 - 17 Shkurt, 2016

Flori në garë me Alban Skënderaj (Video)

Flori Mumajesi dhe Alban Skenderaj publikuan baladat e tyre pikërisht me 14 shkurt. Ka kohë që Alban Skenderaj kishte paralajmëruar këngën e tij më të re...

Kuriozitete 11:50 - 16 Qershor, 2015

Mundja me gishtat e këmbës

Fenny Bentley, një fshat i vogël në Derbyshire, në veri të Anglisë, ishte pjese e kampionatit botëror të mundjes së gishtërinjve të mëdhenj të këmbës. Mundja e gishtërinjve...